Fisherman

Žaidimo ilgis.

Rekomenduojami pranešimai

Nesenai išėjus The order 1886, vieni pradėjo jį peikti, kad jisai per trumpas ir turėtu dėl to kainuoti mažiau. Norėčiau Jūsų paklausti koks manote yra optimalus žaidimo ilgis jums. Toks, kad jis nesijaustu per trumpas, bet ir ne ištemptas. Kalba eitu apie stambesniu kompanijų žaidimus. Asmeniškai man 4-8 valandos būtų kaip tik, nes ilgesniems žaidimams laiko nelabai asmeniškai atrandu ir labai nemėgstu, kad žaidimas būna tempemas tik, kad "ilgiau" galima būtų žaisti. Plius galite paminėti kiek skiriate laiko vidutiniškai vienam žaidimui, bei žaidimai kuriems skyrėte daugiau laiko. Ps. kalba eina apie vieno žaidėjo žaidimus.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Interesting question. Spėju dabar daug kas sakys, kad priklauso nuo žaidimo, nes jeigu labai patinkantis - norisi kad jis tęstųsi ilgiau, o jeigu nepatinka, tai nelabai eina sakyt "norisi trumpesnio", tiesiog gaunasi žaidimas iš reikalo. Būna taip, kad žaidimas patinka, bet viskas tiesiog pradeda kartotis, eigoje nieko naujo nepateikiama. Geriausias to pavyzdys iš kart į galvą šovė pirmoji Assassins Creed dalis. O tokio žaidimo (vieno žaidėjo linijinės istorijos), kuris nesinori, kad pasibaigtų - dar neteko žaisti. Man patinka 8-10 valandų istorija, bet kartais gali pražaist 20 valandų ir atrodys, kad praėjo 10, kai viskas turi gerą tempą ir parodo vis kažką naujo, nelaukto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Interesting question. Spėju dabar daug kas sakys, kad priklauso nuo žaidimo, nes jeigu labai patinkantis - norisi kad jis tęstųsi ilgiau, o jeigu nepatinka, tai nelabai eina sakyt "norisi trumpesnio", tiesiog gaunasi žaidimas iš reikalo. Būna taip, kad žaidimas patinka, bet viskas tiesiog pradeda kartotis, eigoje nieko naujo nepateikiama. Geriausias to pavyzdys iš kart į galvą šovė pirmoji Assassins Creed dalis. O tokio žaidimo (vieno žaidėjo linijinės istorijos), kuris nesinori, kad pasibaigtų - dar neteko žaisti. Man patinka 8-10 valandų istorija, bet kartais gali pražaist 20 valandų ir atrodys, kad praėjo 10, kai viskas turi gerą tempą ir parodo vis kažką naujo, nelaukto.

 

Tai taip būna žaidimų, kad jeigu jie būtų trumpesni tai būtų buvę geresni, tai dažnai būna rpg žaidimuose, kad turi valandas "kapoti" priešus, kad lygis tavo pakiltu ir galėtum bosą nužudyti, kas stabdo žaidimą ir po kiek laiko, panašiai fps kai koks lygis kuri tie patys priešai (ypač jeigu jų AI bukas) vis lenda ir lenda ir lenda toje pačioje vietoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien SP malonu, kai trunka iki 14val. Yra išimčių, tokių kaip Fallout serija, tada gali ir iki >100val. eit.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar vertų manau atsižvelgti į tai kiek kas kam laiko gali skirti, nes aš pats maks per menėsį galiu apie 20 kokia skirti dažniausiai sekmadieniais būna prisėdu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Optimaliausia trukmė būtų nuo 9h iki 14h, aišku jei paceing'as normalus ir mid late - late žaidime dar yra pasiūloma kažkas naujo. Jei, tiesiog, ištemptas žaidimas, tokiu atveju geriau trumpesnis jis būtų. Bet, asmeniškai, AAA žaidimas nelabai turėtų būti trumpesnis nei 7h trukmės.

Tenka, aišku, ir ilgesnius pažaisti kaip jRPG ar tRPG žaidimus, kurie tikrai užtrunka daugiau nei 20 ar 30 valandų. Bet kažkaip jie dažniausiai neprailgsta ir peržaidus nepasakai sau, kad galėjo geriau jis būti kokios max 15h trukmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I diena galiu skirti apie valanda, gal dvi ka nors palost. Norisi zaisti zaidima toki kad uztektu minimum porai savaiciu. Tai jo trukme man optimaliausia 15-20val.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I diena galiu skirti apie valanda, gal dvi ka nors palost. Norisi zaisti zaidima toki kad uztektu minimum porai savaiciu. Tai jo trukme man optimaliausia 15-20val.

