narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

Na, aš iš pat pradžių, prieš maždaug metus, kai išgirdau visas naujienas apie šaukimą į armiją, buvau labai prieš, man tai atrodė labai absurdiška, nes žmogus kaip sovietų laikais prieš savo valią turi tarnauti. Tačiau, praėjus kiek laiko ir gerai pastebėjus aplinką, supratau, kad šaukimas į armiją tikrai nėra jau toks blogas dalykas, vien dėl to, kad didžioji dalis jaunimo šiais laikais sugeba skųstis dėl visiškų šūdų. Dauguma esame per daug išlepinti ir jau iš gero gyvenimo sugebam sirgti visokiomis depresijomis, melancholijomis ir t.t. Ištraukus tokį jaunuolį iš jam nevertinančios komfortiškos zonos ir parodžius kaip iš tikrųjų gali būti sunku gyvenime, esu tikras, kad iškart šiek tiek kitaip mąstyti pradėtų ir labiau vertintų tai ką dabar jau turi (Na ir nepulkit teigti, kad kaip koks senis viską neteisingai rašau apie šiuolaikinį jaunimą, vien mano aplinkoje tokie jau 2 žmonės, o tai yra daug). Todėl, jei mane šauktų, nesistengčiau išsisukti, nebent būtų taip, kad tikrai gerą darbą dirbčiau, tada jau kitas reikalas.
P.S. Tikrai visi nėra tokie kaip aš apibūdinau, bet man jau susidaro įspūdis, kad didžioji dauguma, tikrai gerai gyvendami per daug skundžiasi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gerai, gal savanorystė ir nėra vergija, bet šauktiniai tai tikra vergija, o su savoka aš tikrai susipažinęs, studijuoju istorija. Sustiprėti fiziškai galima ir sportuojant. Ne visiems ta technika idomi. Pliusą duoda mokslai darbinantis, ne kariuomenė. Jei niekur neįstojai, bet nori mokytis tai sutinku tikria naudinga. Čia kaip ir sakiau su savanoriais kitaip, pritariu kas nori dirbt tas tegu dirba kariuomenėje.

Na, tu prašei duoti argumentų, tad jų ir daviau. Juos nuneigti galima, bet čia panašiai galima su viskuo gyvenime. Pvz.: "kam lankyti univerą, jei gali savarankiškai daug geriau išmokt programint už gavusius dipomą?".

 

Dėl pirmų trijų punktų pritariu - išėjimas iš komforto zonos, disciplinos įgavimas, fiziškas sustiprėjimas ir šiaip turbūt patirtis, keičianti požiūri į gyvenimą, etc, bet dėl kitų trijų kaip jau įpusėjęs studijas tai visiškai nepritariu arba jie man beprasmiai. Vietoj to, kad tave darbdavys lengviau priims ieškant vėl darbo pabaigus apmokymus turbūt bus atvirkščiai, nes būsi tik dar labiau primiršęs kaip darbuotis ir tau reikės viską per kelis mėnesius minimum prisimint ir atgaut įgūdžius, kad tarkim IT rinkoj tą kompetenciją išlaikyt, ko tikisi normalesnės įmonės, daugiau nenaudos padarys nei naudos. Nebent tu šneki jau apie visiškai darbo biržinius, tada jo, aišku.. :)

