TukkaSi

1600 x 900 rezoliucijos monitoriaus rekomandacijos?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

išbandžiau 900p rezoliuciją ir supratau, jog ji man yra malonesnė nei 1080p, tad ieškau monitoriaus kurio native rezoliucija būtų 1600 x 900. Gal kas turite kokių pasiūlymų, kad būtų mažas vėlavimo laikas, geros spalvos ir pan.? Kaina iki 500 Lt.

 

Dėkui už pagalbą :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

išbandžiau 900p rezoliuciją ir supratau, jog ji man yra malonesnė nei 1080p, tad ieškau monitoriaus kurio native rezoliucija būtų 1600 x 900. Gal kas turite kokių pasiūlymų, kad būtų mažas vėlavimo laikas, geros spalvos ir pan.? Kaina iki 500 Lt.

 

Dėkui už pagalbą :)

http://www.skytech.lt/e2083hsdb1-monitorius-iiyama-e2083hsd-195-led-dvi-garsiakalbiai-p-166903.html

Vienas iš geresnių, visų jų vėlavimo laikas 5ms, tačiau šito ryškumas didesnis.

Šiaip tai rekomenduočiau monitorių su ips matrica, bet jis kainuoja daugiau nei 500 Lt http://www.skytech.lt/p2014h-dell-p2014h-led-monitorius-ips-technologija-coliu-1600x900-kontrastas-000-p-165686.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazesne reza plius kad reikalaus maziau pc resursu. :acc:  bet kad pati reza butu malonesne tai cia labiau nuo pacio moniko priklauso. jei matei viena monika ar 5 vistiek matei mazai. kaip sake matrica duoda daugiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazesne reza plius kad reikalaus maziau pc resursu. :acc:  bet kad pati reza butu malonesne tai cia labiau nuo pacio moniko priklauso. jei matei viena monika ar 5 vistiek matei mazai. kaip sake matrica duoda daugiau

Man atrodo, kad jam patinka ekranai su daugiau ppi, nes dar tokio žmogaus nematęs ,kad patiktų 900p (nebent kineskopiniai monitoriai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na pamacius labai gerai rodanti 900p monika ir palyginus su pvz kokiu lievu full hd tai tiketina kad 900p rode geriau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar turiu Samsung 1080p monitorių, tačiau žaidžiu 900p rezoliucijoj. Kažkaip sklandžiau eina, smagiau žaidžias ir šiaip kažkaip mažesnė rezoliucija man mielesnė (matyt nuo Xbox laikų tai dar išliko). Vaizdas gražesnis 1080p rezoj, bet man svarbiau sklandumas, o ne grafikos. Be to, ir 900p man labai gražiai atrodo.

 

Kadangi mažesnėje rezoliucijoje užtenka ir silpnesnio kompiuterio, tad dėl visų šių priežasčių ir noriu pereiti prie tokio monitorio. Na, kad 900p būtų native rezoliucija, sklandžiau veikia tada.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ne geriau atsinaujinti GPU jei PC silpnokas FHD rezai? Ar tiesiog 500 pinigų permažai naujai GPU?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar turiu Samsung 1080p monitorių, tačiau žaidžiu 900p rezoliucijoj. Kažkaip sklandžiau eina, smagiau žaidžias ir šiaip kažkaip mažesnė rezoliucija man mielesnė (matyt nuo Xbox laikų tai dar išliko). Vaizdas gražesnis 1080p rezoj, bet man svarbiau sklandumas, o ne grafikos. Be to, ir 900p man labai gražiai atrodo.

 

Kadangi mažesnėje rezoliucijoje užtenka ir silpnesnio kompiuterio, tad dėl visų šių priežasčių ir noriu pereiti prie tokio monitorio. Na, kad 900p būtų native rezoliucija, sklandžiau veikia tada.

Gal tuomet kokį kineskopinį monitorių su 1024x768 rezoliucija nusipirk. Pas juos nėra vėlavimo (kiek žinau), didesni dažniai (nuo 85hz), labai didelis kontrastas, beveik 180 laipsnių apžiūros kampas, spalvos geriau atrodo nei lcd ir led monitorių, tobulai atkuria juodą, vis dar naudojami led ir lcd monitorių spalvų kalibravime, kartais photoshope ir kituose dalykuose kur spalvų atkūrimas turi būti nepriekaištingas.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naudotas-crt-monitorius-19coliu-viewsonic-g90fb-21167536.html

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ctx-pr711f-professional-series-17-21131033.html

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip jau nejuokinga... Paprašiau 900p monitoriaus, tai čia dabar jau vos ne išsip*sinėt reik pradėt...? Jeez...

 

Ko taip sunku suprast, kad man 900p yra geriau ir maloniau už 1080p?

Redagavo TukkaSi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tuomet kokį kineskopinį monitorių su 1024x768 rezoliucija nusipirk. Pas juos nėra vėlavimo (kiek žinau), didesni dažniai (nuo 85hz), labai didelis kontrastas, beveik 180 laipsnių apžiūros kampas, spalvos geriau atrodo nei lcd ir led monitorių, tobulai atkuria juodą, vis dar naudojami led ir lcd monitorių spalvų kalibravime, kartais photoshope ir kituose dalykuose kur spalvų atkūrimas turi būti nepriekaištingas.

 

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naudotas-crt-monitorius-19coliu-viewsonic-g90fb-21167536.html

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ctx-pr711f-professional-series-17-21131033.html

Paciam idomu pasidare kaip ten su tuo lagu, pasirodo turi bet maziau nei 1µs. Tai ce galima sakyt neturi. Is minusu tai ka aliektros daug ryja padlos,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok rekomenduočiau tau kokį seną gerą CRT monitorių su 19-21" įstrižaine. Pats naudoju Iiyama Pro Vision 454 19", 100+ hz... Testuose lygino jį su Benq XL2420 ar 2720 ir pasirodė vos ne geriau už jį. Rekomenduojamas kaip alternatyva jei trūksta pinigų brangesniam. Net spalvos geresnės - juoda, kaip tikra juoda, o ne šviesi tokia, kur viską matyti gali, ir dar visokių navarotų. Žodžiu toks kaip tie su 120-144 Hz. Jokių vaizdo lagų ir panašiai. Tik kaina skiriasi - mokėjau 20 Lt (su siuntimu iš Vilniaus ir dėže gavosi ~100 Lt). Lošiu geimus 1600x1200 su 100 hz, tik rimtesniam geimui GPU kiek senoka, kad išsunkti viską naudingumą iš 100 Hz.

 

P.S. Aišku jei vien tik konsolei, tai gal nelabai tada susigadys tau. Konsolėm yra skirta Benq serija su RL raidelėm.

Ir dar. Tu nesuklysk. Jei matei ant vieno monitoriaus ar TV tą 900p, tai dar nereiškia, kad ir ant kito, tuo labiau kitos įstrižainės, jis irgi taip atrodys. Žiūrėk, nenusivilk paskui :D

Redagavo HesAlwaysNearUs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant bairio sumažinau rezoliucija 900p iš 1080p tai net šlykštu buvo žiūrėti, tiesiog neskirtas mano monitorius ant mažos rezoliucijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Kaip jūs nesuprantant, kad žmogui reikia pasiūlymų, o ne jūsų nuomonių. Kiekvienam savo, taip kad tuos "šlykštu žiūrėti", "gal nusipirk 1024x768" ir panašiai pasilaikykit sau. Kuo toliau, tuo išvis forume negalėsi paklausti pasiūlymų, nes visi pradės sakyti, kaip jiems yra geriau... Atėjo iškart perspėjęs - jam reikia 900p monitoriaus. Tai jei jūs tokio neturit ir nenaudojat, arba nežinot ką patarti, tai savo siūlymus ir šleikštulius laikykite sau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.