Mototonis

Dėl HDMI

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki turiu televizorius LG plazminį didelis išties gal 120 istrizaine modelio nezinau nes pirktas gal pries 7 metus ir nera HDMI jungties, pirkti nauja televizorių kažkaip neapsimoka, ar man eina kažkaip hdmi laidą ten pasijunkti jei nėra hdmi jungties? nes pvz turiu gala televizija ir ji kaikuriuos kanalus rodo HD formatu, o man pajungus xboxo vaizdą AV4 su scartu vaizdas sumazeja ir yra neryskus, gal galite patarti ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai čia ką padarysi, tiesiog ženklas, kad jau televizorių reikia keisti. Nebent su kokiais adapteriais galėtai kažką padaryt, bet abejoju ar taip galima nes hdmi digital o scart analog yra. Ir jeigu įmanoma konvertuot iš HDMI i Scart, tai manau kokybė vistiek prasta būtų. O component jungčių nėra? nes tada galėtai Component HD AV kabelį xbox'ui nusipirkt

P.s Šiaip labai keista, kad HDMI jungties nėra :))

Redagavo Rolazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu televizorius LG plazminį didelis išties gal 120 istrizaine modelio nezinau nes pirktas gal pries 7 metus ir nera HDMI jungties, pirkti nauja televizorių kažkaip neapsimoka, ar man eina kažkaip hdmi laidą ten pasijunkti jei nėra hdmi jungties? nes pvz turiu gala televizija ir ji kaikuriuos kanalus rodo HD formatu, o man pajungus xboxo vaizdą AV4 su scartu vaizdas sumazeja ir yra neryskus, gal galite patarti ka daryti?

 

minėjai kad žiuri hd kanalus per gala - televizija eina per paprastą tv laidą ar per priedėlį? jei per priedėlį - tai kaip pajungtas? jei per paprastą tv laidą tai paspausk ant mygtuko info ir pažiūrėk kokia rezoliuciją rodo (ko gero 1280x720 / 720p), nes full HD per tv laidą nekaip nepasieksi, būtinai turi būti pajungtas per hdmi.

kitas variantas, tai jungti konsolę per 6 tulpės http://www.dhresource.com/albu_313820189_00-1.0x0/hd-hdtv-tv-component-composite-audio-video.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

minėjai kad žiuri hd kanalus per gala - televizija eina per paprastą tv laidą ar per priedėlį? jei per priedėlį - tai kaip pajungtas? jei per paprastą tv laidą tai paspausk ant mygtuko info ir pažiūrėk kokia rezoliuciją rodo (ko gero 1280x720 / 720p), nes full HD per tv laidą nekaip nepasieksi, būtinai turi būti pajungtas per hdmi.

kitas variantas, tai jungti konsolę per 6 tulpės http://www.dhresource.com/albu_313820189_00-1.0x0/hd-hdtv-tv-component-composite-audio-video.jpg

Koks aš kvailas buvau :D, nuėjau patikrinti kaip gala prijungtas pridėlis o gi HDMI tiek daug laidų buvo kad anksčiau nepastebėjau n učia tai geras...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.