narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Temos pavadinimas viska pasako

Atlikti testą http://arimsiarmija.lt/

 

Mano testas po dviejų pelės paspaudimu buvo NEIMS :D Kai kam gal juoką sukels šis testas  

 

Kokie jūsų rezultatai :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu baigias busi aukštąjį ir tau bus 36 metai ir iki 38 metu tai ir paims, bet jei nebaigęs aukštojo tai ir neims tavęs, bet dar šito nepriėmė įstatimo seimas tai kad dar neaišku čia @tomashex


Iš dalies kam imti senius jei gali jaunu prisišaukti 
Vis tik limitas yra jiems, į metus tik tereiks ~3300 šauktiniu iš 200000 
O tie kas pabėgo į užsieni tikrai jų neieškos (kuriems yra po 21 / 25 metai) (ta pasakė ten kariuomenės aukštas pareigūnas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai dauguma dabar tik ir bėgs iš čia, kaip kažkas sakė. Nenori ginti lietuvos dėl jos supistos ekonomikos, stena stena tie politikai, ir atseit išstena aukso grynuolį kuris vistiek yra nupyzdinamas kitų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu realiai tai man p*, jei studijas pabaigus sugalvos pakviest, bet paprikolu vistiek praėjau testuką ir sudomino ties tom ligom/sveikata, tipo "Iškrypęs stuburas arba plokščiapėdystė", tai tipo jeigu aš nuo vaikystės plokščiapadis tai įtakos daro šaukimui? Dafuq?

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai dauguma dabar tik ir bėgs iš čia, kaip kažkas sakė. Nenori ginti lietuvos dėl jos supistos ekonomikos, stena stena tie politikai, ir atseit išstena aukso grynuolį kuris vistiek yra nupyzdinamas kitų.

Kas bėga yra bailiai, kuriems jau geriau rusas Lietuvoj, negu nepriklausoma Valstybė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikras vyras turi tarnauti armijoj, nesvarbu kokia salis. Mes cia gimem ir uzaugom, turim ginti savo krasta. Visi kiti gali vaziuot kuo toliau, neskaitau ju vyrais..Reikia pradeti keistis nuo saves, visa gyvenima nebegsi, kitaip ir liksi niekas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@minde84 Spėju tu esi tokio pat amžiau kaip ir aš (nes nikas sako kad tu esi 1984 gimimo) 
Tai aš jei netarnavęs tipo ne vyras, tik nejuokink manęs, tuo metu man geriau buvo dirbti darbe ir gauti normalius pinigus, negu armijoje būti ir kruštis už 95 litus ar pašaudyti iš tuščiu kulkų nu buna duoda ir pašaudyti iš koviniu bet labai mažai duoda, ir kaip durnius klausyti kito karininko ir šokinėti pagal jo dūda (da eina jie į visas puses)

tais laikais atsirado vietoj manęs kas norėjo tarnauti, tegul ir tarnauja, manau ir dabar atsiras tie kur norės tarnauti o kiti nenorės, visgi ne 100000 šauktiniu reikia o tik 3300

Tai kad šita dūda dainavo mūsų tėvai , kas netarnavo tie ne vyrai, visgi ne tie laikai dabar yra , bet pagal tave matosi kad tu esi pagal tėvo nuomone (nes auklėjimas buvo visai kitoks tais laikais negu dabar) tai kad galima pamiršti ta prietarą `kas netarnavo tas ne vyras`

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu nieks neskaitė ir nesigilino į tuos 38 metus. 18-26m privaloma armija, 27-38 neprivaloma, gali pateikti prašymą kad priimtų į armiją savo noru.

Tokie kaip minde84 "tikro vyro" standartai man juokingi asmeniškai, jeigu jautiesi kaip primatas na taip gal tu ir tikras vyras tada. Tikru vyru laikau žmogų kuris save atidavė mokslui, prisidėjo prie pasaulio pažinimo ir jo pažangos, o ne kokį tai barbarą ar aborigeną bezdžionę mokančią kumščiu mosikuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikras vyras turi tarnauti armijoj, nesvarbu kokia salis. Mes cia gimem ir uzaugom, turim ginti savo krasta. Visi kiti gali vaziuot kuo toliau, neskaitau ju vyrais..Reikia pradeti keistis nuo saves, visa gyvenima nebegsi, kitaip ir liksi niekas..

Kas gime ir uzaugo, kas tik gime, o kas tik uzaugo. Man juokingiausia yra, kad kvies emigrantus ir "uztikrins jiem darbo vieta, kad ji butu po 9men atitarnavus". Jei 1/3 darbdaviu paims tave atgal tai reikes dziaugtis, o apeliacijas galesi per Strasburus rasyt ir niekam ta Lietuvele nerupes :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

spaudinejau kol ismete grybauskaites veida ir virsui uzrasyta paiims :D jop tararai :D greiciau issiregistruoti is ltu reik :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi uk sėdi ko tau bijoti :) atostogų nevažiuok į LT nes orouoste dar supakuos tave :D (joke)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas ka Call of Duty ar Battlefield platina tuos tikrai ims. Kaip sakant ne valtui vaikai treniravotes!

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai polibomu mane pajims nes tik 12kl baiges busiu, sveikta gera, regejimas geras ir belekaip nori i armija noriu is kokio LMG pasaudyti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu reiks mėsos ims visus nesvarbu kas ir kaip. Duos kokį už jus vyresni ak-47 ant kokiu keturių žmonių, kai nušaus vieną kitas ims ginklą, taip ir keisitės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.