 

Bet matau tu turi daug konsolių tai į mėnesį tau gaunasi tik po apie du žaidimus ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei koki viena pilnai iseinu per menesi tai cia man labai didelis pasiekimas ir esu patenkintas. Kalbant apie ilgus ir gerus zaidimus. O didziaja laiko dali issvaistau pabandyti ka nors ar kabina ar ne. Pasijungi, palosi pakol atsibosta, koki 20-30% iseini ir supranti kad toliau jo lost nebesinori. Imi kita.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei AAA SP žaidimas, manau ne trumpiau 7 valandų būtų gerai. Kasdien bent 3 valandas galiu skirti žaidimams. Žaidimai kuriems skyriau daugiausiai laiko: Warframe, virš 300valandų ir tęsiasi, nes kūrėjai jį papildo nors geimui metai jau, nuostabus mastymas! na ir moba invokers tournament, kokį 100valandų jau įdėjau ir toliau eina. Pamenu du žaidimus kurie nenorėjau kad baigtųsi, jie žiauriai geri man. Tai yra Mafia 2,  ir THE Alan Wake. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei koki viena pilnai iseinu per menesi tai cia man labai didelis pasiekimas ir esu patenkintas. Kalbant apie ilgus ir gerus zaidimus. O didziaja laiko dali issvaistau pabandyti ka nors ar kabina ar ne. Pasijungi, palosi pakol atsibosta, koki 20-30% iseini ir supranti kad toliau jo lost nebesinori. Imi kita.. :)

 

Tu dar kantrei, aš kokia 30 min ir matau, kad nieko gero tada atsikratau, nors aišku nevisiem čia taip žaidimams, nes tarkim vėl rpg dažniausiai po poros valandų įdomesni būna kai jau perpranti maždaug.

jei AAA SP žaidimas, manau ne trumpiau 7 valandų būtų gerai. Kasdien bent 3 valandas galiu skirti žaidimams. Žaidimai kuriems skyriau daugiausiai laiko: Warframe, virš 300valandų ir tęsiasi, nes kūrėjai jį papildo nors geimui metai jau, nuostabus mastymas! na ir moba invokers tournament, kokį 100valandų jau įdėjau ir toliau eina. Pamenu du žaidimus kurie nenorėjau kad baigtųsi, jie žiauriai geri man. Tai yra Mafia 2,  ir THE Alan Wake. ;)

 

O mafia 2 geras,nes aš kažkaip praleidau jį, nes iš atsiliepimų pasirodė vidutiniškas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Fisherman mafia 2 istorija tikrai gera, gameplay smagus. Na o Alan wake seniai aš aukštinu kaip fanbojus :D geimas įtraukė savo istorija ir atmosfera, kai vis žaidi ir mastai kas bus toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man laabai patiko naujojo Wolfenstein ilgumas, pats tas as manyciau, be abejo, jo istorija buvo labai idomi, nezinau ar sugebeciau tiek laiko skirti kokiem lenktyniu zanro zaidimam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted, Last of us yra geri pavyzdžiai kokio ilgio turi būti tokio tipo žaidimai. Pasižiūri neblogą istoriją, pabėgioji, pašaudai, to užtenka. Kitų žanrų tai labai sunku pasakyti. Gali smagiai 20 minučių pažaisti ir užtenka, o gali 50 ir daugiau valandų ir nieko. Nebūtina viską per vieną dieną pereiti.

Redagavo Skirie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uncharted, Last of us yra geri pavyzdžiai kokio ilgio turi būti tokio tipo žaidimai. Pasižiūri neblogą istoriją, pabėgioji, pašaudai, to užtenka. Kitų žanrų tai labai sunku pasakyti. Gali smagiai 20 minučių pažaisti ir užtenka, o gali 50 ir daugiau valandų ir nieko. Nebūtina viską per vieną dieną pereiti.

va teisingai, last of us labai gerai subalansuotas žaidimas pagal ilgumą, istoriją, gameplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.