Edgaras623

PS4 ar Xbox one sprendimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki esi visaarrow-10x10.png gyvenima buvau konsoliu fanas ir pagaliau reik upgradintis nuo x360.Taigi dabar esu UK ir uzsidirbau pinigu konsolei tik nezinau ar xbox one ar ps4 tai noriu jusu atsakymu, Gal zinot kur galima butu pigiausiai gauti konsoles sio kalibro :) dq jum lb with lovearrow-10x10.png,Edgaras


Ir beje gal yra koks consoliu communities ten ps4 ar xbox one?LIETUVIU

Redagavo Edgaras623

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarčiau palaukti slim modelių jeigu dar gali, nes kol kas dar palaiko xbox 360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi žadu imti konsolę, tad esu pasirinkęs PS4. Pigesnis, galingesnis, solidesnis, mačiau visokio crap - pure gaming console. Taip pat labai domina PS exlusive žaidimai, nes Xbox (man vertingų) beveik neturi.

 

Kas nors jau buvo paskelbta apie Slim? Kada maždaug turėtų išeiti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

Geriau palauk, kai drambliukai prades skraidyti.

Ne nu, čia tai pats geriausias patarimas žmogui. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi žadu imti konsolę, tad esu pasirinkęs PS4. Pigesnis, galingesnis, solidesnis, mačiau visokio crap - pure gaming console. Taip pat labai domina PS exlusive žaidimai, nes Xbox (man vertingų) beveik neturi.

 

Kas nors jau buvo paskelbta apie Slim? Kada maždaug turėtų išeiti?

 

Dabar nesenai išėjo 1 tb modelis, kuris efektyviau energiją naudoja ir mažiau kaista. Tai sony manau ir prie slim turėtu dirbti, jų visos konsolės turėjo slim variantus. Plius jeigu turite kantrybės žiemos sezoną būna geriausi pasiūlymai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pagalvok apie zaidimus kuriuos noretum zaist. na kadangi vienus turi ps4 isskirtinius , o kitus bet nedaug turi x1. tai ka nori zaist , ta realiai reikia imt.

jei neturi padoraus PC kad zaist kitus zaidimus kurie multiplatforminiai ,tai pasirinkimas dar svarbesnis tada.velgi pagal zaidimus. pagal online draugus .

o pirkti tai pagrindiniuose shopuose kas yra tavo mieste. visur panasios kainos bus siaip. ziurek ka jie turi , ka siulo, kokiu gal komplektaciju su zaidimais yra. tie visada pigiau iseina nes gauni ir zaidima iskart.

aisku kainos skiriasi irgi. xbox one su kokiais 3 zaidimais iskaitant Witcher gali uz 309 paimt, kai ps4 nuo kokiu 369 prasideda ir su kokiu vienu zaidimu. bet ps4 exclusivai tikrai geri.


po to eina tos preowned, kas mano manymu nera blogai visiskai o kainos sumazeja gan nemazai. gauni trumpese garantija su tokiom aisku bet gauni taip pat zaidimu kartu, arba be ju aisku. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ps4 exclusive geri? Gal gali pavardint tuos gerus,nes konsole dulka o ir vieninteli gera bloodborne zaidziau...

 

Temos autoriui tai siukyciau pasiziuret youtubej kokius zaidimus isskirtinius kuri kobsole turi,kokie ateinantys ir pagal tai nuspresti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereiskia kad visiem geri. aisku youtube pades jei visai nezinai kas yra kas ir kaip atrodo zaidimai. jei nezinai tada ka losia draugai bent. jei nieko nezinai tai sunku ka cia patart. na su ps4 gali gaut Order, killzone, LBP3,Infamous, last of us,Driveclub. su Xbox one forza, halo komplekta. daugiau nesugalvoju. o tu mazu zaidimuku neskaitau,ar kokio minecraft ten.

kai konsole dulka tai ir buna tas neapgalvotas sprendimas. po to nezino ka lost ir kodel.

siaip geru zaidimu uztenka ir keliu tik . pvz xbox one del forza5 ir forza horizon 2, ir forza6 rugseji. jei masinu fanas. ar ps4 su driveclub. ten labai grazu bet labiau arkada su nematomom sienom trasos sonuose. kas kam patinka. shooteriai imi ta , rpg kita ir t.t.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na killzone,drive club ir the order,beje ir lbp3 kaip ir knack labai jau vidutiniai zaidimai,metacritic nesiekia nei 8 balu nei vienas is ju jei neklystu.Pats kai kuriuos meginau ir labai vidutiniai man taip pat pasirode.

Zaidimu atzvilgiu,exclusive tikrai ps4 nelenkia xbox siai dienai.labai panasiai abi konsoles sedi. Man asmeniskai xbox netgi pranasesnis,bet cia ir skonio reikalas dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kainos skiriasi irgi. xbox one su kokiais 3 zaidimais iskaitant Witcher gali uz 309 paimt, kai ps4 nuo kokiu 369 prasideda ir su kokiu vienu zaidimu. bet ps4 exclusivai tikrai geri.

 

Wow, kaip čia gavos, kad X1 pigiau? Gi visi džiūgavo, kad PS4 galingesnis ir pigesnis.

