Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Resident Evil 2 Remake

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Genesis
  • PSN vardas:Sewpar
  • XBL vardas:Sewpar
  • Steam ID:Sewpar
  • Origin ID:Sewpar

Pasirodo pagaliau paklause fanu ir kuria RE2 remake. Ne veltui buvo visos to peticijos :)

• Impaler ir ReiKaz tai mėgsta
Nuotrauka

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

Coming back to Raccoon city!

• Nariai
  • Turi:PS2, PS1, XBOX 360
  • XBL vardas:ReiKaz316
  • Steam ID:ReiKaz
  • Origin ID:ReiKaz

Per anksti tema kuri :D Tokia garbe ir privilegija turejo tekti man, kai atsiras daugiau detaliu :D

Untitled_5.png

Na ka, ziauriai, ziauriai laimingas, nors dar nesuvokiu, kad tai tikrai vyksta. Nu nerealu, gyvenimo svajone geiminime :)

....kagi, nesitikejau, bet atrodo jau metas signature pasikeisti :D

P.S. siandien dar ir 700-asis like'as PLM :D kokia progine diena :D

Šį pranešimą redagavo ReiKaz: 2015-08-12, 18:48

• Impaler ir Justinas26 tai mėgsta

Dp4YyBH.png
CLASSIC RESIDENT EVIL FAN

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GameBoy, Dreamcast, Genesis

Per anksti tema kuri :D Tokia garbe ir privilegija turejo tekti man, kai atsiras daugiau detaliu :D

Untitled_5.png

Na ka, ziauriai, ziauriai laimingas, nors dar nesuvokiu, kad tai tikrai vyksta. Nu nerealu, gyvenimo svajone geiminime :)

....kagi, nesitikejau, bet atrodo jau metas signature pasikeisti :D

P.S. siandien dar ir 700-asis like'as PLM :D kokia progine diena :D

Tai jau tikrai laiminga diena tau :D

Nuotrauka

BadBoyyy
Mano pranešimai  

BadBoyyy

Arkisound

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, Wii U, Wii, GameCube, 3DS, DS, Dreamcast
  • PSN vardas:badboyyy
  • Steam ID:badboyyy444

Spėju nebematysim fanų RE2:Remake versijos : )

Nuotrauka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3DS Friend Code: 0473-9215-4485

Arkisound

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

lauksim resident evil 3 nemesis fanu,sekanti karta :D

mindaugelis.png

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

• Nariai

Na nedaug cia tokiu old-taimeriu :D

Šį pranešimą redagavo ReiKaz: 2015-08-13, 08:28

Dp4YyBH.png

Luigi
Mano pranešimai  

Luigi
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360, Genesis
  • PSN vardas:Geimeris2 , Geimeris
  • XBL vardas:Geimeris2

Man regis jie truputi pavėlavo. Šią vasara išeina fanų gamybos Resident Evil 2: Reborn :D

Šį pranešimą redagavo Luigi: 2015-08-15, 21:00

• Impaler tai mėgsta

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

kam cia dziaugtis anksciau laiko del paskelbimo. reikia pamatyt kas tai bus ir su kuo mes tai valgysim, ir jau poto galima galbut dziaugtis. nesugeba nieko naujo daryt tai lieka tik remeikint sena :fedup:  na ta ir keliu zmoniu teamai gali siais laikais jau padaryt kaip kad matom visi.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2015-08-15, 21:22

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

• Nariai

Jei jau visiskai atvirai RE2: Reborn man atrodo sudinai. Zaisiu su malonumu, galvodamas jog tai tiesiog kazkoks modas (o ne geimas) bei vien del aplankymo tu paciu vietoviu. Kaip bebutu, visvien bus smagu sulosht, aciu jiems uz sunku darba!

