scalman

PS4 Slim

Rekomenduojami pranešimai

ps4-slim-screenshot.jpg

 

ps4-slim-screenshot-5.jpg

 

ps4-slim-screenshot-3.jpg

 

ps4-slim-screenshot-6.jpg

 

Source: Multiplayer Italy


jei tai legit tai tikrai labai mazas atrodo pagal dabartini. bet to ir reikejo tiketis. tik forma ..na cia jau skonio reikalas aisku.


kUWkmDI.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į Wii U labai panašus, šiaip neblogai atrodo ir kompaktiškas yra. O modelis biudžetinis ir kainuos manau iki 300 eurų, ko pasekoje dar daugiau žmonių rinksis ps4.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neblogai atrodo. Nors mano storulis Ps4 solidžiai atrodo, visi galvoja kad labai brangų blu ray grotuvą turiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai sony daro slima tai daro tikrai slima. :sir:  vos uz pulteli platesnis ir aukscio kaip 2 pulteliai. ir viduj diskas suksis plius maitekas visas kazkur telpa o kur motina su ausinimu . :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS4 tik antri metai eina ir jau slim modelis ... Kažkaip keista. Dar toks mažas, bet palyginus su dabartiniais laptopais ir pro/ultrabook'ais, tai viskas įmanoma. Tik labiausiai man neramu dėl to aušinimo, ar neužkais per daug aparatas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera logikos, logotipas prieki o disc tray is sono. Kiek reikes vietos tam kad ikist diska is sono. Vienintelis patogiausias budas idet diska yra tik vienas, is priekio, tuomet Ir logo/pavadinimas aparato turi buti ten. Niekas juk nededa logotipu/pavadinimu ant elektronikos is sono. 100% Fake mano manymu, be to galutiniam slim dizainui kaip o finaliniam kaip cia gali pasirodyti, yra per ankati, praejo tik metai.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as 99% isitikines, kad cia arba fake arba vidinis conceptas ir tiek. Man iskart uzkliuvo, kaip minejo "SoulReaver" kad sone cd dedasi, cia butu labai kvailas sprendimas is Sony puses ir vien tai man sako, kad cia fake. Antras yra, kad konsolej vos 1,5 metu ir jinai neturi jokiu problemu del savo dydzio,ausinimo ar dizaino. Manau naivu tiketis slim'o siais metais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad negrazus tas slimas, dabartinis PS4 atrodo solidziai, ir nera jis ant tiek didelis, uzima kaip laptopas koks :) kazkaip net nelaukiu to slimo     :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, jog nuotraukos tikros, ir, bent man, neatrodo jis labai graziai. Man dabartinis grazesnis, bet kiek zmoniu, tiek nuomoniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cd dedasi is priekio kur jum sonas? Jei pastatytas tai matosi kad dedasi is virsaus lyg. Ir ka ? Taip suprojektavo . Skirtumas is kurios puses dedasi diskas? Rly ? Ta vieta kur diskaa dedasi atsuk I prieki ir bus priekis . Pasuk sonu bus sonas. Man tai idomi forma kaip tik.

Kad slimas bus tai garantija ir dar veliau gal ir super slimas o kodel ne? Aplamai galetu sugalvot pvz susidedamas korpusas kokio tu nori pasidarai. Viduriai vienodi o korpusa pvz kiekvienas pasirinktume kad ir su 3d printeriu korpusa exclusiv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cd dedasi is priekio kur jum sonas? Jei pastatytas tai matosi kad dedasi is virsaus lyg. Ir ka ? Taip suprojektavo . Skirtumas is kurios puses dedasi diskas? Rly ? Ta vieta kur diskaa dedasi atsuk I prieki ir bus priekis . Pasuk sonu bus sonas. Man tai idomi forma kaip tik.

Kad slimas bus tai garantija ir dar veliau gal ir super slimas o kodel ne? Aplamai galetu sugalvot pvz susidedamas korpusas kokio tu nori pasidarai. Viduriai vienodi o korpusa pvz kiekvienas pasirinktume kad ir su 3d printeriu korpusa exclusiv

Pritariu tau, kad čia kažkaip visi pagalvojo, kad ten šonas. Ten galbūt priekis. Ateitis viską parodys. Tačiau nesutikčiau su tuo, kad korpusą pasidaryti kokį nori (su 3D printeriu) tipo išskirtinis. Negalėtume to padaryti, nes visu pirma, jei aš užsimanyčiau tarkim braziliškos šiknos, jie man ir turėtų daryti, bet vienas esminis klausimas: kaip su vedinimu? Juk tokius dizainus konsolių renkasi neatsitiktinai. Jie projektuoja ir modeliuoja vedinimo sistemą, taip pat kaip ir kuria tas konsoles. Na mano pavyzdys gal prastokas, nes braziliška šikna turės vėdinimo sistemą, if you know what I mean.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurejus fotkes, gaunasi, jei ps4 slim statyt su stovu, diska reikt det is virsaus ?! :sir:  cia pagal 2 ir 3 nuotrauka , bet gal as klystu... 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.