 

Ps4 exclusive geri? Gal gali pavardint tuos gerus,nes konsole dulka o ir vieninteli gera bloodborne zaidziau...

 

Temos autoriui tai siukyciau pasiziuret youtubej kokius zaidimus isskirtinius kuri kobsole turi,kokie ateinantys ir pagal tai nuspresti.

 

Na, vien jau Last of Us ir Uncharted kiek verti, o X1 panašaus tipo kaip ir neturi. Dar priklauso ir nuo mėgstamo žanro. Kadangi man patinka šaudyklės, veiksmo ir nuotykių, tai Xbox nelabai turi ką pasiūlyt. Na, Gears of War, bet nebuvo kažkas tokio įpūdingo kaip atrodo Naughty Dog kūriniai.

 

Temos autoriau, geriausiai rinktis pagal draugus. Su jais daug smagiau žaist. Jei niekas iš pažįstamų neturi, tuomet imčiau PS4, nes kiek mačiau, tai lyg ir daugiau lietuvių jį pirko. Na, ir gali atkreipti dėmesį į exlusive'us, bet jų nėra daug, tad neturėtų turėti labai daug įtakos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow, kaip čia gavos, kad X1 pigiau? Gi visi džiūgavo, kad PS4 galingesnis ir pigesnis.

 

 

Na, vien jau Last of Us ir Uncharted kiek verti, o X1 panašaus tipo kaip ir neturi. Dar priklauso ir nuo mėgstamo žanro. Kadangi man patinka šaudyklės, veiksmo ir nuotykių, tai Xbox nelabai turi ką pasiūlyt. Na, Gears of War, bet nebuvo kažkas tokio įpūdingo kaip atrodo Naughty Dog kūriniai.

 

Temos autoriau, geriausiai rinktis pagal draugus. Su jais daug smagiau žaist. Jei niekas iš pažįstamų neturi, tuomet imčiau PS4, nes kiek mačiau, tai lyg ir daugiau lietuvių jį pirko. Na, ir gali atkreipti dėmesį į exlusive'us, bet jų nėra daug, tad neturėtų turėti labai daug įtakos.

 

quantum break atrodo gan gerai. Last of Us ir uncharted sakyčiau ps3 žaidimai, nes pats tos konsolės juos žaidžiau ir double dip asmeniškai ne prie širdies(be to juos kartą perėjus kažkaip nesinori kartoti). Tavo pasakymas, kad rinktis pagal draugus nežinau ar geras, tarkim aš žiūrėjau į tai kas man pačiam patinka, o ką kiti turi, plius gal žmogus mėgsta labiau singleplayer, tai tie draugai jam nelabai ir aktualu. Šiaip geriausia kur nors nueiti gyvai jam išbandyti kas būtent labiau patiks. Panašiai kaip auto neperkame ne pravažiave.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

quantum break atrodo gan gerai. Last of Us ir uncharted sakyčiau ps3 žaidimai, nes pats tos konsolės juos žaidžiau ir double dip asmeniškai ne prie širdies(be to juos kartą perėjus kažkaip nesinori kartoti). Tavo pasakymas, kad rinktis pagal draugus nežinau ar geras, tarkim aš žiūrėjau į tai kas man pačiam patinka, o ką kiti turi, plius gal žmogus mėgsta labiau singleplayer, tai tie draugai jam nelabai ir aktualu. Šiaip geriausia kur nors nueiti gyvai jam išbandyti kas būtent labiau patiks. Panašiai kaip auto neperkame ne pravažiave.

Kadangi jis turėjo X360, tai jam Last of Us ir Uncharted būtų kažkas nauja. Dėl draugų pasiūliau, nes MP su jais tikrai smagiau žaist. Na, nebent jis tik SP lošia, tada šį kriterijų galima atmesti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na lt kainos irgi skiriasi. ps4 brangesnis be zaidimu o su zaidimais dar didesnis skirtumas. pigiausiai dabar skytech xbox one - 355 , ps4 - 376 . xbox one su kinect aisku kainavo brangiau seniau. dabar kai gavo be kinect versija todel ir pigiau gaunas. o bundle isvis pigiai iseina. xbox one su witcher 3 tik 377 kainuoja. cia pas mus.

del exclusivu kad panasu tai kazkaip nematau to. kur panasu, kad xbox one turi 2,3 exclusivus. turiu omeni jau isejusius iki dabar. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na lt kainos irgi skiriasi. ps4 brangesnis be zaidimu o su zaidimais dar didesnis skirtumas. pigiausiai dabar skytech xbox one - 355 , ps4 - 376 . xbox one su kinect aisku kainavo brangiau seniau. dabar kai gavo be kinect versija todel ir pigiau gaunas. o bundle isvis pigiai iseina. xbox one su witcher 3 tik 377 kainuoja. cia pas mus.

del exclusivu kad panasu tai kazkaip nematau to. kur panasu, kad xbox one turi 2,3 exclusivus. turiu omeni jau isejusius iki dabar. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_(eighth_generation) čia galima pažiūrėti šios kartos išskirtinius žaidimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.