Alukardas

Kas galetu buti

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,ps3 nereguoja jungiant nei i hdmi nei i av jungti.Ijungiant konsole nieko nevyksta.Viena kart buvo pavyke ant hdmi tai stai ka ismete.Aciu uz atsakymus.

post-48057-0-92257700-1437898417_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai perjungi ant kito pajungimo (iš hdmi į av, ar atvirkščiai) man rodos reikia įjunginėjant palaikyt kažkiek laiko tą įjungimo mygtuką ant ps3. O kai šitą išmes elkis kaip parašyta. Gal padės :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man cia panasu i GPU beda. Kai nepavykdavo ijungti konsoles, uzsidegdavo geltona lempute, o tada konsole 3 kartus supypsedavo ir mirksedavo raudona lempute? Jei taip, tada turi YLOD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsole isijungia,girdisi veikia dega zalia lempute ir niekas nesupipsi.Ant hdmi teliko no signal,o ant av senesnio juodas ekranas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai perjungi ant kito pajungimo (iš hdmi į av, ar atvirkščiai) man rodos reikia įjunginėjant palaikyt kažkiek laiko tą įjungimo mygtuką ant ps3. O kai šitą išmes elkis kaip parašyta. Gal padės :)

 

Kažkaip man ir atrodo, kad geriausias pasiūlymas čia. Pabandyk dar kartą su hdmi įjunginėjant neatleisti įjungimo mygtuko iki kol ti supypsės. Arba pabandyti ant kito televizoriaus, su kitu hdmi laidu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepasirodo, bet vis tiek pats nieko nepadarysi. Turbut reiktu daryt reflow arba reball (tas pats daroma YLOD atveju), bet tai tik laikinas taisymas (reball turetu laikyt ilgiau) :)

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.