mariusgar

Reikia patarimo, kokias ausines pirkti

Rekomenduojami pranešimai

Sukurta (redaguota)

Sveiki, pribrendo laikas nusipirkt naujas ausines, nes dabartinės (Phiilips SPH-1900 už 30lt :D ) galutinai užkniso.

Iškart prie reikalo: klausysiu muzikos, žiūrėsiu youtube, žaisiu žaidimus. Kartais bus naudojamas ilgą liaką, tad svarbu, kad nespaustu galvos, nekaistų labai vidus. Taipogi noriu uždaro tipo (berods over-ear vadinasi). Dar būtų neblogai, kad būtų "automatinis lankelis", toks kad nereiktų ausinių vis reguliuoti pagal galvos dydi.

Biudžetas: apie 25€. Kolkas esu nusižiūrėjęs: Audio Technica Classic ATH-T200 ir PIONEER SE-M521

Pagal pateiktas specifikacijas, lyg ir Pioneer laimi. Laukiu jūsų patarimų :)

Redagavo mariusgar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uz tokia kaina geru nesitikek. Geriau truputi dasimesk ir pasimk razer kraken NE pro versija. Jos pigesnes nes be mikrafo kazkas 160 lt kainuodavo. Garsas tikrai geras ypac bass tonai. Net or nuo telefono leidziant padoriai groja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tokias: http://www.amazon.co.uk/Sony-MDR-V55-DJ-Stereo-Headphones-Red/dp/B007I1QY5Y/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1427209658&sr=8-7&keywords=sony+headphones

 

Nesiskundžiu. Garsas labai geras, net su Bose kažkuriomis ausinėmis jas lygina. Kaina išvis juokinga, kaip už tokias ausines. Tikrai vertos dėmesio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na uz tokia kaina geru nesitikek. Geriau truputi dasimesk ir pasimk razer kraken NE pro versija. Jos pigesnes nes be mikrafo kazkas 160 lt kainuodavo. Garsas tikrai geras ypac bass tonai. Net or nuo telefono leidziant padoriai groja.

Už tokią kainą tikrai geras galima gauti. Davė pabandyt man tas Pioneer (truputi kitokį modelį, su medžiaginėm pagalvėlem, ne odininėmis), tai labai patiko. Visus mano kriterijus atitinka ir garsas geras. o Razer ar kitų ale gaming ausinių man nereikia, mokį už prekinį ženkią ir jo reklamą :D

 

Turiu tokias: http://www.amazon.co.uk/Sony-MDR-V55-DJ-Stereo-Headphones-Red/dp/B007I1QY5Y/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1427209658&sr=8-7&keywords=sony+headphones

 

Nesiskundžiu. Garsas labai geras, net su Bose kažkuriomis ausinėmis jas lygina. Kaina išvis juokinga, kaip už tokias ausines. Tikrai vertos dėmesio.

Gal būtų ir neblogas variantas, bet ar kartai šitos nesijaučia labai pigiai ir nepatvariai? Parduotuvėje teko panašias SONY bandyt, tai atrodo, kad kinietiškos už 10Lt laikys ilgiau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal būtų ir neblogas variantas, bet ar kartai šitos nesijaučia labai pigiai ir nepatvariai? Parduotuvėje teko panašias SONY bandyt, tai atrodo, kad kinietiškos už 10Lt laikys ilgiau :D

Tikrai čia ne tokios apie kokias galvoji. Tu galvoji apie tokias: http://www.amazon.co.uk/Sony-MDRZX310-Foldable-Headphones-Metallic-Blue/dp/B00I3LUYNG/ref=sr_1_1?s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1427226260&sr=1-1&keywords=sony+headphones

 

O kur aš rodžiau, tai tikrai jos geros ir kokybė labai gera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai čia ne tokios apie kokias galvoji. Tu galvoji apie tokias: http://www.amazon.co.uk/Sony-MDRZX310-Foldable-Headphones-Metallic-Blue/dp/B00I3LUYNG/ref=sr_1_1?s=electronics-accessories&ie=UTF8&qid=1427226260&sr=1-1&keywords=sony+headphones

 

O kur aš rodžiau, tai tikrai jos geros ir kokybė labai gera.

