Agnius

Pirkti 2DS ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu naujas PlayManija.LT narys, bet tai ne esmė norėjau paklausti jūsų nuomonės, ar verta pirkti 2DS ? Neturiu nei vieno NINTENDO gaminio, nuomones rašykite komentaruose. Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas atvykęs! Aš taip pat neturiu Nintendo konsolės jokios, bet irgi žadu įsigyti. Aš bent jau linkstu ties 3DS XL, dėl jo didesnio ekrano. Gali pažiūrėti video neblogą:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas atvykęs! Aš taip pat neturiu Nintendo konsolės jokios, bet irgi žadu įsigyti. Aš bent jau linkstu ties 3DS XL, dėl jo didesnio ekrano. Gali pažiūrėti video neblogą:

 

geriau jau imk new 3ds xl, nes daug gerų naujovių ir stabilus 3d.

@SWIZZ Ačiū, tau :) Bet mano lėšos nėra tokios didelės galiu leisti nusipirkti tik 2DS.

 

Imk tada 2ds, nes turiu 3ds xl, bet žaidžiu be 3d, o ir mažesnis ekranas turi pliusų, kad geriau atrodo žaidimai dėl didesnio dpi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kur cia pirkt ketini . nes jei kazkas gali is uk parvezt tai ten CEX pvz 2DS ir 3ds skiriasi kaina apie 8 svarus tiktai. 58-65. ne nauju aisku. lt per skelbus uz 3ds praso apie 110 pinigu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujas turetu kainuot apie 110euru, o uz tokia kaina bundle su kokiu nors zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SWIZZ Mario kąžkaip nelabai.

Tai tu kainas geriau pasilygink. Nori pirkt už 135 be nieko, o čia už ~110 su žaidimu, bet matai netinka žaidimas. + pačiam amazon šitas bundle kainuoja pigiau nei be žaidimo

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras variantas,jeigu siuntimas 20 svaru nekainuos....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.