narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

geriausia bus kai emigrantai  gaus kvietima i armija ...  :trl:  o siaip nepades nei vaikas nei darbas cia jau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ims :) Man juokingiausia tai žiūrėti ir klausyti tuos balv*nus politikus, kurie ale nebus kam ginti, kaip patys teps slides iš LT su visom giminėm kad tik saugūs būtų, o visi kiti davai ginkit. Mes (politikai) su Europa ir kitais šulais imsimės sankcijų kad tik gražiai Rusiją atbaidyti nuo karo... Kaip matom Ukrainoj tai "puikiai" pasiteisina.

 

Jeigu ir eičiau ginti lietuvos tai ginčiau savo kraštą ir šeimą, bet ne jokius politikus, kuriuos man atrodo karo metu patys žmonės nuverstų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ims :) Man juokingiausia tai žiūrėti ir klausyti tuos balv*nus politikus, kurie ale nebus kam ginti, kaip patys teps slides iš LT su visom giminėm kad tik saugūs būtų, o visi kiti davai ginkit. Mes (politikai) su Europa ir kitais šulais imsimės sankcijų kad tik gražiai Rusiją atbaidyti nuo karo... Kaip matom Ukrainoj tai "puikiai" pasiteisina.

 

Jeigu ir eičiau ginti lietuvos tai ginčiau savo kraštą ir šeimą, bet ne jokius politikus, kuriuos man atrodo karo metu patys žmonės nuverstų.

 

Tai taip žmonės apie artimuosius galvos, o ne valdžia ar pan. Šiaip juokingai pasakė grybaitė "svarbu, kad tris dienas atsilaikyti kol nato pajėgos atvyks" galėjo iš vis to nesakyti arba geriau sugalvoti, nes dabar atrodo trims dienoms mėsos reiktu, kad gelbėtojai atvyktu. Ir visos kalbos kaip šauktiniai sutaupytu pinigus, o kur juos dės įdomu. Kaip draugas sakė pasitikėjimo turėti yra gerai, bet kai jo perdaug tai tada labiau š*kna negu nauda. Bet jeigu valdžios žmonės žino kas geriau tai tada eisime į armiją.

 

Tokiais tapsime:

3vpbSye.jpg

 

Tai ir rusus, ir predator'ių paimsime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu reiks mėsos ims visus nesvarbu kas ir kaip. Duos kokį už jus vyresni ak-47 ant kokiu keturių žmonių, kai nušaus vieną kitas ims ginklą, taip ir keisitės.

Ne SSRS čia :) Niekas nesielgia su žmonėmis kaip su gyvuliais, kaip būdavo anksčiau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne SSRS čia :) Niekas nesielgia su žmonėmis kaip su gyvuliais, kaip būdavo anksčiau ;)

 

Bet esmė, kad mes neturime tiek technikos, o kol ją gausime teks su tuom ką turime sendeliuose dar guli nuo rusų laikų ginkluotė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne SSRS čia :) Niekas nesielgia su žmonėmis kaip su gyvuliais, kaip būdavo anksčiau ;)

 

O tai kaip kitaip elgiasi, jeigu duoda šautuvą ir "eikit galabytis"? Ar čia tokia žmogaus prigimtis eit skerstis? Ar čia gyvulys gaunies tik tada, kai šautuvą duota tik su 5 šoviniais?

Minde išvis konkretus veikėjas... Dar jo postą palaikinai, tai ir tave tokiu laikau automatiškai. Jeigu ką @cheburator pasakė neužteko, tai su tokiais galima ginčytis iki begalybės.

 

"Tikras vyras"... Man patinka mano šalis, kalba, kultūra. Bet šita bananų valstybė taip nustekeno eilinį žmogų, kad prireikė įstatymų norint jo mėsos šaliai gint (valdžios vaflius tiksliau). Būtų tokia miela jau ta šalis ir būtų joje taip gera gyvent bent trečdaliui žmonių, tai jokių sumautų įstatymų net nereikėtų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūriu nieks neskaitė ir nesigilino į tuos 38 metus. 18-26m privaloma armija, 27-38 neprivaloma, gali pateikti prašymą kad priimtų į armiją savo noru.

Tokie kaip minde84 "tikro vyro" standartai man juokingi asmeniškai, jeigu jautiesi kaip primatas na taip gal tu ir tikras vyras tada. Tikru vyru laikau žmogų kuris save atidavė mokslui, prisidėjo prie pasaulio pažinimo ir jo pažangos, o ne kokį tai barbarą ar aborigeną bezdžionę mokančią kumščiu mosikuot.

