narkata

DLC code

Rekomenduojami pranešimai

Turiu kodą ir kai bandau panaudoti ji, man rašo kad jau aš turiu ta DLC, tai gaunasi kad gali kitas vartotojas ta DLC panaudoti ? nes žaidimo vidui buvo du kodai vienas tipo duoda ta o kitas duoda ana , bet pasižiūrėjus į savo acc atsiuntimo lista , matau kad vienas kodas grynai davė ana ir kita, tai kitas kodas kaip dovana gaunasi 
Nes kai padarau užtvirtinti iškarto man išmeta kaip klaida, dar karta suvedus ta kodą , vėl pamatau ką duoda tas kodas ir užtvirtinus vėl meta klaida 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai isitikink, kad tikrai tau atsisiunte ir uzsiinstaliavo abu DLC, nes padovanojus kazk koda gali likti be kazkokio DLC. O greiciausiai jis jau yra panaudotas tavo zaidimui. Beje koks cia zaidimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

FC4
įsitikinau kad gavau abu - kitas lieka dovanu kam nors duosiu iš draugu , tuos pačius DLC gaus kaip ir aš, nū vienu daugiau DLC pas mane yra plius dar season pass

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.As demo parsisiunciau bet neduoda zaisti, sako tipo pas friend KEY TO KYRAT koda paimk. Gal ce butent tas kodas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
12% perėjau o jau 15h sužaista - pinigus renku ir medžioju gyvūnas ir tobulinus 9 pagrindines misijas tik perėjas iš 32  :)

 


.As demo parsisiunciau bet neduoda zaisti, sako tipo pas friend KEY TO KYRAT koda paimk. Gal ce butent tas kodas?

Taip reikalingas tas kodas kad galėtum žaisti ,tas kodas galioja 2val už tai ir duoda po 10-key kas perka Limited edition arba kita - Standart versija neduoda 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.