Stangomanas

Sega mega Drive 2

Rekomenduojami pranešimai

Taigi turiu tris mega drive 2, visi yra JP, bet klausimas kuris iš jų yra originalas, nes visi skriting??

post-47199-0-34102200-1419766641_thumb.jpg

Redagavo Stangomanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir buvo toks pat klausimas, du dešiniausi tikrai klonai, dėl kairiausio nežinau.

 

EDIT: beje spėju visi bus klonai, nes SEGA mėgsta viską ekranuoti ir plokštė būna per beveik visą kiautą, jei esi ardęs SEGA MD 2 europietišką versiją raudonais mygtukais, suprasi apie ką aš :D

Redagavo mariusgar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir buvo toks pat klausimas, du dešiniausi tikrai klonai, dėl kairiausio nežinau.

 

EDIT: beje spėju visi bus klonai, nes SEGA mėgsta viską ekranuoti ir plokštė būna per beveik visą kiautą, jei esi ardęs SEGA MD 2 europietišką versiją raudonais mygtukais, suprasi apie ką aš :D

Turiu PAL versiją, reikia pasižiūrėti ir bus aišku. :) kairiausia man irgi atrodo originalas, nes ant dugno segos lipdukai yra ir ji turi sega switch :)

Redagavo Stangomanas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SEGA lipdukas ir mega switch nebūtinai įrodao, kad tai originalas. Aš originalią turiu tik europietišką versiją. Esu turėjęs 2 neorginalus (viena dar turiu), ant abieju SEGA lipdukai, ir abu turėjo mega switch, tik vienam jis buvo dugne, o kitam ant Mega CD kontaktų :genius:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SEGA lipdukas ir mega switch nebūtinai įrodao, kad tai originalas. Aš originalią turiu tik europietišką versiją. Esu turėjęs 2 neorginalus (viena dar turiu), ant abieju SEGA lipdukai, ir abu turėjo mega switch, tik vienam jis buvo dugne, o kitam ant Mega CD kontaktų :genius:

nu jo tada, pal išardžiau tai be jokių dvejonių originalas, vien tik svoris koks, apsaugos skardinės viduje ir t.t., reikai pagooglint kaip JP versijos chipas originalas atrodo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai įdomi foto! Pirma schema man nematyta. Net du 5v tranzistoriai su aušintuvais - įdomu kam reikalingi būtent du...Patiko tas egzempliorius. Jei kada sugalvosi parduoti, ar mainyti prašau pranešti.

Antras tai tikrai klonas, na ,o trečias tai Zilitonas;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai įdomi foto! Pirma schema man nematyta. Net du 5v tranzistoriai su aušintuvais - įdomu kam reikalingi būtent du...Patiko tas egzempliorius. Jei kada sugalvosi parduoti, ar mainyti prašau pranešti.

Antras tai tikrai klonas, na ,o trečias tai Zilitonas;)

Ačiū už atsakymą. Aš esu linkęs manyti, kad pirmoji gali būti originalas. Reset mygtukas deja joje sugedęs ant mikroschemos, aišku nagingas pasitaisys, o aš dar paturėsiu iki kol gausiu sveiką Sega MD2 JP versiją. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

REITAVSV buvo padaręs video apie MD klonus, gal pravers. :) Kairysis gali būti originalas, bet daug vilčių į tai nedėčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Originali sega neturi jokiu regiono perjungeju. Reset mygtukai spaudziasi svelniai, be traskejimo, nes jie guminiai. Jei sega gamino kompiuteri, tai ant tam tikru mikroschemu ir pacios plokstes buna parasyta SEGA. Originalia sega mega drive 2, ijungus su zaidimu, ekrane pradzioj paraso: Licensed by or sega.

P.s. Kairinis variantas geriausias. Turetu veikti neprasciau uz originalia sega. Tiek del vaizdo tiek del garso.

Redagavo Pukismukis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.