Libero

cooling padas 17,3 laptopui

Rekomenduojami pranešimai

sveiki nusprendziau nusipirkti cooling pada bet nieko apie juos neismanau, mano laptopas kaista labai kairei pusei apacioj, ten kur hardai ir ctrl mygtukas, zodziu patarkit i kokia firma ziuret kokia noriu ne prasto ir ne pacio brangiausio. dar reiktu kad usb papildomi butuu smile.png numeskit linku

 

Dar svarbus dalykas, kad mano laptopas turi labai didele baterija kuri laptopa pakelia 

http://cdn.laptopmag.com/images/uploads/2678/g/dellxps15_2011_g4.jpg

kaip sitam paveiksleli, todel ir idomu koki geriausia man naudot cooling pada smile.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra geras Cooler Master gaminys - NOTEPAL U3 PLUS. Geras todėl, kad gali aušintuvus kur nori prisidėti, kad jie tiesiai į tavo laptop'o ventiliaciją pūstų šaltą orą. Tik nežinau ką patarti dėl tavo tos baterijos... O šiaip, kaip ir sakė prieš tai, pamėgink dulkes išsivalyti ir pastą pertepti (aišku, jei tai nepažeis tavo laptop garantijos).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

garantija yra ir as neses jau kad pravalytuten viska nks nepadejo zodziu reik man cooling pado , o gal kazkas yra is biski pigesniu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk jeigu jau kaista, tai ir cooling padas nedaug kuo padės (2-3 laipsius gal ir numažins). Faktiškai tavo kompiuteris jau turi pakyla, kuri ir taip jau pagerina oro cirkuliaciją o tas vėjelis labai mažai duoda naudos aš su nuimtu dugne dangčiu gaunu kažkur 5 laipsnių skirtumą, o su uždengtu kaip ir sakiau gal kokie 2-3 laipsniai. Beje kokias temperatūras rodo laptopas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokius galėsi po savaitės į šiukšlių dėžę mesti, nes arba vintikai sustos arba usb nebekontaktuos. O šiaip @mp3magas teisybę sako. Tau tas padas MAX 2-4 laipsnius nuims.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu mano dugnas taip atrodo http://pocgaming.com/wp-content/uploads/2012/05/dell_xps_17_5_101859596241_640x360.jpg, ventiliatorius is kurio pucia desnei virsui is sitos foto, tai kuris man geriau butu ?

 

Nuimtas dangtis + tas su vienu dideliu ventiliatorium turetu duoti daugiau naudos, o jeigu tie 2 ventiliatoriai nėra rereguliuojami, tai jeigu nepūs oro tiesiai i skyles, tai nelabai naudos ir pajusi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.