Dėl darbo taip, gal ne visiems bus geriau, pavyzdžiui, jei jau turi padorų darbą. Tačiau, daugeliui tas tikrai pravers, ypač, jei dar nesidarbinę į darbą pagal specialybę. Vieni tarnybos atlikimo pliusai tiks vieniems, kiti kitiems. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, aš iš pat pradžių, prieš maždaug metus, kai išgirdau visas naujienas apie šaukimą į armiją, buvau labai prieš, man tai atrodė labai absurdiška, nes žmogus kaip sovietų laikais prieš savo valią turi tarnauti. Tačiau, praėjus kiek laiko ir gerai pastebėjus aplinką, supratau, kad šaukimas į armiją tikrai nėra jau toks blogas dalykas, vien dėl to, kad didžioji dalis jaunimo šiais laikais sugeba skųstis dėl visiškų šūdų. Dauguma esame per daug išlepinti ir jau iš gero gyvenimo sugebam sirgti visokiomis depresijomis, melancholijomis ir t.t. Ištraukus tokį jaunuolį iš jam nevertinančios komfortiškos zonos ir parodžius kaip iš tikrųjų gali būti sunku gyvenime, esu tikras, kad iškart šiek tiek kitaip mąstyti pradėtų ir labiau vertintų tai ką dabar jau turi (Na ir nepulkit teigti, kad kaip koks senis viską neteisingai rašau apie šiuolaikinį jaunimą, vien mano aplinkoje tokie jau 2 žmonės, o tai yra daug). Todėl, jei mane šauktų, nesistengčiau išsisukti, nebent būtų taip, kad tikrai gerą darbą dirbčiau, tada jau kitas reikalas.

P.S. Tikrai visi nėra tokie kaip aš apibūdinau, bet man jau susidaro įspūdis, kad didžioji dauguma, tikrai gerai gyvendami per daug skundžiasi.

Nesakau, kad kariuomenė yra blogis visiškas, taip ji turi pliusų ištreniruoja žmogų, užgrudina, galbūt nuima depresijas. Tačiau nepamirškit visokių "dedovščinų", galbūt tokių dalyku Lietuvoje neliko. Mano nuomonė, reikėtu imti lengvai teistus, tokius kurie trinasi gatvėse naktimis ir kabinėjasi, bet ne rimtus nusikaltėlius žinoma. Tokius kurie prisidirbe ir galbūt galima būtu išauklėti, tačiau kam imti dorus piliečius, kurie niekom neprasikalte, nenusiženge įstatymams, ir nekelia pavojaus? Ir iš esmės aš prieš šauktinius vien dėl to jog tai vykdoma prievarta, jei esi sveikas niekas tavęs neklaus, kitaip kaleimas. Suprantu karo metu kai ima visus, nes karas yra karas, savo valstybe reikia ginti, čia tikrai sutinku, nes valstybė gina žmogų su policija, medicina, gaisrininkais ir pan, tad žmogus turi ginti valstybę ir jos gyventojus, tačiau dabar jokio karo nėra ir tie kurie visai nenori tarnauti armijoje nemanau, kad turi būti imami per prievarta.

 

Na, tu prašei duoti argumentų, tad jų ir daviau. Juos nuneigti galima, bet čia panašiai galima su viskuo gyvenime. Pvz.: "kam lankyti univerą, jei gali savarankiškai daug geriau išmokt programint už gavusius dipomą?".

 

Dėl darbo taip, gal ne visiems bus geriau, pavyzdžiui, jei jau turi padorų darbą. Tačiau, daugeliui tas tikrai pravers, ypač, jei dar nesidarbinę į darbą pagal specialybę. Vieni tarnybos atlikimo pliusai tiks vieniems, kiti kitiems. 

Univera lankai, kad vystytumeis kaip intelektuali asmenybė, prieš studijuojant galvojau kitaip, tačiau dabar pilnai esu už nespecialybinius dalykus. Tačiau ką siųlai žmonėms kurie per prievarta imami kariuomenėn? ką jiems daryti mėnesius kentės, keiks sistemą, pabaigs tarnybą, tada visą gyvenima keiks, kad jį per prievartą buvo paėme, nes kitaip kaleimas, čia truksta laisvos žmogaus valios ir pasirinkimo ką turi garantuoti demokratinis šalies valdymo principas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu karo metu kai ima visus, nes karas yra karas, savo valstybe reikia ginti, čia tikrai sutinku, nes valstybė gina žmogų su policija, medicina, gaisrininkais ir pan, tad žmogus turi ginti valstybę ir jos gyventojus, tačiau dabar jokio karo nėra ir tie kurie visai nenori tarnauti armijoje nemanau, kad turi būti imami per prievarta.

 

Galima paklausti kaip tada tu kariautum, jei reikėtų ginti Tėvynę, jei tu nežinotum kaip ginklu naudotis, neturėtum bendrų žinių kas yra taktika ir kitų karinių dalykų?

