Džekeris

XBOX 360 freeze'ina ant XBOX boot logo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Perdiegiau naujai F3, bet matomai kažką blogai padariau ir pradėjo freeze'inti kai tik įjungi x'a ant boot logo, išimi HDD įsijungia gražiausiai. Tad iškilo man klausimėlis jei aš HDD išimu pajungiu USB rakta suformatuoju per x'a, įsikeliu F3 Installer ir Xexmenu Installer viską padarius kaip turi būt tik į flešiuka ir per dashlaunch padarius kad krautų F3 iš USB išjungti x'a įdėti HDD ir per ką krautų F3 HDD ar USB raktą kai tame ir tame Dashlaunch tik vienam į USB kitam į HDD nukreipia esantį F3?

O bėda prasidėjo dėl blogo įrašymo spėju kadangi Settings pastebėjau dar prieš perkraunant x'a, jog Secury skiltis kur turi būt Fan Speed paspaudus neregavo ir Plugins skiltis kur turėjo būt F3Plugin load or unload ir dyka, nepagalvojau, kad tai gali kažką reikšti

Konsolė: SLIM

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau padarius visa reikala su usb, viskas nusiimtu dashlaunch'e, krautu tau originalu xboxini dash'a, o tada per dashlaunch sukonfiguruotum pagal tavo hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@marius8522 buvo taip, kad tik įjungus x'a jis iškart frezeene'ino ant x'o logo. Pasirodo kai perdieginėjau F3 jį installer'is ne iki galo įdiege ir duoda spaust toliau F3plugino nebuvo tai peršokau į aurora visai gerai atrodo.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man būdavo taip kai kraudavo originalų dash'a, reikėjo kai tik pamatai logo atidaryt disk drive'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš žinau supportina visus flešiukus o_0 tik per kompą reikia suformatuot į fat32

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@D3iv1s buvau pasiskolinęs viena 4GB daabr pavadinimo neprisimenu formatuotas fat32 bet x'as nepaėmė. o va mana 16GB Kingston paėmė iškart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.