deinaras

iskilo klausimas, reikia patarimo kas nusimano

Rekomenduojami pranešimai

Taigi reikia keisti kompiuteri, ieskau stacionaraus zaidimams. Kaip ir traukia sis variantas: http://www.arkprekyba.lt/ARK_komp_irangos_komplektai/ARK/Kompiuterine_iranga_ARK_AMD_A1//CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_513&ID=453329 . Bet ar uzteks bent kolkas sios integruotos vaizdo plokstes? Ir ka apskritai manot apie pc? Ka siulot jus uz panasia suma?.(nekniskit proto kad yra panasiu temu dauguma perziurejau). Dekui uz atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau aš kompą rinkausi iš dalių, pas gerą kompiuteristą nueik, pasakyk savo sumą ir sudės kompiuterį. O neblogas pc prasideda nuo 2000litų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir pasiule, bet gaunasi brangu bei vaizdo plokste asus gtx750 kuri nemanau kazkuo geresne nei ta kuri integruota i sita pc, bei sitas pc irgi rinktas :) ir leidzia jame keisti bet ka tai ka galima dar pakeisti?

Blt ziurejau far cry 4 ir t.t nesa viska, aisku su laiku isideciau kazka rimciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toki pc pasiemes neisidesi tu veliau nieko geriau nes neverta kist gpu geresnes su tokiu APU. jau geriau eitu pentium dual coras su kokia kad ir tavo mineta 750 Ti nei sitas APU.


Taigi reikia keisti kompiuteri, ieskau stacionaraus zaidimams. Kaip ir traukia sis variantas: http://www.arkprekyba.lt/ARK_komp_irangos_komplektai/ARK/Kompiuterine_iranga_ARK_AMD_A1//CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_513&ID=453329 . Bet ar uzteks bent kolkas sios integruotos vaizdo plokstes? Ir ka apskritai manot apie pc? Ka siulot jus uz panasia suma?.(nekniskit proto kad yra panasiu temu dauguma perziurejau). Dekui uz atsakymus :)

kam tokia pieva ziuret jei tavo kaina apie 500 euru tai ko ne toki ?

https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-varle-kompiuteris-hexa-strike.html


arba dar geriau toki , ir iskart dasidet dar 4gb ram. ir zaidimai iki full hd rezos puikiai suksis.

https://www.varle.lt/stacionarus-kompiuteriai/stacionarus-varle-kompiuteris-optimalus.html


nors radau ir ta pati su 8 gb dar pigiau..

 

http://www.skytech.lt/akskygamerr591-asmeninio-kompiuterio-komplektas-sky-gamer-intel-core-i34160-proc-p-231151.html

 

sitas tikrai geriau zaidimam nei tavo tas su APU


arba jei ziuret tokia gpu su amd fx cpu tai kilobaitas turi toki

http://www.kilobaitas.lt/KILOBAITAS_staliniai_/Kilobaitas/Kompiuteris_EKSTREMALUI_X6_//EKSTREMALUI_X6/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_407&ID=358861

 

tai viskas ka radau nete per kelias min viska permetes daug maz uz tokia kaina. siulau ana su intel cpu arba sita amd fx

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMD tikrai nepatariu. Pats turėjau aišku seną variantą, bet lyginant su tokios pat specifikacijos inteliu, mano CPU atsiliko greičiu. Aš imčiau intel'į ir su nvidios plokštę ir tikrai ne integruota. Radeon'as toks atmestinas dalykas, nes bėdų su draivais turėsi, o nvidios labai dažnai atnaujinimai, optimizacijos ateina. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ok sitas variantas senai atkrito dabar reikia tik pasirinkti vaizdo plokste ar asus gtx 750 ti ar kazka kito...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AMD tikrai nepatariu. Pats turėjau aišku seną variantą, bet lyginant su tokios pat specifikacijos inteliu, mano CPU atsiliko greičiu. Aš imčiau intel'į ir su nvidios plokštę ir tikrai ne integruota. Radeon'as toks atmestinas dalykas, nes bėdų su draivais turėsi, o nvidios labai dažnai atnaujinimai, optimizacijos ateina. 

Oj ne nemeluok, aš nusipirkau nesenei naują geleži kuriame stovėjo sudėtas iš dalių R9 280x ir nei kiek nesigailiu isirašiau driverius + papildomas programa per kurią rodo tavo visą PC spec ko nerodo net Speccy ir nei kiek nesigailiu nelagina nei vieno žaidimo 3ventiliatoriai ant vaizduške gražiai dirba ir neturiu nusiskundimu dėl radeon o kaip kitiems tai nžn o su driveriais tai lengva.. Susirandi internete užtrunki max 2min ir atsisiunti bei isirašai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Puferis Na, klausimas yra tik ar dabar kaip anksčiau radeonas į savo draivus žiūri. Nes jei koks bugas būdavo, labai retas atvejis būdavo, kad nauji išeidavo tam produktui. O nvidios draivai dažnai leidžia optimizacijas tam tikriem žaidimam ir pan. Nežinau sakau kaip dabar su radeonu. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Puferis Na, klausimas yra tik ar dabar kaip anksčiau radeonas į savo draivus žiūri. Nes jei koks bugas būdavo, labai retas atvejis būdavo, kad nauji išeidavo tam produktui. O nvidios draivai dažnai leidžia optimizacijas tam tikriem žaidimam ir pan. Nežinau sakau kaip dabar su radeonu. :)

Na dabar kai išleis Windows 10 Radeonas pagreitės 400% o nvidia tiktai 100% taigi aš žiūrėčiau dabar tiktai į ateiti truputuka ir fsio !^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dabar kai išleis Windows 10 Radeonas pagreitės 400% o nvidia tiktai 100% taigi aš žiūrėčiau dabar tiktai į ateiti truputuka ir fsio !^^

Kur čia tokią nesąmonę perskaitei? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia su dx12 tipo radeonai geriau eina nei nvidia , na bent jau taip "sako" kazkas. Cia lyginant su dx11 aisku. Bet kol tikru zaidimu nebus pratestuota cia tik teorija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.