marius8522

Trukčioja skype , csgo ,

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , nežinau kas čia pasidarė ir kame problema gali būt , skype bekalbant pokalbis trukčioja , csgo žaidžiant vaizdas trukčioja , sunku žaist. Gal žinot kame problema gali būt? Ačiū iš kart už atsakymus... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompas nelagina? Jei nelagina tai tikriausiai internetas grybauja,man būna kad cs uzlagina tarkim pakimba vaizdas ir atsigauna tai aš teleportA atgal padarau nervina šitas dalykas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei PC ne beržo pliauska , tai turbūt internetas grybauja , labai dažnai man panašiai būna , kad per CS pradeda lagint kai susirenka daugiau žmonių ir po išmeta iš servo.

Redagavo FHIGH

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GeForce GT 440 bet netikiu , kad dėl pc kažkas nes  viskas buvo OK 

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intikas čia bus pabandyk Offline kažką pažaisti jei Offline nelagina reiškia internetas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Intikas čia bus pabandyk Offline kažką pažaisti jei Offline nelagina reiškia internetas

bet ką man su juo siūlai daryt? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CS Go palošti

Aš kalbu dėl interneto :) ka dėl jo daryt.

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar eik speed test pratestuok paziurek i pinga ir greiti ar normalus ar ka,jei tikrai netas pjauna tai tiekejui skuskis arba restartuok modema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką siūlai daryt. Ką siūlai sakyt. Pz, tau gal pasiūlyt pakvėpuot oro, nes turbūt be pasiūlymo nesugebėsi. Jei tau netas pjauna, tai skambini ir sakai, kad pjauna. Jei bijosi, prašyk mamos, ji greičiausiai rimčiau pašnekės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

griežtai bet teisingai toxiz kalba :) jei mariau rimčiau ir pikčiau pašnekėsi su interneto tiekėju, gali ir nuolaidų/kompensacijų gauti. Pvz sakysi kad kenčia darbas šeimai,nes reikia stabilaus interneto o jo nebūna/ labai lėtas ir t.t. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.