Paulius5

windows xp rezoliucija

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu pc windows xp. kai noriu paleisti leidzia tik per enable vga mode. kai noriu pakeisti rezoliucija man uzgesta monitorius, o lempute pradeda mirgseti... nieko nesuprantu

 

P.S per iprasta windows paleidima ivyksta tas pats.

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Greičiausiai ta rezoliucija yra per didelė tavo monitoriui. Pasižiūrėk kokia monitoriaus rezoliucija tokią ir statyk :) Realiai per didelę nustačius arba per aukštą hercų dažnį po 15 ar kiek sekundžių į senesnę padėti atsistato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai tik ijungiu kompiuteri man raso kad labai zemi spavu ir rezoliucijos nustatymai. praso paspausti ten apskritima po to ismeta lentele kad automatiskai pataisytu bet kai sutinku man ir vel issijungia monitorius. turbut neisveza


Kad ir kokia as ja bandau nustatyt ar spalvas pakeist spaudziu apply ir issijungia kad ir ka nustatyciau...

 

P.S Ar gali man del rezoliucijos neveikti zaidimai? pvz cs 1.6?

Redagavo Paulius5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu per didelė rezoliucija defaultu nustatyta, taip gali. Reik tada pačio žaidimo shortcute arba confige susivest norimą rezoliuciją

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bandziau bet man neissisaugoja :D paspaudziu kad zaidimo rezoliucija butu 640 380 bet isjungiu ir neissisaugoja


aciu kad padejai viska susitaisiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.