Impaler

Viešas PlayManija Skype pokalbių kanalas

Rekomenduojami pranešimai

NAUDOKITE PAČIĄ NAUJAUSIĄ SKYPE VERSIJĄ!

 

Kaip prisijungti informaciją rasite http://www.PlayManija.NET/Skype/

 

Džiaugsmingai pranešu, kad sukūriau Skype kanalą

pavadinimu "PlayManija.NET" skirtą Mūsų puslapio lankytojams! Čia laukiami visi puslapio lankytojai norintys diskutuoti apie konsoles, žaidimus ar ieškoti greitos operatyvios pagalbos / patarimų ar tiesiog šiaip nori pakalbėti su kitais lankytojais.

 

Viskas ką Jums reikia padaryti, kad patektumėte į kanalą reikia tik parsisiųsti naujausią Skype programos versiją iš Skype.com, ją įdiegti, užsiregistruoti (prisijungti), paleisti Skype ir PASPAUSTI PRISIJUNGIMO NUORODĄ (kurią rasite www.playmanija.net/skype) ir Skype programa atidarys langą su kanalu. Laukiame Jūsų!!

 

Šioje temoje klausimai, atsiliepimai ir t.t. susiję su Skype kanalais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką daryti, jei vieną karta leavinau chata ir noriu atgal įeiti, sako you have left this chat ir nerandu kaip atgal įeiti :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai gi nereikia spausti ant LEAVE o spausti tik X ir vsio po to kriokiat visi. ne vienas tokis jau buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabartinis sąrašas Skype chat'o host'ų (neskaitant manęs):

 

nnemo

shinshilas

baikas

Domiuz

slaptas

Helix

 

Taigi jei kas kreipkites i juos, kad leistu rasyti, pridetu y kanala ir pan. :D Nes kaip patys zinote as bunu retai chate tame.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu ta naujausia Skype 4 versija ir bandziau leist per firefox, tai man atidaro skype ir nieko, paskui ta pati padariau su IE ir ismete skype lentele "sioje versijoje viesieji pokalbiai negalimi", nu ir nezinau kaip tada cia jus sugebejot kazka sukurt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu ta naujausia Skype 4 versija ir bandziau leist per firefox, tai man atidaro skype ir nieko, paskui ta pati padariau su IE ir ismete skype lentele "sioje versijoje viesieji pokalbiai negalimi", nu ir nezinau kaip tada cia jus sugebejot kazka sukurt.

Prisijungti negalima per linka, nes pats bandziau ir naudoju Skype4 (Wich suck's balls). Reikia paprasyt jau tenai esanciu nariu kad tave imestu ir galesi pletkint (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau šioje temoje neišvengiam offtopic'o. Primenu, kalbama yra apie Skype chat'ą ir patekimą į jį, o ne apie Skype versijas ir t.t.

 

Norit - kurkitės temą programinės įrangos forume "Skype vs. IRC" ir varykit į valias.

 

Pravalysiu tema nuo šiukšlių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ymeskit mane y šy chata (pas mane skype 4)

skype id: welnias404

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tikiuosi nepateksiu į offtopic, tačiau turiu prašymą neįeiti.. o išmesti mane iš skypės konferencijos.. Nes vis tik kai pabandau užeiti tiesiog juodai užstringa skypė.. būčiau išties dėkingas.. esu ir bendrame ir xbox..

skype : stai.toks.tas.gyvenimas

 

labai dėkingas už pagalba..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš tikiuosi nepateksiu į offtopic, tačiau turiu prašymą neįeiti.. o išmesti mane iš skypės konferencijos.. Nes vis tik kai pabandau užeiti tiesiog juodai užstringa skypė.. būčiau išties dėkingas.. esu ir bendrame ir xbox..

skype : stai.toks.tas.gyvenimas

 

labai dėkingas už pagalba..

Praeiti isvalyk per Skype nustatymus ir nebeuzstigs jungiant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Praeiti isvalyk per Skype nustatymus ir nebeuzstigs jungiant.

Ačiū..kaip ir ištryniau.. tačiau vistiek kažkodėl nepadėjo, aš kažkada esu pasidaręs, kad man neįšoktu nauja žinute, o liktu vėliavėlė.. Bet kai nori įeiti į konferencija tiesiog užstringa skypė.. O palikt ramybei negaliu, nes pastebėjau, kad ir paprastai truputi pristabdo skypės darbą..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

C:\Documents and Settings\Tavouseris\Application Data\ Nueik istrink skype folderi, pries tai tik pasidaryt kontaktu kopija. Turetu viskas pasitaisyt.
Redagavo Vytautasxp

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.