Aivarulis

Pajuodavo žaidimo kompaktas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, šiandien gaves žaidima idėjau į xbox one įrašyt žaidimą, po 5 minučiu išmetė klaidą ir pareiškė jog "error: clean cd" - žaidimo kompaktas visisškai naujas, tik plevelę nuplešiau. Ištraukus kompakta pamačiau kad jis juodas( pajuodavę šonai), gal žinot kas gali būti ? ar įmanoma sutvarkyt ? gal teko kam nors susidūrt? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip su juoduliais bet žinau jog kažkaip ten su pasta atgaivina diskus. Paieskok youtubej gal yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip pirma kart gyvenime matau toki dalyka :D Nemanau kad iseis besutvarkyt, diskas yra diskas, teks nest pakeist, arba skustis kad slamsta parduoda.

Redagavo WhyOrWho

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku visus digital ir tokiu problemu nematau. Keitinek kompaktus kiekviena karta noredamas pakeisti zaidima. Plius visokios subraizymo neskaitymo pametimo ir t.t. problemos. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu tik viena karta pametęs du žaidimus per kraustymą į kita namą UK, Lietuvoje to nebuvo man dar,
su braižyt diską irgi to nebuvo man
Tai jei tu esi kerėpla tada jo digital pirk @aRaven, bet aš perku ir diskus ir digital, man tas ir anas tinka 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perku visus digital ir tokiu problemu nematau. Keitinek kompaktus kiekviena karta noredamas pakeisti zaidima. Plius visokios subraizymo neskaitymo pametimo ir t.t. problemos. 

niekam neidomu koki metoda tu naudoji paleidinet zaidimams....

 

 

i tema: atrodo jog diskas butu apdegintas lazerio, pats niekada nebuvau mates ar girdejas nieko panasasu.... kitu zaidimu turi diskuose? juos skaito? jiems nieko panasaus nera?

 

 

greita google paieska http://www.twinstickgaming.com/2013/09/21/microsoft-issues-xbox-one-warning/ rodo kad buta tokiu nutikimu su xbox 360 ir gal su xbone (neisiskaiciau iki galo) bet seip dauguma foto rodo kad lazeris nesudegino disku, o tiesiog subraize (keliu mm plocio apskritimas aplink diska)

 

kita tema http://www.reddit.com/r/xboxone/comments/2qa314/brown_ring_on_outside_of_disc/ rodo tokius pat simtomus kaip pas tave, nebet cia ir yra tavo tema :D 

 

bandyk nest atgal i parduotuve gal priims ir grazins litus, arba duos nauja, jei ne tada pasiusk juos toli pasivaiksciot ir pabandyk su dantu pasta praplaut, gal nuims tuos parudavimus....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijaučiau kaip kažkam ant mozuolio užlipęs. Ačiū už kritiką ir už aktyvumą. Bet įžeidinėti užuominomis apie kerėplas...

 

Temos autoriui. Įdomu ar jūs tokį kompaktą gavote ar čia pats X1 taip pasidarbavo. Gali būti kad vien kompakto grąžinti neužteks. Įdomu kaip ši istorija pasibaigs ir kaip jūsų X1 draugauja su kitais diskais. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar su draugu padiskotavom del sio bajero ir jis mano kad galejo kazkas pacioje konsoleje "biskuti" uzkaist, ir del to apsvilt diskas, nes tikrai atrodo lyg butu padegintas

 

 

gerai pagalvojus instaliuojant zaidima su xbox360, cdromas ir diskas gana silti pasidaro...

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikekit ar ne bet tikrai visai patogu,kai zaidimai sedi HDD,nori kazka kita palost ir mygtuko paspaudimu tai jau pasileidzia.

Bet kaip visada yra ir kita medalio puse,tai kad tokiu zaidimu neparduosi ar neapsikeisi su draugu.

Del sio atvejio,tai greiciausiai gamyklinis brokas,nes pats lazeris taip nenudegins tikrai,o ir po konsoles bd romu nieko nera kas galetu kaisti.

Grazink atgal i parduotuve ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompaktas iškeliavo atgal į parduotuvę ( iš ten kur buvo pirktas) susiekus su shopto.net teigė jog jie pratestuos ir pasakys ar tiesa ka aš sakau ir žiūrės ar pakeist nauju ar pingus gražinti. Juokingiausia kad kiek turėjes žaidimų, ant 360 dabar ant one, niekada nebuvo tokios problemos, ir tokio disko neesu mates pajuodavusio :D Gaila kad as pries instaluojant nepasižiurėjau ar diskas jau buvo pajudes ar pajuodavo... :)

 

O kaip manot jus, ar gali del temperaturos pokyčiu diskas pajuoduot ? Nes as gi visgi manau jog pajuodavime itakos turejo temperatura, kadangi parsinesiau žaidima, apie 10 min lauke ir tada idėtas buvo į konsolę, kadangi diskas suskasi ir jis sušyla gal ir įvyko kažkokia reakcija.... bet nesitiki, nebuvo toks didelis minusas lauke... ir laiko tarpas nebuvo ilgas kad prabut lauke tam kompaktui.. :)


dar su draugu padiskotavom del sio bajero ir jis mano kad galejo kazkas pacioje konsoleje "biskuti" uzkaist, ir del to apsvilt diskas, nes tikrai atrodo lyg butu padegintas

 

 

gerai pagalvojus instaliuojant zaidima su xbox360, cdromas ir diskas gana silti pasidaro...

Mariau, bet tai kodėl kiti žaidimai isirašė be problemu ? :) Forza Horizon, Rise of Rome.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats prikolas man neseniai nutiko (tik kad su PS3 kompaktais). Nusipirkau Gran Turismo 5 ir FIFA 14 ir po kiek laiko pažaidimo kompaktai gražiai "apskrudo". Pabandžius su kitais žaidimais , su konsolės lazeriu viskas kaip ir normaliai , kiti kompaktai kuo puikiausiai veikia ir nėra su pajuodavusiais šonais. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.