Droveris

GTA V rockstar social club.

Rekomenduojami pranešimai

Taigi nutiko taip, kad viskas buvo gerai, žiūrėjau savo progresą ko trūksta ir pan. Ir vieną dieną sumąsčiau pasitikrint ko dar neesu padaręs ir man rodo va taip va. Prisegiau nuotrauką. Gal kam buvę taip? Nes dabar net neįsivaizduoju ką daryt. :D 

post-46811-0-41974300-1425072033_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tą patį rodo. RGSC klaida :)

 

Nebent čia kaip ta suknelė :D Mes matome nulius, o kiti normaliai :D

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, jeigu skundai parėjo, tai tikrai sutvarkys. Nors tokios kompanijos neskuba. Kai su PSN buvo bėda, kad pirkt neleido nors ir turi pinigų, laukiau man rodos savaitę ar mažiau kol sutvarkys, nors masiškai buvo skundžiama. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek dabar paskaičiau forumą, Rockstar nelabai pripažįsta savo klaidos, gali tekti palaukti. Žmogus parašė dėl šios problemos, o R* prašė įrodymų...

Ne pirmas kartas. Kai neatsirakino GTA 5 PS4 trofėjai (ne man vienam, o daugeliui žmonių), jie pasiūlė perkrauti konsolę ir t.t. Su Ps3 neatsirakino sea races-0 pagalbos. Vėl patarimai perkrauti konsolę, padaryt rebuild database ir visos kitos nesąmonės.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia su tokiais pasiūlymais gaunas vos ne: You can fix everything with a ductape, if it's not fixe, use more. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.