Capcom'as sudmaliai ir patys nezino ka daro, irodymas pvz RE6. Bet bandymas (manau vietoj viso RE brando uzdarymo) pakisti RE1 Remake HD parode rezultatus. Beje kai jau sikna svyla, tada jau pradeda klausyti fanu, yra pagrindas zmoniu dirbusiu prie RE1 Remake, kurie manau dirbs ir prie RE2 Remake. Tai visgi kazka bent pusetino imanoma padaryti, minus Shinji Mikami, be kurio net ir negali buti puikus remeikas.

Lauksim daugiau detaliu, idomiausia kaip bus del kameru, klasikines kaip dabar islinde remeikai (jie ir pastumejo Capcom'a remeikint RE2), ar modern kaip RE4, visgi ne 1995 o 2015. Kaip bebutu, man tiks, labiausiai norisi aplankyt tas visas vietas per nauja ir patirt ta pacia atmosfera.

• Impaler ir Justinas26 tai mėgsta

Dp4YyBH.png

Justinas26
Mano pranešimai  

Justinas26
  • Nariai

Jei jau visiskai atvirai RE2: Reborn man atrodo sudinai. Zaisiu su malonumu, galvodamas jog tai tiesiog kazkoks modas (o ne geimas) bei vien del aplankymo tu paciu vietoviu. Kaip bebutu, visvien bus smagu sulosht, aciu jiems uz sunku darba!

Capcom'as sudmaliai ir patys nezino ka daro, irodymas pvz RE6. Bet bandymas (manau vietoj viso RE brando uzdarymo) pakisti RE1 Remake HD parode rezultatus. Beje kai jau sikna svyla, tada jau pradeda klausyti fanu, yra pagrindas zmoniu dirbusiu prie RE1 Remake, kurie manau dirbs ir prie RE2 Remake. Tai visgi kazka bent pusetino imanoma padaryti, minus Shinji Mikami, be kurio net ir negali buti puikus remeikas.

Lauksim daugiau detaliu, idomiausia kaip bus del kameru, klasikines kaip dabar islinde remeikai (jie ir pastumejo Capcom'a remeikint RE2), ar modern kaip RE4, visgi ne 1995 o 2015. Kaip bebutu, man tiks, labiausiai norisi aplankyt tas visas vietas per nauja ir patirt ta pacia atmosfera.

Pritariu dėl RE2: Reborn. Grafiškai tikrai atrodo neblogai, tačiau visa kita atrodo labai monotoniškai ir megėjiškai (garso efektai, valdymas), tačiau dar tik alpha versija, tai tikiuosi rezultatas bus daug geresnis :)

Nuotrauka

shaokan
Mano pranešimai  

shaokan
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX One
  • PSN vardas:edeomanlt
  • XBL vardas:Edeo man LT

Kazin kas bus su ta fanu versija,kadangi capcom remeikina patys RE2 tai nemanau jog jie sutiks su fanu versija beveik tuo paciu metu. Greiciausiai teks tam reborn'ui duot kazkoki kita pavadinima.

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Laukiu abiejų versijų, puikios naujienos išties :)

• ReiKaz tai mėgsta
XBOX 360 konsolių atrišimo paslaugos RESET GLITCH HACK bei FLEŠINIMAS nuo šiol VILNIUJE, KAUNE, PANEVĖŽYJE bei ŠIAULIUOSE ir VISOJE LIETUVOJE!

ImpalerPLM.png

R.I.P. What.cd :(

Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Genesis, SMS
  • PSN vardas:Dovtutis

Kaip ir ilgai jokių naujienų, ką manot? Daug konferencijų buvo, daug progų pasirodyti, bet 0 informacijos.

ReiKaz
Mano pranešimai  

ReiKaz

• Nariai

Jokiu naujienu, nei screeno nei menko info, bet pasag Hiroyuki Kobayashi:

The only thing I can tell you is about something that’s already out in the public. Resident Evil 2, a remade version, the game, will be out from Capcom soon.

Dp4YyBH.png

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

mazai ikvepia tie zodziai :D matos nenoriai emes  remeikint

mindaugelis.png

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods