narkata

Ar ims į Armija (testas)

Rekomenduojami pranešimai

haaaa, o aš mintį turiu, kad metus univerą 3mėn iki kito perstojimo prastumčiau BKM'e  :poker:

 

replacements-1024.jpg

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta amerika vis ejo ir ejo ginti musu,kazkur nuo pirmo pasaulinio kaip ejo taip ejo ir taip tebeeina :D

Ėjo ir pagaliau ateis, jei vRusija kišn nagus ne į savo žemę :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu kiek turi buti kreivas stuburas ar zlibos akys kad nepaimtu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėjo ir pagaliau ateis, jei vRusija kišn nagus ne į savo žemę :)

Rusija jau kiša nagus ne į savo žemę, ir kažkodėl visi tik stebi kas ten vyksta, neeina rusijai padėt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rusija jau kiša nagus ne į savo žemę, ir kažkodėl visi tik stebi kas ten vyksta, neeina rusijai padėt...

Matai, Ukraina nėra Nato narė, todėl kažkoks veiksmas susijęs su ginklu tiekimu ar karių siuntimu gali išprovokuoti putką. O kiek girdėjau db JAV svarsto ar tiekti ginklus Ukrainai. Aš už. Lietuva kulkomis remia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai neims. ;) Studijuojantis, turintis mažametį ir dar nežinia kaip su sveikata. :D Po kasdienio kavos lakimo gali būt su širdele prasčiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ėjo ir pagaliau ateis, jei vRusija kišn nagus ne į savo žemę :)

Nebūk toks užtikrintas. Gruzijai irgi nepadėjo Amerika. Pasižiūrėk kiek karų per Ameriką prasidėjo ir kiek dar vyksta. Amerika gal jau 200 metų be sustojimo kariauja ir kodėl? Kaip jie sako "mes ginam Ameriką", tačiau nei vienas karas kažkodėl nevyksta Amerikoje. Aš esu prieš rusus, bet ir Amerika ne saldainis, kaip visi čia įsivaizduoja. 

 

O kas dėl kariuomenės, manęs nejaudina. Aš neisiu ir nestovėsiu priešais politikus ar milijonierius, nebusiu jų marionete ar mėsos gabalas. Man jie nieko nedavė aš irgi nieko jiems neduosiu. Tegul pirma pradeda nuo savęs. Eina tegul tuos pačius apmokymus ir ruošiasi kažkam, ko protu nesuvokiu. Jei ir kažkada puls, tai tikrai mums nieko neduos 15 tūkstančių jaunuolių, kurie tik ant mėsos bus. Norės, tai per kelias valandas Rusai skersai ir iš ilgai tą Lietuvą pereis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebūk toks užtikrintas. Gruzijai irgi nepadėjo Amerika. Pasižiūrėk kiek karų per Ameriką prasidėjo ir kiek dar vyksta. Amerika gal jau 200 metų be sustojimo kariauja ir kodėl? Kaip jie sako "mes ginam Ameriką", tačiau nei vienas karas kažkodėl nevyksta Amerikoje. Aš esu prieš rusus, bet ir Amerika ne saldainis, kaip visi čia įsivaizduoja. 

 

O kas dėl kariuomenės, manęs nejaudina. Aš neisiu ir nestovėsiu priešais politikus ar milijonierius, nebusiu jų marionete ar mėsos gabalas. Man jie nieko nedavė aš irgi nieko jiems neduosiu. Tegul pirma pradeda nuo savęs. Eina tegul tuos pačius apmokymus ir ruošiasi kažkam, ko protu nesuvokiu. Jei ir kažkada puls, tai tikrai mums nieko neduos 15 tūkstančių jaunuolių, kurie tik ant mėsos bus. Norės, tai per kelias valandas Rusai skersai ir iš ilgai tą Lietuvą pereis.

Toks jausmas, kad prisiskaitęs delfio komentarų :D Visi vatnikai tik tą ir rašo ;) O tu galvoji kažkas norės ginti politikus? Gi savo žemę, savo šeimą, draugus, gimines ginsim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, kad prisiskaitęs delfio komentarų :D Visi vatnikai tik tą ir rašo ;) O tu galvoji kažkas norės ginti politikus? Gi savo žemę, savo šeimą, draugus, gimines ginsim :)

Aš išvis nei delfi, nei kitų šūdų neskaitau. Turiu savo nuomonę ir ją rašau. Aš neginu rusų, nes ką jie daro tai irgi protu nesuvokiama yra, o apie Amerika tai manau, kad tik išpustas burbulas su ja yra. ES daugiau padėtų turbūt mums, nei ta NATO.

 

O tu turbūt irgi nelabai supranti KODĖL reikės tau ginti tą savo žemę, šeimą ar dar ką. Dėl politikų, kurie kiša savo nosį ten kur jiems nereikia. Tu tik per juos galvą savo guldysi. Todėl ir sakau, kad manęs niekas nevaldė ir nevaldys.

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš išvis nei delfi, nei kitų šūdų neskaitau. Turiu savo nuomonę ir ją rašau. Aš neginu rusų, nes ką jie daro tai irgi protu nesuvokiama yra, o apie Amerika tai manau, kad tik išpustas burbulas su ja yra. ES daugiau padėtų turbūt mums, nei ta NATO.

 

O tu turbūt irgi nelabai supranti KODĖL reikės tau ginti tą savo žemę, šeimą ar dar ką. Dėl politikų, kurie kiša savo nosį ten kur jiems nereikia. Tu tik per juos galvą savo guldysi. Todėl ir sakau, kad manęs niekas nevaldė ir nevaldys.

Lietuvos politikai kiša savo nosį kur nereikia? Tik viešai pasisako prieš Rusijos agresiją :) Nu aišku, kiekvienas turi savo nuomonę, todėl diskusija būtų be galo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvos politikai kiša savo nosį kur nereikia? Tik viešai pasisako prieš Rusijos agresiją :) Nu aišku, kiekvienas turi savo nuomonę, todėl diskusija būtų be galo :D

Tai tu čia tada skaitai delfi, jei nesupranti, kad visko mes nežinom, nei aš, nei tu. Bet aš iš istorijos žinau, kad po karo viskas pradeda išaiškėti, kas ir kaip. Todėl ir čia darau prielaidą, kad ne tik viešai pasisako. Gerai, kad pasisako, bet kam tada prie pasienio karinė technika? :D Prieš agresiją, bet pati provokuoja tą agresiją. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
jeigu turi kita nuomone nei rokasss reiskia delfi skaitai,uzskaitau toki trolinima :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

jeigu turi kita nuomone nei rokasss reiskia delfi skaitai,uzskaitau toki trolinima :D

Reikia ir linksmu nariu, plius jis super patriotas, give him some credit , man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia ir linksmu nariu, plius jis super patriotas, give him some credit , man :)

creditcards.jpg?f66a58

 

 

Uzteks?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.