Nes būtent šių dalykų ir moko privalomoj tarnyboj

Redagavo vesiolas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokinga, kai kalba eina apie kažkokį karą... Koks čia karas bus ką? Apie ką jūs čia ekstrasensai susėdę rašot? Ar jums nedaeina, kad čia šitie šauktiniai yra pinigų plovimas, naujas kąsnelis kažkam iš aukščiau sėdinčių, juk dar niekas nebuvo to padaręs...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima paklausti kaip tada tu kariautum, jei reikėtų ginti Tėvynę, jei tu nežinotum kaip ginklu naudotis, neturėtum bendrų žinių kas yra taktika ir kitų karinių dalykų?

Nes būtent šių dalykų ir moko privalomoj tarnyboj

Čia jau ne mano reikalas, man realiai iš tikro nelabai ir įdomu, bet dėl saugumo negalime savo laisvės atiduoti. ”If we restrict liberty to attain security we will lose them both.” - Ben Franklin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai juokinga, kai kalba eina apie kažkokį karą... Koks čia karas bus ką? Apie ką jūs čia ekstrasensai susėdę rašot? Ar jums nedaeina, kad čia šitie šauktiniai yra pinigų plovimas, naujas kąsnelis kažkam iš aukščiau sėdinčių, juk dar niekas nebuvo to padaręs...

Nieks ir nekalba, kad čia kažkas bus, kalbama, kad kas bus jeigu bus. Aš asmeniškai t.p. prieš šauktinius, bet ne dėl to kad jiems reik tarnauti, o dėl to kad šie finansai galėjo nueiti kita linkme, kur labiau reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieks ir nekalba, kad čia kažkas bus, kalbama, kad kas bus jeigu bus. Aš asmeniškai t.p. prieš šauktinius, bet ne dėl to kad jiems reik tarnauti, o dėl to kad šie finansai galėjo nueiti kita linkme, kur labiau reikia

Tai va, kad galėjo. Sakau naujas, dar neišbandytas (laisvoje Lietuvoje) pinigų kombainas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas, bet kas pabus vistiek igaus kazkiek igudziu.... I ta paprasta gyvenima ziures kitaip... Nors ir sitas saukimas visur raso, apie tus verksnius kurie rankytes nusali, ir pns.... Arba ta metyba su vegetaram isvis apsurdas... Jau sitas amzius tik lepsius augina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks skirtumas, bet kas pabus vistiek igaus kazkiek igudziu.... I ta paprasta gyvenima ziures kitaip... Nors ir sitas saukimas visur raso, apie tus verksnius kurie rankytes nusali, ir pns.... Arba ta metyba su vegetaram isvis apsurdas... Jau sitas amzius tik lepsius augina.

Tai jeigu žmogus yra vegetaras, tai kodėl jis imamas per prievarta į kariuomenę dar turi savo įsitikinimus keist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istikinimai negalima ginkla i ranka paimti ir .t.t... Sakau dabar lepsiu amzius.... Kai gatve eini pasitaiko hui ten suprasi, ar merga eina, ar bahuras. Tai dabar prie seimo langu su uzrasu "Mes lepsai ir i kariomene nenorime eiti!"... O del vigataru reiktu atsakyti isgyvenimu kursu, ir panasai... Saunu karai kurie nera apmokyti normalai isgyventi, bet kokiom salygomis.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istikinimai negalima ginkla i ranka paimti ir .t.t... Sakau dabar lepsiu amzius.... Kai gatve eini pasitaiko hui ten suprasi, ar merga eina, ar bahuras. Tai dabar prie seimo langu su uzrasu "Mes lepsai ir i kariomene nenorime eiti!"... O del vigataru reiktu atsakyti isgyvenimu kursu, ir panasai... Saunu karai kurie nera apmokyti normalai isgyventi, bet kokiom salygomis.....

Kodėl kažkas turi imti ginklą į rankas, kai jis yra dėjas ant karo ir visos tos nesamonės? kas gali ji priversti? Kiekvienas žmogus gyvena taip kaip jis nori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygtais buvau pernai metu sarase bet niekas nesusisieke  :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.