Toronto123

Nesiojami Kompiuteriai Video Kurimui

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusipirkau as nauja laptopa HP EliteBook 8760w. As planavau su juo kurti sokius tokius video, ir man jis HQ video isvis nejima. Labai jau strigineja. Ar visas kompas jau atgivenes ar butu kazka dar galima padaryti? Dekui!

 

Spec, butu tokie; Procesorius :

Intel Core i7 - 2860QM CPU @ 2.50GHz 2.50GHz

RAM: 8GB 1333

Video Plokste: Nvidia Quadro 3000M

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau as nauja laptopa HP EliteBook 8760w. As planavau su juo kurti sokius tokius video, ir man jis HQ video isvis nejima. Labai jau strigineja. Ar visas kompas jau atgivenes ar butu kazka dar galima padaryti? Dekui!

 

Spec, butu tokie; Procesorius :

Intel Core i7 - 2860QM CPU @ 2.50GHz 2.50GHz

RAM: 8GB 1333

Video Plokste: Nvidia Quadro 3000M

SSD diską nusipirk, dar gali bandyt Ram dasidėt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie driver ir kokie ramai. Video kūrimui (jei kalba eina apie efektus), tai daugiausia reikia vaizdo kortos geros ir procesoriaus. Šiaip galiu tau pasakyti viena, kad laptop tokiom užduotims yra per silpni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie driver ir kokie ramai. Video kūrimui (jei kalba eina apie efektus), tai daugiausia reikia vaizdo kortos geros ir procesoriaus. Šiaip galiu tau pasakyti viena, kad laptop tokiom užduotims yra per silpni.

is dalies esi teisus. Mano nuomone kad procesorius nera toks jau ir senas bet vaizdo plokste tai turbut man ir daro viska. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is dalies esi teisus. Mano nuomone kad procesorius nera toks jau ir senas bet vaizdo plokste tai turbut man ir daro viska. 

Čia ne "turbūt", o taip ir yra. Pas mane irgi laptop'as su GT630M 1GB vaizdo korta, tai neįmanoma irgi kažką daryti... O jei ir padarytum kažką su tokia kortą, tai renderintų kokias dvi paras turbūt. Manau geriausia išeitis tokiems dalykams arba PC, arba jei ten kažko super nereikia, tai Macbook Pro. Kad ir nešiojami, bet puikiai susidoroja su vaizdo editinimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.