Fisherman

Playstation 1 20 metų

Rekomenduojami pranešimai

Is dienpiningiu nusipirktas ps one devetas 430 lt OMG kiek jis patyre (tuo metu minimali alga budavo 400lt :D). Nebuvo populiaraus geimo kurio nelosiau. pamenu geri net keletas startegu buvo kaip KKND crossfire ir DUNE 2000, red alert. Praktiskai nuo jos viskas ir prasidejo. Man asmenikai labiasiai vertinama konsole. Pagalavokit kiek su ja zaidimo zanru ir franciziu gime net filmai ne isimtis: need for speed, tomb raider,  resident evil, silent hill, tekken. Pamenu net eifel 65 grupe apie ps daina sukure buvo kazkada. Budavo tekken turnyrai, pamenat official ps magazine demo diskus? pamenat kaip pavargdavo ps FAT lazeriukas ir vartydavom konsole kad geriau skaitytu? pamenat turguose kokia paklausa buvo? Pamenu siauliuose net buvo tvarka kad kompiuterines atidarytu nuo 9 h kad vaikai eitu i pamokas o ne i kompiuterine. Mane uzbure ps one kai nuo zilitono pamaciau trimate grafika. buvo kazkas vau.... o kai gran turismo isvydau galvojau oho tikros masinos :D  skaitmeninis audio ... dino crisis , silent hill. resident evil, parasite eve, alone in the dark. va cia buvo tikri survival horror pradininkai... Pamenat koks nuotykiu ir uzkabinimo darinys buvo tomb raider. serija. .. Racing serija gran turismo, need for speed, driver .... Kiek pralosta tony hawk pro skater 2,3 :D skraidymo simuliatirius ace combat :) puikus ejimo strategai WORMS hogs of war? RPG serija final fantasy? Kai pagalvoji viskas realiai nuo senuko ps one ir prasidejo.Metal gear solid .... :D  Aisku as gerbiu nintendo uz mario ir pan... bet sony su ps one buvo MAN pamatas gaming industry, ko pasekoje sekmingai seke ps2. MAN net ps2 jau nebebuvo tokskaip ps one, nes tuo metu ps one buvo vienvaldis lyderis, liaudis ejo is proto.... o kai ps2 atsirado tai prasidejo PC konkurencija su gimusiais perliukais kaip HALF LIFE, COuNTER STRIKE, STARCRAFT, WARCRAFT 3...Nuo ps one subrendo net naugty dog su CRASH bandicoot serija.... tiesiog nereali gerbtina nuostabi konsole. Dabar ziurineju ir susipirkineju originalius zaidimus.

daina eifel 65 gal kas prisimena

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek vėluodamas, bet ir aš su savo istorija. PS1 savo mieste irgi pirmiausia pamačiau kompiuterinėj (vadindavom "kompeške") turbūt 1996 m. pradžioj. Tada turėjau 6 metus ir lošdavau tik su MD, nes galvodavau, kad nemokėsiu žaist su PS1. :D Ir iš tikrųjų kompiuterinėj su PS1 lošdavo tik vyresni vaikai, nes žaidimai atrodė tokie sudėtingi ir kaina didesnė. Bet po kelių metų įsidrąsinau ir pradėjom lošt... Tekken3, Driver 1 ir 2, Gran Turismo 2, Twisted Metal 2, 3, 4, Quake 2 buvo grandomi juodai kartais išbandant ir kitus žaidimus. Pinigų turėjau ribotai, tad dažnai valandom žiūrėdavau kaip kiti žaidžia po pamokų. Ir įdomu tai, kad iš mano daugiabučio kiemo tik aš vienas buvau taip pasinešęs ant žaidimų. Pats įsigijau svajonių PS tik pačioj 2002 m. pabaigoj su krūva žaidimų. Iki tol net naktim sapnuodavau kaip lošiu Driver 2... Tas PS buvo jau nudrožtas, tad filmukai strikdavo, sunkiai paleisdavo... Bet visą gyvenimą atsiminsiu tas pirmas dienas, kai namie pagaliau lošiau Syphon Filter, James Bond The World Is Not Enough ir t.t... Pirkdavau žaidimus iš turgaus, paskui atradau torentus ir siųsdavaus iš jų. Taip atradau daugybę kitų žaidimų, bet ir sugadinau krūvas tuščių diskų. Man PS1 irgi kelia daugiausiai sentimentų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.