cheburator

Streikuoja internetas?

Rekomenduojami pranešimai

Jums šiandien normaliai dirba internetas? Man kažko tai nekokybiškai veikia, skypu sunku susikalbėt, youtube tai krauna tai nekrauna su Lietuvos puslapiais lyg viskas ir gerai. Sėdžiu ant TEO.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu prisideti tai ir man i vakara atsijunginejo.. Primena senus gerus laikus apie pirma tureta interneta. Beje, nors cia turbut jau niekas nekaltas, nes gedo daug kam, bet vienam forume persiskaiciau, kad zmogus del neveikiancio interneto rysio, nes problema buvo ne is uzsakovo puses, siek tiek parodes ragus pasidare nuolaida sekancio menesio sask. Norejau ir as pabandyti sita dalyka. Na, veiksminga. Tik ta karta pas mane neveike visa diena, tai nuolaida manau buvo pelnyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau gripas praejo? :D

nope ir plius problema kaip visada po ilgo laiko ps3 pasijungiau tai intiko negaudo ant jo :D pc veikia tel veikia telikas veikia su wifi viskas ok bet ne ps3 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nope ir plius problema kaip visada po ilgo laiko ps3 pasijungiau tai intiko negaudo ant jo :D pc veikia tel veikia telikas veikia su wifi viskas ok bet ne ps3 :D

tai junk next gen :P

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.