Rekomenduojami pranešimai

Man taip pat galiausiai naujasis Most Wanted gerai susižaidė. Lenktyniauji su gerais automobiliais. Ko daugiau trūksta lenktynėms. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii Na nežinau, matyt dar vis gyvenu Most Wanted 2005m. euforijoi :D

Bet nesiginčysiu, po NFS filmo, tikrai smagu pasiardyti :)

 

Man ir pirmas MW smagiai praėjo. MW 2012 kažkaip nelabai smagiai ėjosi dėl per daug masyvios mašinų fizikos ir MP based gameplay :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uv9X4b.jpg

 

Car customization back! oficialus paveikslėlis, tik paryškintas su programa, panašu tiek į Underground tiek į Carbon įdomu kuris, o gal nei vienas?

laukiame ketvirtadienio. :)


O štai nekeistas paveikslėlis

 

WsVvbnQ.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

U2 galėtų remastered versija padaryti arba bent jau ant naujo engine perkurti viską ta pati vistiek visi išsluotu parduotuvių lentynas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesa i koki pro street 2 , kuris man patiko tais laikais.  :)


bet matosi kad dvi masinos nesasi greitkeliu..dar skersi ..naktinis miestas... na kas daugiau tai galetu but 


kas del kureju, na Ghostai dare praeita Rivals, kuri as su malonumu sulosiau vien del masinu. jei naudos vel frostbite engine tai bus grazu tikriausia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinoma pakeisim. nors sitos temos pradzia ir tie postai labai jau seni . butu galima atnaujint ,istrint juos arba nauja tema kurt . ziuresim  ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks toliau kurti naują temą, pavadinimą tik pakeisti ir viskas, kam čia dar trinti tuos senus postus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal mane bus frostbite engine vel ... :gusta:  su arkada viskas ok kad tik butu padoru viskas su valdymu , garsais ir mentais .  :yea:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai gera naujiena. Tik turbut ne senu konsoliu savininkams. Aisku galetu jeigu noretu, bet turbut bus paleistas tik ant nauju. Gaila.. O siaip galetu buti minetas UG ir Carbon misinys su Run panasia istorija. Tada visi liktu patenkinti, o EA pagaliau susigrazintu slove.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei taip bus, kad, gaus tik dabartinės ir PC, tada labai nusivilsiu, o jei dar ir grįš su trenksmu ir nepalošiu šio gėrio bus dar liūdniau :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atrodo, kad EA tikrai nepraleis progos dar užsidirbti iš senų konsolių... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.