Geimeris41

xbox one GTA 5 online error

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Gal kas esate susidure su panasia problema? Xbox one gta 5 online meta internet connection error, vidury zaidimo ismeta is serverio, kartais stringa, neleidzia prisijungti i online ir kartais i serva uzkrauna visiskai viena.

Naudoju teo sviesolaidi interneta. 100 mbps per tp-link dualband routeri. Esu isbandes viska: wifi, per laida, is routerio ir tiesiogiai su laidu be routerio. Vistiek tas pats. Bandziau net skandinavijoj su 4G mobiliu internetu, vistiek tas pats.

Anksciau zaidziau su X360 nulauztu LT 3.0 versija live. Viskas gerai net ir dabar. O Xbox one su tuo paciu acc viskas blogai.

Gal kas turite kokiu minciu? Ar cia naujas Xbox one kaltas, ar Xbox360 live senas acc ?

 

 

post-47398-0-87949000-1419880572_thumb.jpg

post-47398-0-73313000-1419880708_thumb.jpg

post-47398-0-49720900-1419880710_thumb.jpg

post-47398-0-63370000-1419880711_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip kiti žaidimai online eina? gali būti ir žaidimo serverio problemos. Pvz man Plants vs zombies gana dažnai sunkiai online pajungia arba išmetinėja dažnai, su kitais žaidimais per daug bėdų nebūna. Čia psn man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ėėėėė jum iš servo mėto, bet aš norėjau su @KebabuValdovas online palošt ir buvau įmestas į online tutorial.

 

Dingo mano 137lvl, dabar esu 5lvl noob'as su 120lvl ginkluote ir visais senais itemais :fuuu:

 

Apgailėtina. Reikia jaučiu R* supportui rašyt

 

c88bd8a8a9.jpg

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu turiu tik 2 zaidimus : gta5 ir just dance 2015. Just dance taip pat online neleidzia zaisti. Cia su Xbox one konsole.

 

O kaip PS4 su gta 5 online veikia ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex

Ne į temą
Aš brolį su GTA platina aplenkiau. Jis net nenorėjo jos daryt, bet užboostinau ir padarė. O dabar mane kolioja, kad tokio 5lvl ir turiu būt :D

 

Ignoruokit mano GTA error'us, supportas viską sutvarkė per kelias minutes :god:

 

Dabar belieka išsiaiškint kas negerai Geimeriui :hi:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

panasu kad cia kaip ir dideliam kaime,zmoniu daug, o karves turi tik keleta....     isbandziau kita Xbox one su gta5 ir tapo aisku,kad tai ne x1 kalte. ryt ismeginsiu kita interneta (kabelines tv ) tada bus aiskiau su tais strigimais. nors panasu,kad dauguma turi situ problemu,bet niekas viesai to neparaso.... isbandziau call of duty online- veikia kuo puikiausiai...   P.S. kas keisciausia kad su x360 LT 3.0 niekada online nei su vienu kitu zaidimu neturejau jokiu strigimu ar erroru su tuo paciu intiku ka naudoju dbr....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.