bugibugi

Termopasta

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki labai tingiu oeskot per visas temas apie tai todėl kuriu tema adminai ištrinkit kai gausiu atsakyma :D . Klausimas toks. Kokia ps3 fat termopasta naudoti?(girdėjau kažka apie mx-4 or mx-2 katra geresnė?) Kiek gramų jos reikia? Kiek tepti daugiau ar mažiau ar bus blogiau jai daugiau ar kaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl termopastos kyla daug ginčų. Aš naudoju MX-2, nes Skytech'e tada buvo akcija ir gana pigiai pasiėmiau, bet gera ir MX-4. Dėti jos reikia nedaug. Kai kuriais atvejais daugiau termopastos bus blogiau nei mažiau. Jos reikia tiek, kad ji plonai padengtų paviršių. Aš naudoju žirnio(taško) metodą, kai viduryje uždedi mažą rutuliuką termopastos ir ji pasiskirsto. Minusas-pasidengia ne visas paviršius. Kitas metodas-paskirstyti termopastą pačiam. Minusas-oro tarpai. Plačiau gali rasti internete :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimas. Su kuo nuvalyti buvusę termopastą? Dar į vidų nesu lindęs bus pirmas kartas ir nzn ko ten tikėtis :D .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nusipirkau termopastos mx-2 ir užtepiau ant ps3 fat žirnio budu. Daugelis žaidimų cpu ikaista iki 63`C, o GTA V 70'C. Ar tiek tos naudos iš termopastos ar as kazka galėjau blogai padaryt? Kai parsivežiau atrištą ps3 man daugelis žaidimų iki 61'C cpu įkaizdavo Tik maždaug po 3mėn gal daugiau pradėjo ikaist iki 70'C.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.