tomashex

#23 Mini konkursas, nesunkus

Rekomenduojami pranešimai

Tomashex į moderatorius

O 15us psn nebūtu galima?  :working:

Aš nedalyvauju, nes nebeturiu uk acc  :alone:

tikrai neapsigalvosi? nes susikuri uk akauntą ir panaudosi ;)

O tai jeigu laimėtojas xbox owneris bus?

tai beliks geram draugui perleisti kodą :) beje geras update'as- kadangi labai malonu kiekvieną postą skaityti :D :D ir aktyvumas didelis, SKIRIU ANTROS vietos laimėtojui paguodą- 5 svarų UK papildymą (smulkmena, bet manau malonu)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narkata į banus tada 

Valdai suprantu kad  nebiednas esi, bet gali nepasididžiuot ir sudalyvaut plm konkurse :D o Banų konkurse visi spėsim sudalyvaut :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Valdai suprantu kad  nebiednas esi, bet gali nepasididžiuot ir sudalyvaut plm konkurse :D o Banų konkurse visi spėsim sudalyvaut :D

Geriau kiti dalyvauja mažesnia konkurencija bus :) ,man tikrai nereik to prizo (bet tikrai geras prizas, kai dabar nuolaidu yra pačiam PSN Store), tikrai čia daugiau kitiems reikalingas toks prizas negu man

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau kiti dalyvauja mažesnia konkurencija bus :) ,man tikrai nereik to prizo (bet tikrai geras prizas, kai dabar nuolaidu yra pačiam PSN Store), tikrai čia daugiau kitiems reikalingas toks prizas negu man

jei konkurenciją mažini tai aišku tada :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai neapsigalvosi? nes susikuri uk akauntą ir panaudosi ;)

tai beliks geram draugui perleisti kodą :) beje geras update'as- kadangi labai malonu kiekvieną postą skaityti :D :D ir aktyvumas didelis, SKIRIU ANTROS vietos laimėtojui paguodą- 5 svarų UK papildymą (smulkmena, bet manau malonu)

Tegu geriau laimi kiti kas turi uk psn, nes už 15 svaru turėtu išeiti season pass ar koks dlc. Kitiem bus daugiau naudos nei man  :thumbup:

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomashex į moderatorius! Ką tu čia moderuoti nori? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.