rimtas7

COUNTER-STRIKE 1.6 DOWNLOAD

Rekomenduojami pranešimai

Wow. Tikrai mes nemokam atsisiųsti to tavo cs.. dar beprasmiškesnės temos nemačiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mokat - bet čia daugiau puslapio pristatymas kur bus galima rasti, atsisiųsti CS žaidimų švarių, be reklamų, be virusų ir optimaliai veikiančių. (ne vien cs 1.6)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma zaidzia, galiu pasakyt pats geriausias CS koks tik yra.

Savo laiku zaidziau as 1.6, bet dabar retsykiais zaidziu CS : GO tai galiu pasakyt, kad GO viskuom pranasesnis ir geresnis uz 1.6, kuriam jokios fizikos nera. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su botais po šiai dienai pažaidžiu ir žaisiu, jis man niekad neišeis iš mados. :)

 

užsimeti hard mode, gungame moda, botai level-up'ina po 1 kill'o, aš po 3-5 kill'ų and the race it oooonn :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As jei siusciau tai geriau tik is steam...

1.6 is steam? :D Nejuokauk. Net ir CS:GO legalaus nereikia puikiai veikia nukrakintas. Tik aisku servu kokie 6 bet visada gali pazaisti - yra csdm, public, gungame. Aisku tik skinai neveikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.6 is steam? :D Nejuokauk. Net ir CS:GO legalaus nereikia puikiai veikia nukrakintas. Tik aisku servu kokie 6 bet visada gali pazaisti - yra csdm, public, gungame. Aisku tik skinai neveikia.

o tu man pasakyk koks tolkas losti ta piratine versija? aaaa?

man smagiau kai zinau,kad as losiu ne su cheat playeriais o su skilled playeriais,ta tavo piratine versija ten kas antras su cheatais,aisku ir ant steam yra cheat bet banina juos greitai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Legalaus pliusai:

1. Visada laiku atnaujinamas automatiškai, nereikia laukti kol kas nors nucrackins.

2. Servų nuo A iki Z pilna.

3. Viskas kuo puikiausiai veikia.

4. Labai retas atvejis kai pasitaiko cheat'ų.

5. Competetive visokiuose ESL pažaist galėsi, o ne mirc'e susižvejojęs kažkokius non steam'inius botus su cheat'ais.

Nelegalaus pliusai:

1. Nereikia sumokėti kelių litų ir gali atsipūtės nusipirkti čipsų.

Minusai: 

1. Pilna cheat'ų.

2. Normalių servų reikia paieškoti.

3. Gauni antrarūšį produktą, kuris iki galo neišdirbtas ir su bug'ais.

4. Atnaujinimų reikia dar palaukti.

5. Instaluose ir suinstalintame produkte pilna reklamų.

6. Nelegalus multiplayer rėžimo žaidimas yra tas pats kas moteris be papų arba šašlykas iš sojų faršo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tu man pasakyk koks tolkas losti ta piratine versija? aaaa?

man smagiau kai zinau,kad as losiu ne su cheat playeriais o su skilled playeriais,ta tavo piratine versija ten kas antras su cheatais,aisku ir ant steam yra cheat bet banina juos greitai.

O koks tolkas moket tuos 30 lt ? aaa? Pilna patikimu servu yra kur dazniausiai prisijunges nors vienas adminas. CS:GO db tai kiek losiau nieko. Bet cs 1.6 tai tikrai visiems pirkti reikia , 14 lt steame.

Legalaus pliusai:

1. Visada laiku atnaujinamas automatiškai, nereikia laukti kol kas nors nucrackins.

2. Servų nuo A iki Z pilna.

3. Viskas kuo puikiausiai veikia.

4. Labai retas atvejis kai pasitaiko cheat'ų.

5. Competetive visokiuose ESL pažaist galėsi, o ne mirc'e susižvejojęs kažkokius non steam'inius botus su cheat'ais.

Nelegalaus pliusai:

1. Nereikia sumokėti kelių litų ir gali atsipūtės nusipirkti čipsų.

Minusai: 

1. Pilna cheat'ų.

2. Normalių servų reikia paieškoti.

3. Gauni antrarūšį produktą, kuris iki galo neišdirbtas ir su bug'ais.

4. Atnaujinimų reikia dar palaukti.

5. Instaluose ir suinstalintame produkte pilna reklamų.

6. Nelegalus multiplayer rėžimo žaidimas yra tas pats kas moteris be papų arba šašlykas iš sojų faršo. 

Cia kazka maisai. 2 - http://www.cs-servers.lt/ 3. Bugai? KUR?! 4. CS:GO update'ai tiesiog byra ir dar net ju nereikia ieskoti - duoda launcheri ir is jo siuncia tau update'us 5. Is kur siunties?... 6. Pritariu sitam bet tik ne cs. (isimtis - competetive)

Redagavo Laurysss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.