Tadas552

Patarkite dėl ramu

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Nutariau pasididinti kompiuterio atminti (Ram'us). Tik iškilo toks klausimas. Ar galima 2Gb ram'a sujungti su 4Gb ram'u?

Ar jie abudu turi būti tokie patys?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos geriausiais variantas yra pirkti tokių pačių greičių ir tokios pat firmos. Nes įmanomas variantas, kad jie pjautis tarpusavy gali. Ypač jeigu dažniai skirias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maža tikimybė kad pjautis gali RAM, svarbu kad dažniai atitiktų

Kiek esu kentės draugams tuos RAM, firmos skirtingos buvo bet dažniai vienodi ir viskas gerai veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ddr3 net neidėsi jei tavo motinine palaiko tik ddr2 tai tik juos ir gali dėti, jei motinine palaiko ddr3 tai tik juos gali dėti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau jeigu nelabai susigaudai ir nelabai žinai, nusinešk dėžę arba pačius ramus pas kokį meistrelį ar į tas įstaigas kur PC pardavinėja, tau paduos kokį reik ir gal net įdės jei pats bijosi kišt nagus. Nors čia nifiga nėra nieko sudėtinga ir susižinot kokių reik nesudėtinga. Bet sprendžiant iš klausimų dėl ddr2 ir ddr3 ar gali sujungt, tai geriau nueit su ramais ir pasikonsultuot :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau jeigu nelabai susigaudai ir nelabai žinai, nusinešk dėžę arba pačius ramus pas kokį meistrelį ar į tas įstaigas kur PC pardavinėja, tau paduos kokį reik ir gal net įdės jei pats bijosi kišt nagus. Nors čia nifiga nėra nieko sudėtinga ir susižinot kokių reik nesudėtinga. Bet sprendžiant iš klausimų dėl ddr2 ir ddr3 ar gali sujungt, tai geriau nueit su ramais ir pasikonsultuot :D

 

Ne, aš suprantu. Bet biški buvau susimaišes, nes galvojau, kad tie DDR yra gaminimo technologijos, negalvojau kad skiriasi dydziu :D Bet dabar viskas aišku :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.