Peršokti prie turinio

Nuotrauka

HTC Vive / Valve SteamVR

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  • Nariai
  • Turi:PS4, XBOX One, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • XBL vardas:iJustas
  • Steam ID:delinklt

Pats turiu oculus rift pilna komplekta, ir yra ka veikt su tais akiniais. Ypac labai laukiu No Man Sky VR. Pasake, kad palaikys visa steam vr biblioteka, tai sakyt, kad nebus ka su jais veikt labai kvaila, nes palaikys daugiau zaidimu nei oculus !! Mano akim, tai siuo metu patys geriausi vr akinai :) Nezmoniskas zmoniu susidomejimas sitais akiniais, labai daug preorderiu. Prasovei si karta Scalman juodai !

• Impaler tai mėgsta
Nuotrauka

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

HTC-Vive-Cosmos-Video.jpg

• Resolution – 1,440 × 1,700 per-eye (2,880 × 1,700 total), an 88% increase in pixel count over the original Vive at 1,080 × 1,200 per-eye
    • Display type – RGB LCD displays
    • Refresh rate – 90Hz
    • Tracking – 6 inside-out sensors
    • Controllers – optically tracked
    • Audio – integrated, flip-up design
    • Input – USB & DisplayPort, Vive Wireless Adapter, teased connectivity with smartphone

htc-vive-cosmos.jpg

HTC revealed its Vive Cosmos VR headset will be available for pre-order beginning Sept. 12.

cia tipo ju nesiojama VR versija. 

“Introducing VIVE Cosmos , a new premium PC VR system and a vision of the virtual future. It conforms to your wants and your needs with surprising ease and versatility. Whether you are new to VR or familiar, a fantastic voyage awaits. VIVE Cosmos goes beyond everything you could want in one device.”

ir kazkas mate jau kaina apie $799 . 

Šį pranešimą redagavo scalman: 2019-09-11, 12:37

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods