narkata

28# Mini Konkursas MGS5: Ground Zeroes/The Phantom Pain

Rekomenduojami pranešimai

phantom_pain_herp_0.jpg

Metal-Gear-Solid-Ground-zeros-logo.jpg

 

Užduotis: Parašote ką nors apie Metal gear solid (serija) pvz. kuri vieta jums žaidimo patiko, kurios nors dalies arba geriausia scena ir t.t.

Taisyklės: Dalyvauja tie kurie nors turi 150 postu paraše šitam forume, kurie neturės automatiškai nedalyvauja ir trinamas jo postas
Prizas: Steam GIFT METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES (aišku žaidimas jau kaip ir senas bet nors išbandysite kurie dar nebandę jo)

Laimingasis bus ištrauktas burtu keliu per random.org

 

Konkursas baigsis 28 diena 18:00 val LT laiku

Konkursas baigsis rugsėjo 1 diena 08:00 val LT laiku

Papildomas prizas: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (Steam)

 

 

 

Man labiausiai patiko MGS4 vieta shadow moses, tiek muzika tiek atsiminimu žaidžiant iš MGS 1, o juokingiausia vieta buvo kai Otacon paprašė kad įdėtum antra cd, o paskui atsakė kad čia yra PS3 ir čia Blu-ray diskas nieko tau nereik keisti ,Snake net susinervino aišku yra daug juokingu momentu bet man jis geriausias yra 

Geriausias sound track man 

 

1 ir 4 Dalis man labiau patiko negu 2 ir 3 ,nes 4 dalis surišta su 1 dalimi labiau, asmeniškai 1 ir 4 dalis yra geriausios (kitiems gal kitos geresnės yra), ir daugiausiai kartu perėjas aš, net nežinau kiek kartu jas esu perėjas, iš dalies kitu žaidimu tiek kartu ne esu perėjas kiek MGS 1 ir 4

 

 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriausia scena, tai man būtų kova prieš. Psycho mantis, nes serijoje labiausiai išsiskyre jinai, vien savo 4 sienos peržengimu ir būdu kaip jį reikia nugalėti. Nesinori jos išduoti, nes čia toks dalykas kurį turėtu kiekvienas savo akimis patirti, o ne kur nors perskaityti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man labiausiai patiko ne kazkokia scena, ivykis ar kas kita, o tiesiog MGS1 pati pradzia. Visas pristatymas, cutscene ir muzika, atmosfera ir uzbaigiant lifte Snake nusimetus nardymo kostiuma MGS logo revealinimas. Keista, bet ta pradzia visa zaidima neisejo is galvos, matyt geras ispudis buvo :D Senai, visgi kazkur 1999. Kazkaip mgs2 ir mgs3 nepermushe to ispudzio,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia scena iš MGS serijos? oho, tokių gal mažiausiai 20 atsiras iš kiekvienos dalies :)

Spoiler alert:

 

MGS 3 Naked snake ir tuometinio Big Boss kova,pasekmės kurios veliau Sank'as sužino, dėl kokių priežasčių ir kodėl jį nusprendė tai padaryti. Tuo momentu supranti, kad pats esi dėl to iš dalies kaltas. Pradedi suprasti, kodėl jam pradėjo kryptį į šoną smegenys ir ant kiek jį padraskė gyvenimas. Na žodžių, tikriems vyrams toje scenoje leidžiama išspausti gailesčio ašarą.

 

 

konkurse dalyvauti nenori, nes vis tiek mano laptopas nepatemps šito žaidimo, tai tegul kas kitas pasidžiaugs. šiaip norėjau pasidalinti savo mėgstamiausiu žaidimo momentu :)

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Realiai tai normaliai is MGS zaidimu esu zaides Revengeance,tai ten didziausia ispudi paliko viena is intro vietu kur Raidenas praranda savo galunes...dar neperejau viso zaidimo,tai manau tu ispudingu scenu dar pamatysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai sita tokia vieta labai patikus nors paties zaidimo taip ir neuzbaigiau bet siaip cut scene yra nesveiki,nors ir ilgi bet ziureti gali ir gali geriau ir uz veiksmo filmus tie cutscene,nors ir visu daliu nebandes bet turiu nusipirkes visas :D iskyrus sitas naujausias :D tikiuosi ateis laikas viena diena ir isbandysiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmoji pazintis su MGS serija buvo ant NES.

6a00d83452989a69e20105355435cc970c-800wi

 

Nelabai rupejo kas ji ten sukure, bet zaidimas pasirode nepaprastas, kad praeiti ne vien tik saudyti reikejo bet ir kazkokius galvosukius isspresti. Dar labai idomu buvo, kad rukyti galima. Is pradziu atrode nereikalingas dalykas, bet paskui issiaiskinau kad lazerio spinduliai matosi :). O paskui jau seke visos kitos dalys kurios irgi super.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MGS 1 patiko opening su muzika kai rodo credit'us.. O kas liečia visa serija, patiko, tai, kad reikia atlikti viska švariai tyliai, ir nebūt pastebėtam ir tyliai po viena gali užmygdyti.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per daug, kad galima būtų išsirinkti vieną, tačiau priedo prie jau paminėtų anksčiau, kiek išskirčiau ir paminėčiau Solid Snake vs Liquid Ocelot fight'ą MGS4 gale. Truly epic. Tas lifebar'ų ir soundtrack'o keitaliojimas, priedo šiokie tokie kaikurių dalių reference'ai..

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš turbūt vienintelis čia, kuris nebandęs jokios Metal Gear Solid serijos...  :/

tikriausiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teko isbandyt tik demo kuri neseniai per xbone golda galima buvo atsisiust. Misijos tikslas buvo islaisvint kalini is saugomos teritorijos. Smagiausia buvo kad duodama laisve rinktis ar atliksi viska tyliai ar su trenksmu kaip as tai padariau pasiemes priesu tanka:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na iš dalies tikrai neesu bandęs nei vienos dalies nors žinojau kad tokia serija yra, bet dabar būtų puiki proga išmėgint, jei laimėčiau :) (žinoma jeigu išvis autorius pridės mane prie dalyvių, nes nieko apie MGS neparašiau, o ir meluoti nesinori :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.