CerberusLT

Ar tikrai taip įmanuma?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi nepersenai sužinojau įdomu dalyka, kad prie ps4 galima prisijungti pele-klavatūra, ir ja galima naudoti žaidimusia pvz.: Battlefield 4 multiplayeri...... Ir pnš. Taigi čia tai yra nesąžininga mano nuomonė, nes tarkim man kuris mėgsta lygybe ir galvojau nėra tokiu pribumbaso patobulinti savo žaidimo galimybės ant konsoliu....Kaip tarkim pc galima turėti pranašumu turint gerėsni pc per fps kieki arba kaip cs mėgsta naudoti scriptus ir panašu šuda........ Tai ką jūs manote apie tokius žaidėjus kur perka tokius dalykus?

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, tokių dalykų būna su PS3 ir aišku su PS4. Yra pirkti spec. priedų. Žinau tokių, kurie specialiai pirko, kad žaisti Battlefield 3, Battlefield 4.

 

Pranašumą turėtų įgauti. Dažnai žaidžiant bf3,matau,kad kažkas su juo negerai. Per daug gerai taško visus. Bet ką čia padarysi. Vis tiek gali įdomiai žaisti ir nekreipti dėmesio. ;)

 

Pvz tokie - http://www.ebay.co.uk/itm/Tuact-Venom-X-V2-2014-Edition-FPS-Controller-Mouse-For-PS4-PS3-Xbox-One-360-PC-/351151940764?pt=UK_Controllers_Attachments&hash=item51c249649c

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai manau kad pele ir klaviatura tokiuose zaidimuose panaikina trukumus, o ne prideda pranasumo. Su joysticku taip tiksliai nepavaldysi kaip su pele. Ir prie PS3 nereikejo jokiu specialiu priedu paprasta USB pele su klaviatura tikdavo. Ce greiciau kiekvieno patogumo reikalas o ne kazkoks slaptas pranasumas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek žinau ant ps4 galima be visokiu priedų prijungti pelę/klaviatūrą nes kai pajungiau bevielę pelę atpažino tik, kad nežinau kokios programos/žaidimai palaiko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja, tokių dalykų būna su PS3 ir aišku su PS4. Yra pirkti spec. priedų. Žinau tokių, kurie specialiai pirko, kad žaisti Battlefield 3, Battlefield 4.

 

Pranašumą turėtų įgauti. Dažnai žaidžiant bf3,matau,kad kažkas su juo negerai. Per daug gerai taško visus. Bet ką čia padarysi. Vis tiek gali įdomiai žaisti ir nekreipti dėmesio. ;)

 

Pvz tokie - http://www.ebay.co.uk/itm/Tuact-Venom-X-V2-2014-Edition-FPS-Controller-Mouse-For-PS4-PS3-Xbox-One-360-PC-/351151940764?pt=UK_Controllers_Attachments&hash=item51c249649c

 

Rimtai? Galima pasijungti klavą ir pelę ir žaisti MP žaidimus? Nu ir bullshit. Prieš kontrolerius būtų iš esmės kaip prieš botus lošt.

 

Kiek žinau ant ps4 galima be visokiu priedų prijungti pelę/klaviatūrą nes kai pajungiau bevielę pelę atpažino tik, kad nežinau kokios programos/žaidimai palaiko

 

Jei eina valdyti Menu, tai nereiškia, kad eina žaisti ir žaidimus. Iš tikro, labai abejoju, kad paprastai per USB pajungus pelę ar klaviatūra su ja ir bus galima žaisti žaidimus.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesustabdomas kentas jaučiasi su pele žaisdamas. :D

 

 

Setupas ir bf 4 gameplay

 

Redagavo Mantinijo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai manau kad pele ir klaviatura tokiuose zaidimuose panaikina trukumus, o ne prideda pranasumo. Su joysticku taip tiksliai nepavaldysi kaip su pele. Ir prie PS3 nereikejo jokiu specialiu priedu paprasta USB pele su klaviatura tikdavo. Ce greiciau kiekvieno patogumo reikalas o ne kazkoks slaptas pranasumas.

Gerai panaikina trukumus, bet kaip tokie kaip aš kur nenori tu mousiu pirkti, tai prieš mane toks žaidėjas įgauna dideli pranašuma.. o aš kaip botas tada būnu.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš dalies jo, nėra sąžininga. Beeet, jeigu tu gerai įvaldęs tą joysticką viskas gi normalei. Ir aš asmeniškai ant ps3 nenoriu prisijungt jokios pelės ar klavos (nu klava iš bėdos rašymui labai patogu būtų), gi su joysticku sau atsipūtęs išdrimbi lovoj ar kokiam patogiam fotelį, be streso maigai mygtukėlius ir vsio :) Aš skaitau taip, jei jungi prie konsolės pelę su klava, tai nafik tau ta konsolė? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rimtai? Galima pasijungti klavą ir pelę ir žaisti MP žaidimus? Nu ir bullshit. Prieš kontrolerius būtų iš esmės kaip prieš botus lošt.

 

 

Jei eina valdyti Menu, tai nereiškia, kad eina žaisti ir žaidimus. Iš tikro, labai abejoju, kad paprastai per USB pajungus pelę ar klaviatūra su ja ir bus galima žaisti žaidimus.

 

War thunder ir final fantasy XIV palaiko klaviatūrą bei pelę.... Tad jei vieni žaidimo palaiko reiškia ir kiti turėtu, aišku nevisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tas VenomX nebrangiai, tik 80 svarų tekainuoja, XIM4 115 svarų. Tik klausimas ar galima su VenomX naudoti kitas beles ir klavas, o ne tuos kurie kartu būna?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.