Martynas007

Nežinau kas yra vaizdūškei

Rekomenduojami pranešimai

(Dėl video audio - fone buvo daug triukšmo, turėjau kažkuo jį pakeisti)

 

Video matosi mano bėda. Pirmąkart tai pastebėjau ankstyvą rudenį, kai nusipirkau šitą laptopą ir kada su draugais žaisdavom BF3. Po driverių atnaujinimo (GeForce 840m) pradėjo taip mirgėt. Įsirašiau senesnius driverius ir viskas praėjo.

 

Maždaug nuo rugsėjo iki FarCry4 išleidimo nieko nežaidžiau. Ir su FC4 pastebėjau, kad man jis taip pat mirgsi ir, kad paleidus ant windowed mode viskas būna gerai. FarCry4 taip ir perėjau, ant windowed rėžimo :( , manydamas, kad čia geimo versijos bėda (nes daugelis jų buvo tiesiog prastos).

 

Šiandien atsisiunčiau Saints Row3 ir bėda ta pati. Tai, kad negaliu bezdalų mėtyt į žmones fullscrene, sunervino. Patikrinau kitus žaidimus kompe:

 

Mirksi:

Tas pats Origin BF3, Sniper Elite v2.

 

Nemirksintys žaidimai:

Skyrim, Oblivion, visi 3 STALKER, (torrent) BF4, Mafia2, Vice City, Serious Sam BFE ir Lego Indiana Jones.

 

Driveriai jau daug kartų buvo perrašyti, daryti "clean" installai ir pan. Ir ties tuo mano žinios apie kompus baigiasi, gal čia koks DirectX?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma mintis, kad vaizdo plokštė kaista, bet tada ant visų žaidimų mirguliuot vaizdas turėtų, nebent ant tam tikrų žaidimų naudoja daugiau vram, bet abejoju kažkaip. Pabandyk VGA Bios'us atnaujint, o ne VGA driver'ius. O kokia jungtis vaizdo plokštės ir monitoriaus? Neina koks DVI to VGA?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Aš ne į temą, bet video muzika mane sužavėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Rolazz uh o kaip atsinaujinti tuos Bios? :herp:  Pas mane laptopas, tai nežinau ar jungtis čia kažką reikštų. Išbandžiau ir Crysis, mirga taip pat

 

@mantukis5000 nea, Beta driverių nesisiunčiu. Ir dabar pas mane įrašyti maždaug tokio meto, kada pirkau kompiuterį (ir kada BF veikė normaliai)

 

@LFXiksas ar tu tikrai jos nesi matęs? :isee:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 Dabar jau būsiu matęs! :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Martynas007 parasyk i google vaizduskes pavadinima modeli ir bios update ar tiesiog gpu bios update. Turetai rast su visais paaiskinimais. Nes dar ne namie esu, per tel rasau, o tai kol parasytai kaip tai uzsi*** telefona maigydamas :D jei nesigaus tai bandysim padet

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Rolazz Nežinau ką padariau, bet bandžiau googlint kaip sakei, įsirašiau šitą, clean install'ą. Ir niekas mistiškai nebemirksi :god:

 

Aš šitą install'ą pasidėsiu kur saugiau :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.