Commodore64

Nintendo 64

Rekomenduojami pranešimai

Esu zaides ir ne su emuliatoriu, tikrai ir zaidimai idomus ir pati konsole, tik nelabai vykusi, speju paskutine konsole su disketemis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau tai buvo nevykusi del to, kad dar vis su kartidzais, o prakiso pries ps1 del kartidzu nes ps1 buvo su cd i juos buvo glaima prirasyt daugiau duomenupadaryt ilgesnius zaidimus su geresne grafika. Tai vo pats irgi losiau per emuletorius buvau gan pasineses at legend of zelda paskui neperejau vienos vietos ir meciau <_< Paskui dar losiau 1080 Snowboarding, bet kadangi dbr ps2 turiu tai SSX palosiu <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau tai buvo nevykusi del to, kad dar vis su kartidzais, o prakiso pries ps1 del kartidzu nes ps1 buvo su cd i juos buvo glaima prirasyt daugiau duomenupadaryt ilgesnius zaidimus su geresne grafika. Tai vo pats irgi losiau per emuletorius buvau gan pasineses at legend of zelda paskui neperejau vienos vietos ir meciau <_< Paskui dar losiau 1080 Snowboarding, bet kadangi dbr ps2 turiu tai SSX palosiu <_<

Disketės buvo panašios talpos,bet jos buvo su 5 čipais kurie buvo tikrinami žaidžiant,dėl to neapsimokėjo nulaužinėt,nes tada disketės būtų brangesnės už orginalus. O PS1 buvo nesunkiai nulaužiamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne velnio nepanasaus dydzio didziausias game koki turiu tarp rom'u didziausia 64mb ir wikipedijoj parasyta, kad disketes mazai talpos turejo, o del nulauzimo tu teisus manau, bet usienieciam nemanau, kad rupejo ar galima nulaust vistiek zaidimus ipirkt uzsienieciai gali, o nepasiseke manau del to, kad ps1 turejo daugiau ka pasiulyt zmonem negu N64. Geresnes teksturos ir zaidimai ilgesni.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Logiskai galvok, kaip gali buti kelias desimt mb uzemantis zaidimas tureti grafika geresne negu ~700 mb uzemantis zaidimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusisnekanciu tikrai matau daug.N64 grafika tikrai geresne,geresnes teksturos ir panasiai. O PS1 zaidimai daugiau uzima del to, kadangi juose daug video intarpu,muzikos ir panasiai. Pvz spider man zaidimas ant ps1 su filmukais ir panasiai,o kai zaidziau N64 versija,grafika geresne,lygesnes teksturos,bet nera filmuku,viskas komiksu stilium ir su garsais skurdu.Tiesiog permaza atminties tam kartridze. O PS1 galejo issiplesti per visa CD nespaudusi nieko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi taigi....Nu ka, ant N64 as losiau 3 tikrai gerus zaidimus: Zelda: ocarina of time, Mario 64 ir dar Banjoo Kazooie; Ir viskas. Daugiau geru zaidimu ant sios konsoles nemaciau. Tik sitie 3. Jie buvo tikrai geri.

Man asmeniskai ps1 su N64 net nera ka lyginti. Ant ps1 buvo tokia didele super geru zaidimu gausa. Oho! Tiesiog simtais! O ne tik...3.

Iki.,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal su grafika biski perdejau, kad blogesne, bet kad grafika nebuvo tokia kokia galejo but ant N64 tai cia faktas, o jei netiki paskaityk wikipedijoj :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano manymu vienintelis geras zaidimas ant N64 Re Zero, bet jis ir neisejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada žadėjau pirkti N64, bet paskui pagalvojau, kad nusipirksiu gal geresnę konsolę. :)

Redagavo slaptas
Rašykim lietuviškai, dėl Dievo meilės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

N64 sakyciau turejo geresne grafika nei PS, nedaug bet geresne, pvz golden eye ten tas su bondu, bad day ten su tokiu voverium :D man pasirode kaip ps2 lygio grafika. o siaip gan panasus zaidimai i PS, daug tu paciu. labiausiai mane pakirto supermario64, nerealus, kaip 1996 metu zaidimui. dar nerealiau kad visas tas grozis buvo sukistas i 8 Mb. talpos cartridza. cia sedevras, ne kitaip.

 

kas del zaidimu gausos, tai pritariu, apart zeldos seriojos, mario ir dar keliu, nelabai daugiau kas nors isskirtinio ir buvo, tuo tarpu PS'a geimu kurejai tiesiog uztvinde grajais, nes kaina zymiai mazesne, nereik stampuot gan brangiu cartridzu, lengviau testuot ir ismest. kaip nekeista PS piratavimo galimybe tapo naudinga paciai SONY, konsoliu parduota labai daug, automatiskai ir kurejai linksta i ta puse, kur mato didesne rinka.

 

reziume: penktos kartos konsoliu karas tarp N64 ir PS laimetas PS triuskinancia pergale, ir beveik galima sakyti, kad kara laimejo paprasciausiai pigi laikmena, arba nintendo netinkama strategija. beje, GBA ir NDS vis dar naudoja cartridzus, visai smagus palikimas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

GBA ir NDS vis dar naudoja cartridzus

Diskų tiesiog negalima naudoti nešiojamoms konsolėms. Jos tiesog ra nešiojamos, o diskai nėra nešiojimui skirti- įbrėžimas ir hana. PSP bent jau apsaugą idėjo, tas girtina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.