MaRiuS1117

WBFS zaidimu ikelimas

Rekomenduojami pranešimai

laba diena, iskilo problemu su zaidimu ikelimu... parsisiunciau keleta zaidimu wbfs formatu juos tad su wii backup manageriu konvertavau i iso tada su WBFS Manager 3.0 ikeliau i isorini hdd, viskas veike, parsisiunciau dar kelis zaidimus kurie atrodo yra padalinti i dvi dalis yra du failai *.wbfs ir *.wbf1 ka su tais daryt? wii backup manageris nieko neranda, o WBFS Manager 3.0 wbfs failu nemato. tai kaip man juos konvertuot i iso, arba isimest i ta jau su formatuota harda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Atsakau, nes noriu parodyti, kad wii playmanijoje nėra visiškai apleista konsolė. :D Bet, man asmeniškai niekada neteko susidurti su usb žaidimais, viską į diskus įsirašau, man taip patogiau. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Atsakau, nes noriu parodyti, kad wii playmanijoje nėra visiškai apleista konsolė. :D Bet, man asmeniškai niekada neteko susidurti su usb žaidimais, viską į diskus įsirašau, man taip patogiau. :) 

bet vistiek tu juos siunti. ieskai vien tik iso, ar buna kad ir wbfs formato zaidimu parsisiunti? jei taip ka tu darai su padalintais zaidimais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo, tik vieną kartą teko parsisiųsti wbfs žaidimą ir jį iškart konvertavau į iso. 
O čia pagooglinęs radau (Pats nelabai suprantu kaip viskas čia veikia): 

 

 

the files are simply split without any header or such
if you don't want to use a manager you can simply concatenate the two files
eg "cat X.wbfs X.wbf1 > largeX.wbfs" (in most operating systems, windows is of course different (copy \b ?)) 
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkada senai,man regis buvau susidures su kazkokia panasia beda,tai "sollution" buvo berods tik persikonnvertavimas su manageriu i iso ir tada Wii skaitydavo zaidima,o su kitu formatu,kazkodel nieko neisejo...

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su wii backup manageriu ne perskeltus zaidimus pavyko konvertuot i iso failus, tas ne problema, problema yra ta kad perskeltu failu neiseina, nurodau tiek faila su wbfs galune (nes wbf1 nemato), tiek aplanka kuriame yra abu failai, bet wii backup manageriu ju neatidaro, desinej pusej papildomma langeli atveria, o ten nieko nera, isskyrus raudonai parasyta zaidimo wbfs failo pavadinima, turiu du skeltus zaidimus (mario kart ir dead space) ir abiem tas pats...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandyk siųstis kitą releasą, nes turėjau ir aš tokiu skeltų žaidimų, bet ėjo tiesiog su wii backup manageriu aplankalą pasirinkdavau kur yra tie failai ir veikdavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.