marius8522

Trukčioja skype , csgo ,

Rekomenduojami pranešimai

Ką siūlai daryt. Ką siūlai sakyt. Pz, tau gal pasiūlyt pakvėpuot oro, nes turbūt be pasiūlymo nesugebėsi. Jei tau netas pjauna, tai skambini ir sakai, kad pjauna. Jei bijosi, prašyk mamos, ji greičiausiai rimčiau pašnekės.

Ką siūlai daryt. Ką siūlai sakyt. Pz, tau gal pasiūlyt pakvėpuot oro, nes turbūt be pasiūlymo nesugebėsi. Jei tau netas pjauna, tai skambini ir sakai, kad pjauna. Jei bijosi, prašyk mamos, ji greičiausiai rimčiau pašnekės.

Ko čia prakaituoji verksny, nuleisk gara per laida nekomentaves . Ar taip ar taip skambines buciau,ieskojau kitu pasiulymu. Maziau prie pc sedek . Cia greiciau tavo motinos reiketu paprasyt nuo nervu vaistu tau.

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko čia prakaituoji verksny, nuleisk gara per laida nekomentaves . Ar taip ar taip skambines buciau,ieskojau kitu pasiulymu. Maziau prie pc sedek . Cia greiciau tavo motinos reiketu paprasyt nuo nervu vaistu tau.

Ehh. Bazaro karaliau, leiskis tu ant žemelės, nes nebegerai tau su galvele. Jei nesugebi elementarių dalykų, tai nedraskyk kitiems akių už tiesą. Laisvas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehh. Bazaro karaliau, leiskis tu ant žemelės, nes nebegerai tau su galvele. Jei nesugebi elementarių dalykų, tai nedraskyk kitiems akių už tiesą. Laisvas.

į pm parašyk vyras , per laidą atsigavęs. Durns , medalį gal tau nupirkt? Nebekomentuok čia , o jai kažkas nepatinka rašyk į pm ir nebeteršk forumo , sukalbėsim jai kažkas nepatinka tau . 

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

į pm parašyk vyras , per laidą atsigavęs. Durns , medalį gal tau nupirkt? Nebekomentuok čia , o jai kažkas nepatinka rašyk į pm ir nebeteršk forumo , sukalbėsim jai kažkas nepatinka tau . 

Ehh. Ką man su Panevėžio kentu šnekėt? Siūlai kažką sukalbėt, bet nesugebi pasiskambint tiekėjui ir pašnekėt, nes nežinai ką šnekėt. Mažiau chlapok ir draskykis, čia tau jėgos taškų neprideda toks išsikalinėjimas iš savęs. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia jau į temą gaunas :D nesipykit vyrai, abu kieti: vienas per laidą atsigavęs, kitas jėgos taškų siekia :D normaliai ant švenčių bazaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia jau į temą gaunas :D nesipykit vyrai, abu kieti: vienas per laidą atsigavęs, kitas jėgos taškų siekia :D normaliai ant švenčių bazaras

 

 

Arba kažkas per anksti pradėjo švęst :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nesipykstu, tiesiog mane juokina kai žmogus dar paklausia, ką jam sakyt paskambinus tiekėjui. Nu jeez, nueikim iki to, kad prašys subinę tualete nuvalyt ar nukratyt, nes nežino ką daryti tokiu atveju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nesipykstu, tiesiog mane juokina kai žmogus dar paklausia, ką jam sakyt paskambinus tiekėjui. Nu jeez, nueikim iki to, kad prašys subinę tualete nuvalyt ar nukratyt, nes nežino ką daryti tokiu atveju.

Baigei? :D Dar ilgai čia varysi ? Senai paskambinau , gal gana čia kukuott tam forume tau? 

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar padiskutuokim koks tavo internetas , nes trūksta detalumo. Pas tave šviesolaidinis ar modemas?

Kokio ilgio laidas arba koks modemas? Ar modemas nesulūžęs? Ar kabelis kokybiškas ir originalus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal dar padiskutuokim koks tavo internetas , nes trūksta detalumo. Pas tave šviesolaidinis ar modemas?

Kokio ilgio laidas arba koks modemas? Ar modemas nesulūžęs? Ar kabelis kokybiškas ir originalus?

dabar perjungė nuo tiesioginio šviesolaidžio į kompą , ir lyg dabar viskas ok . Poto paskambinau kad atjunktų atgal per routerį , nebeišėjo ten kažką jiem padaryt , tai dabar paliko tiesiogiai į kompą , ryt paskambins kaip supratau meistrai . Šeip internetas kava , manau tokio net nežinosi. :D Modemas D-link dir-300 routerį pirkau gal prieš 2 mėn

Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su dir-300 turejau ir aš problemu, dažnai nulušdavo tiesiog internetas, dabar turiu linksys tik nepamenu modelio, bet nebrangus tai visos problemos išsisprendė ir jokių nulužimų daigiau nebebuvo. Gali bandyt routeri skolintis iš draugų kitą ir testuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar perjungė nuo tiesioginio šviesolaidžio į kompą , ir lyg dabar viskas ok . Poto paskambinau kad atjunktų atgal per routerį , nebeišėjo ten kažką jiem padaryt , tai dabar paliko tiesiogiai į kompą , ryt paskambins kaip supratau meistrai . Šeip internetas kava , manau tokio net nežinosi. :D Modemas D-link dir-300 routerį pirkau gal prieš 2 mėn

oooo, tą patį rūterio modelį jau 3 metai turiu, nekažką jis šviesolaidžiui, ypač jei daugiau 30mb/s gauni. Wi fi jis traukia apie 26mb/s, bandęs ir su senu laptopu ir su geru. Laidu nuo rūterio jungiant geriau,bet vistiek. Gerai kad mano kabelinis internetas tik 30mb/s tai užtenka. Mariau keisk rūterį jei bent 40mb/s turi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oooo, tą patį rūterio modelį jau 3 metai turiu, nekažką jis šviesolaidžiui, ypač jei daugiau 30mb/s gauni. Wi fi jis traukia apie 26mb/s, bandęs ir su senu laptopu ir su geru. Laidu nuo rūterio jungiant geriau,bet vistiek. Gerai kad mano kabelinis internetas tik 30mb/s tai užtenka. Mariau keisk rūterį jei bent 40mb/s turi ;)

Zinai galvoju kad blogai sukonfiguravau kai nusipirkau rauteri gal portai kazkur blokuoja? Imanomas dalykas del sito? Seip turbut ne i tema bet va pvz PS4 buna neprijungia prie intiko auto, kartais reik perkraut rauteri ir td randa PS4 MANO WIFI. Tai vis neatmetu galimybes gal portai, nes vistiek rauteris tikrai ne senas. Redagavo marius8522

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.