mantukis5000

Gruodžio galvosūkis

Rekomenduojami pranešimai

Pasižiūrėjau geriau ir tikrai Tau nesiūlau pirkti G2, kai už 1300lt gali nusipirkti nauja G3 kuris viskuo geresnis už G2 + dar yra micro SD slot'as ir galvos dėl atminties neskaudės. Pats patikimiausias žmogus iš telefonų perekūpų http://www.olegmobil.com/Nauji-telefonai/LG/1975-D855/16Gb-G3-Gold.html

(žmogus dirba kaip įmonė)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasižiūrėjau geriau ir tikrai Tau nesiūlau pirkti G2, kai už 1300lt gali nusipirkti nauja G3 kuris viskuo geresnis už G2 + dar yra micro SD slot'as ir galvos dėl atminties neskaudės. Pats patikimiausias žmogus iš telefonų perekūpų http://www.olegmobil.com/Nauji-telefonai/LG/1975-D855/16Gb-G3-Gold.html

(žmogus dirba kaip įmonė)

Ekranas didesnės raiškos, greitis apylygis, micro sd slotas  :megusta:, kamera tokia pati tiek, kad 4k filmuoja, kurio negalėsiu pažiūrėt, ta pati baterija. Šiaip vertas dėmesio truputį geriau nei LG G2. Atsakykit atminties klausimą.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia nuo tavęs priklausys kaip tu naudosi, man asmeniškai neužtektų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka nes geri telefonai jų yra (šneku apie Z klase), kamera gera, 3ram turi, gera CPU, draugauja su PS4, greitai dirba ,niekad nelagino man, to man ir reikia .baterija gerai laiko man

 

@Vartotojas258 o tu irgi gerai parašei , tik kad baterija gerai veikia - tai kad pats ne ka geriau parašei, o dar kritikuoji kitus 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pastebėjau visi siūlo z2, o argumentu 0, kodėl jis geresnis. Tai jeigu jau siūlot, tai argumentuokit.

Atsimerk, ir pamatysi argumentų :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka nes geri telefonai jų yra (šneku apie Z klase), kamera gera, 3ram turi, gera CPU, draugauja su PS4, greitai dirba ,niekad nelagino man, to man ir reikia .baterija gerai laiko man

 

@Vartotojas258 o tu irgi gerai parašei , tik kad baterija gerai veikia - tai kad pats ne ka geriau parašei, o dar kritikuoji kitus 

Ne daug parašiau, nes čia nelabai ir yra ką rašyt. Maždaug panašūs tie telefonai. Jei ir geresnis Z2, tai minimaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokios nuomonės apie iphone 5 32gb, nexus 5 ir galaxy s5?

Truputi keistai lygini iPhone 5 su s5, nes tiesiog už panašią kainą kaip S5 gali nusipirkti naudotą 5s, o šio telefono kolkas į nieką nekeisčiau, vienas patogiausių ir geriausiai "prilipusių" telefonų kuriuos esu naudojąs ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputi keistai lygini iPhone 5 su s5, nes tiesiog už panašią kainą kaip S5 gali nusipirkti naudotą 5s, o šio telefono kolkas į nieką nekeisčiau, vienas patogiausių ir geriausiai "prilipusių" telefonų kuriuos esu naudojąs ;)

kuris s5 ar 5s prilipo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelagina? Paveža GTA san andreas ant max?

Nelagina, paveža. Pats žaidžiu ant max nustatymų FIFA 15, World Of Tanks, ypač puikiai veikia touch id sensorius. Naudotis vienas malonumas, bent jau man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu @DozY . Turiu iPhone 5S ir visiškai nesigailiu. iOS, bet man, labai patogi ir lengva naudotis. Telefonas veikia labai greitai ir niekas nelagina. Touch ID beveik visada suveikia (sakyčiau kokių 97-98% tikslumu). Baterija laiko gana padoriai. Rekomenduoju.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.