 

Tai nėra visai tiesa. Va iš delfio:

 

Įstatyme nurodyta, kad į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą kviečiami asmenys nuo 19 iki 26 metų (įskaitytinai) ir aukštųjų mokyklų absolventai – iki 38 metų (įskaitytinai). Taip pat, kad karo prievolininkai, raštu pareiškę norą, į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą šaukiami nuo 18 iki 38 metų (įskaitytinai). Jokių pakeitimų dėl šios dalies nenumatyta“, – sakė ji.

 

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/projektas-del-sauktiniu-pateiktas-prasoma-svarstyti-skubos-tvarka.d?id=67329182#ixzz3Tbg9HEav

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet esmė, kad mes neturime tiek technikos, o kol ją gausime teks su tuom ką turime sendeliuose dar guli nuo rusų laikų ginkluotė.

Taigi nekariausim rytoj :) Putka gi nedrįstų pulti Nato narės, net kai Lenkijos kariuomenės vadas pareiškė, kad mums padės :)

O tai kaip kitaip elgiasi, jeigu duoda šautuvą ir "eikit galabytis"? Ar čia tokia žmogaus prigimtis eit skerstis? Ar čia gyvulys gaunies tik tada, kai šautuvą duota tik su 5 šoviniais?

Minde išvis konkretus veikėjas... Dar jo postą palaikinai, tai ir tave tokiu laikau automatiškai. Jeigu ką @cheburator pasakė neužteko, tai su tokiais galima ginčytis iki begalybės.

 

"Tikras vyras"... Man patinka mano šalis, kalba, kultūra. Bet šita bananų valstybė taip nustekeno eilinį žmogų, kad prireikė įstatymų norint jo mėsos šaliai gint (valdžios vaflius tiksliau). Būtų tokia miela jau ta šalis ir būtų joje taip gera gyvent bent trečdaliui žmonių, tai jokių sumautų įstatymų net nereikėtų.

Galvok ką nori :) Lietuva tai mano šalis, kurią ginsiu nuo visokių vatnikų ir okupantų :) (ne politikus, o žemę)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gins sako Rokas,ar tu supranti kokia armija ir ginkluote turi rusija? jiems nereiketu net cia vaziuot,keleta raketu sian bei ten ir kapituliacija.visi apsimyze sedetu.visais laikais rusai i mus ziurejo kaip i ferma,o esant ekonominiams suvarzymams jiems tokiu fermu buntent ir reikia.o tai pseudo apsaugai tai is vis nusispjaut i mus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gins sako Rokas,ar tu supranti kokia armija ir ginkluote turi rusija? jiems nereiketu net cia vaziuot,keleta raketu sian bei ten ir kapituliacija.visi apsimyze sedetu.visais laikais rusai i mus ziurejo kaip i ferma,o esant ekonominiams suvarzymams jiems tokiu fermu buntent ir reikia.o tai pseudo apsaugai tai is vis nusispjaut i mus.

Paleidžia į mus raketas, nuo Amerikos gauna pizdi :) O ir pačiai Rusijai neapsimokėtų tokio karo daryt, nes visiškai žlugtų Rusija. Mažiau delfio komentarų patarčiau skaityt ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau gal čia baigiam visi fantazijas kurti, kaip bus, taip bus. Nes čia daug ką galima prigalvoti pasaulinis karas 3, atominis karas, post-apokaliptinis mad max pasaulis, zombių apokalypsė, ateivių invazija, biologinė apokalypse, robotų sukilimas, kurmiažmogių, žmonių-reptilijų arba krabžmogių išnyrimas iš žemės centro....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta amerika vis ejo ir ejo ginti musu,kazkur nuo pirmo pasaulinio kaip ejo taip ejo ir taip tebeeina :D

Paleidžia į mus raketas, nuo Amerikos gauna pizdi :) O ir pačiai Rusijai neapsimokėtų tokio karo daryt, nes visiškai žlugtų Rusija. Mažiau delfio komentarų patarčiau skaityt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu realiai tai man p*, jei studijas pabaigus sugalvos pakviest, bet paprikolu vistiek praėjau testuką ir sudomino ties tom ligom/sveikata, tipo "Iškrypęs stuburas arba plokščiapėdystė", tai tipo jeigu aš nuo vaikystės plokščiapadis tai įtakos daro šaukimui? Dafuq?

Bump. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gins sako Rokas,ar tu supranti kokia armija ir ginkluote turi rusija? jiems nereiketu net cia vaziuot,keleta raketu sian bei ten ir kapituliacija.visi apsimyze sedetu.visais laikais rusai i mus ziurejo kaip i ferma,o esant ekonominiams suvarzymams jiems tokiu fermu buntent ir reikia.o tai pseudo apsaugai tai is vis nusispjaut i mus.

Teko girdėt, kad vien Kaliningrade pakankamai ginkluotės Lietuvą kaip reikiant sunaikint.....

Aišku gali būt tai netiesa, bet kas ten žino....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.