scalman

Predestinaton

Rekomenduojami pranešimai

predestination-poster714.jpg

 

vienas idomesniu time travel filmu ka esu mates ...siaip ir labiausiai mindfuck is visu tikriausia... ka tik baigiau ziuret ir ..nelabai suprantu kas kodel kur kame ir del ko ten ...dar man nesusidelioja ten viskas... :sit:

tipo kiausinis atsirado pirmiau nei vista ... ?  :run:


visdar man nesusivirskina sita filma... kad be spoilu ... buvo kiausinis.. jis uzaugo i vista ...sutiko gaidy ,,tada vel padejo kiausini ...kuris buvo tas kiausinis is kurio uzaugo vista ... o gaidy.s pasirodo ....

 

mind-blown.png

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hawke neturi labai geru filmu siaip , bet praeitas kur su mustangu lakste buvo nieko tik del palakstymo masina, o sitam jis kazkaip gerai tiko ..toks grynas time traveleris. jam tinka ...

tai is kur kiausinis ten atsirado ?  :god:  as primeciau ten iskart apie ta paradoxa kazka ..bet kad po to tokiu dalyku bus tai tikrai nesitikejau ...  :clap2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visdar man nesusivirskina sita filma... kad be spoilu ... buvo kiausinis.. jis uzaugo i vista ...sutiko gaidy ,,tada vel padejo kiausini ...kuris buvo tas kiausinis is kurio uzaugo vista ... o gaidy.s pasirodo ....

something something time travel incest something.

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet labai norisi suprast tikrai sita... tu esi merga isivaizduok ..ir tu esi savo motina .. bet po to tavo yra 3 versijos ...ir 3 versija paima tavo vaika is taves ir padeda ten kur tave randa ir uzaugina...

 

2747096.jpg

 

tu pats save pagimdai kazkaip ... :chan:


sapnas sapne tai cia dar nieko palyginus su situo....

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.