Rekomenduojami pranešimai

na ir man ubisoftu story line tai vieni geriausiu . plius ghost recon zaidimui tikrai laisve sveikintina labai. o side misijos jei turi bent siek tiek charo tai tik valio. fc, ac jos butent tokios.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tos ide misijos butu visos skirtingos tai valio, bet kaip ten ant fc 30 outpost okupuot ar ant ac 50 vergu islaisvint tai siek tiek pabosta prripazink, ant galo eini tam kad visus trophy tik susirinkt ir nepalikt zaidimo neisbaigto :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na bet jei tuos postus kiekviena karta sugalvosi kaip kitaip paimt tai manau valio , idomu bus. jei tiesiog greiciausiu keliu eit tai isvis kam lost kazka. dauguma taip priprate vis dar prie kolidoriu ir prie rodykliu kur ka daryt ir kaip, kad kai duoda jiem zaidima su pasirinkimo laisve jie tiesiog nezino ka daryt. 

o tokio tipo zaidime ir negali but nieko  daugiau be priesu pasalinimo , ikaitu galbejimo , ar apsaugojimo.

jokia grafika neisgelbes bukaprociu AI , per daug robotu , per daug kietu , per mazai mastanciu. man tikras next gen pagrindas laisve ir tikrai idomus AI.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Balsuojam:
a. bus Far Cry/Assassin's Creed/Watchdogs/etc tipo open world'as su 4 player coop.

b. bus Destiny/Division tipo MMOTPS su grupėm iki 4 žmonių.

c. bus kažkas visiškai naujo iš ubisoft (:DDDD)

Redagavo Dwėsk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai atrodo kad bus GRAW tik open worlde su far cry elementais is open world puses , bet vistik pasaulis bus GRAW. jau devai sake kad tai ne mmo ar koks kitas online rezimas tikrai , tiesiig bus coop galimybe arba lost vienam o kita komanda valdys AI. jie bus vistiek ar vienaip ar kitaip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

---

:yes:  :yes:

 

pries tai apsirikau ten apie GRAW . tai zaidimas nusikratys Advanced Warfighter ir dabar bus labiau kokie buvo pirmieji Ghost Reconai nebus futuristinis. manau del to labai cool.

 

 

original.jpg

idomu koki engine naudoja cia jie kad tokie plotai ir toks detalumas.

 

Ghost-Recon-Wildlands-Screenshot-Desert.

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, man neblogai susiziurejo. Aisku man patinka labiau vienam zaisti zaidime negu su kazkokia kompanija, bet.. Zaidimas manau net labai geras kaip tokio stiliaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas irgi galesi viska lost kiti nariai bus AI tiesiog. ir kaip matesi cia skubejo jie labai. galima ir ilgiau uztempt. vel as kazkaip cia lyginu su kai kuriom MGS5 misijom kur irgi reikejo uzimt bazes . bet smagu kad ir mocu palakstyt gali ar malunsparniu , tiesiog viskuo ka rasi po ranka pasinaudot. ir jei lostum ta misija stealth manau isvis ten galetum ta bica vietoj supakuot kad jis net nespetu pabegt. 


su noru ten isvis galesi visur sliauziot ir planuot viska tyliai o ne kaip kad jie lose. tai pasirinkimas bus. 


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.