Gali būt, nelabai pamenu kokios tiksliai buvo, bet panašios į tavo. Betkokiu atvėju, tavo pasiūlytu nepirksiu, viršija mano limitus,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausytum pas mane razer kraken kaip groja tai kitu nenoretuml. As leidziu per oldschoolini stipreka. Mano skoniui tai ausines nera ausines jei padoraus bass neturi. Pasaka kai ausines vibruoja nuo bossu ant galvos per sprogimus filmuose zaidimuose. Arba pasileidi koki skrillex ar hiphop kurini tai nenori nusimti nuo galvos ju. Ir ku tu cia matai mokejima uz reklama? 160lt ? Man uz jas ir 300 negaila butu. Plius labai kokybiskos. Gera oda plastikas. Va uz sony tai moki uz varda. Paziurek mamo profilyje tad razor kraken ausines dariau unboxinga. O patikek ausiniu as laaaabai daug turejas. Labiausiai nusivyliau steelseries dauguma ausiu ir thermaltake TT serija. Man truksta bass sausas garsas. Auksti dazniai geresni bet ir viskas. Ai dar gali jei pigiai nori imti creative fatality. Labai populiarios su mic ir padoriau skamba.

Redagavo Audzic4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausytum pas mane razer kraken kaip groja tai kitu nenoretuml. As leidziu per oldschoolini stipreka. Mano skoniui tai ausines nera ausines jei padoraus bass neturi. Pasaka kai ausines vibruoja nuo bossu ant galvos per sprogimus filmuose zaidimuose. Arba pasileidi koki skrillex ar hiphop kurini tai nenori nusimti nuo galvos ju. Ir ku tu cia matai mokejima uz reklama? 160lt ? Man uz jas ir 300 negaila butu. Plius labai kokybiskos. Gera oda plastikas. Va uz sony tai moki uz varda. Paziurek mamo profilyje tad razor kraken ausines dariau unboxinga. O patikek ausiniu as laaaabai daug turejas. Labiausiai nusivyliau steelseries dauguma ausiu ir thermaltake TT serija. Man truksta bass sausas garsas. Auksti dazniai geresni bet ir viskas. Ai dar gali jei pigiai nori imti creative fatality. Labai populiarios su mic ir padoriau skamba.

Dabar retai kur nemoki už vardą, bet Razer yra viena iš tų firmų kur ypač daug moki už vardą. Klausiau aš per Razer Kraken Pro, patiko, bet kaip sakau, tik reklaminis daiktas, norintiems būti išsišokusiais (na kaikurie ne tik dėl to išsišokimo perka, manu tai tavo atvėjis). Razer Kraken PRo drįsčiau palyginti su Pioneer mano norimom ausinėm, žemi gerai skamba, o ir dažnių diapozonas spalvingesnis

Beje, tos Razer Kraken gal ir nėra labai brangios playginus us kitomis ausinemis Razer, bet palyginus jas su kito gamintojo pamatysi skirtuma kaip diena ir naktis

Redagavo mariusgar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paklausytum pas mane razer kraken kaip groja tai kitu nenoretuml. As leidziu per oldschoolini stipreka. Mano skoniui tai ausines nera ausines jei padoraus bass neturi. Pasaka kai ausines vibruoja nuo bossu ant galvos per sprogimus filmuose zaidimuose. Arba pasileidi koki skrillex ar hiphop kurini tai nenori nusimti nuo galvos ju. Ir ku tu cia matai mokejima uz reklama? 160lt ? Man uz jas ir 300 negaila butu. Plius labai kokybiskos. Gera oda plastikas. Va uz sony tai moki uz varda. Paziurek mamo profilyje tad razor kraken ausines dariau unboxinga. O patikek ausiniu as laaaabai daug turejas. Labiausiai nusivyliau steelseries dauguma ausiu ir thermaltake TT serija. Man truksta bass sausas garsas. Auksti dazniai geresni bet ir viskas. Ai dar gali jei pigiai nori imti creative fatality. Labai populiarios su mic ir padoriau skamba.

Tas Sony ausines kur numečiau, tai turi taip pat gerą bass line. Dreba ant galvos kai muziką per iPhone klausai. Nesitikėjau taip pat, kad bus tokios geros.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.