narkata

Ausinės ATH-M50X vs ATH-M70X

Rekomenduojami pranešimai

taigi ATH-M50X išleistos 2014 o ATH-M70X išleistos 2015

nežinau kokias imti 

Abu jie yra geri 
tik man labiau dizainas patinka m70x
bet kiek žiūrėjau youtube, tai daug kas šneka kad geriau yra m50x
m70x labiau skirtos jei mėgsti klausyti klasikine muzika 
o jei labiau club muzika ar žaidimams tai labiau tiktu m50x 
Va ir nežinau kurias pirkti
Gal kas turi iš jūsų m50x arba m70x ir galite ką nors savo žodžiais parašyti ką manote 
 

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, žinok, gal ir pasisekė tau. :D Brolis kaip tik prieš savaitę pirko m50x. Ką galiu pasakyti, tikrai labai geros ausinės, tiek patvarumu, tiek garso kokybe, geriausia dalis jų, kad laidas yra neįmontuotas, o paprastai pakeičiamas. Klausiausi savo mėgstamos sunkiosios muzikos, ten kaip visada triukšmo daug, bet va su šiomis ausinėmis, to triukšmo jaučiasi mažiau, kas tikrai pagerina visą kokybę. Na, bet jei nori pajusti visą tą "kaifą", būtina klausytis geresnio formato muzikos failų nei mp3, o pvz. - flac. Be to, pats savo kompiuteryje turiu gan neblogą garso plokštę, tai irgi kiek padeda išspausti tą maksimumą iš tų ausinių. Mano verdiktas - ausinės geros, bet pats ieškočiau pigesnio varianto, kadangi, jei nori maksimumo iš jų, tai reikia ir keisti garso formatą ir patį grotuvą turėti geresnį, bet jei, tarkim, tu pats ir turi tikrai gerą grotuvą ir klausaisi tik flac ar dar kitus aukštos kokybės formatus, tai šios ausinės geriausias šiuo metu variantas. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui
Pas mane ant PC stovi sound blaster recon3di plokšte aišku ji integruota į mano alienware x99 motinine 
nes garsą imu per Optical kabeli tai garsu nesiskundžiu ypač DTS, aišku bus matyti

Gal tada reiks tokį nusipirkti vėliau 
http://www.amazon.co.uk/FiiO-E10K-Headphone-Amplifier-DAC/dp/B00LP3AMC2/ref=pd_bxgy_267_img_z


O per Xperia klausant tai tikrai bus gerai nes Xperia palaiko Hi-audio ,tai dažnai klausausi muzikos per telefona ir per BT klausausi per savo audio sistema 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, stiprintuvai visada gerai, ypač jei dar lievas ausines turi, tai bent kažkiek pagerina tą garsą jų. :) Xperia irgi turėtų gerą garsą duoti, tik kaip minėjau, tikrai rekomenduoju keisti mp3 formatą į geresnį, bet problema tame, kad tie geresni formatai gan daug užimti gali, tai telefono atmintį visą užimsi vien muzika. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinau kad muzika telefone užima daug ypač FLAC , mp3 aš išvis neklausau per telefoną, net per Spotify klausausi aukštos kokybės nes turiu premiuma 

Nū pas mane pagrindas muzika ir užima telefone po kol kas 32gb kortele tai užtenka man, nors palaiko ir 128GB korta :)

Žaidimu telefone turiu tik 3 kierie gal užima apie 1,5GB o gal net ir mažiau 


Ta dar žiūrėjau apie savo audio plokšte 
Tai radau, aišku parametrai identiški į šita 

http://www.soundblaster.com/products/sound-blaster-recon3d-pcie.aspx
nes pavadinimas toks pats kaip ir mano 
tik kad pas mane sound blaster 3di (integruota)
o čia sound blaster 3pcie (ne integruota)

 

Tai manau gal nereiks pirkti to stiprintuvo ? kaip manai @LFXiksas

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip sound blasteriai tikrai geri būna, pats turiu net kokių 2002 metų sound blaster plokštę, tai pagal šiandienos standartus ta plokštė visai neatsilieka ir ten palaiko 5.1 namų kino sistemą. :) Na, čia jau pats žiūrėk kaip tau bus, jei jausiu, kad kas nors visgi ne taip, imk tą stiprintuvą. :D Bet įtariu, kad su sound blaster viskas bus puiku. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia mažai į temą, bet palygink ir ausinių svorį, sunkesnės ilgainiui pradės spaust galvą. be to ar bluetooth neaktualu tau? aš laisvę pajutęs su Sony MDR-10RBT atgal prie laidų nebenoriu. :D ir kai rinkausi tarp 1RBT ir 10RBT. Svorio skirtumas 300 vs 210 gramų ir ant galvos tas jaučiasi labai ryškiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chebra pats jau porą savaičių nužiūrinėju m50x ausines, gal žinot, kur iš Uk'ų ar kitur kur europoj geriausi pasiūlymai? Nes kažkaip kai amerikoj galima už 120 dolerių pasiimt o mes čia vos ne dvigubai permokam kiek žiūrėjau ebay/amazon tai gruzas.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dwėsk Believe me, man irgi būtų gaila mokėti tiek, kiek mokėjo mano brolis. :D Visi 170 jevrų... Aš tikrai ieškočiau pigesnių ausinių, bet jei yra pinigų, tai kodėl nepirkus tokių. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

M50x kaina 100£ tai manau normalu yra kaip uk, aš nežiūriu į us nes ten visada pigiau yra, juk EU visada brangu yra

@Impaler jos irgi buvo mano sąraše, bet dar neskubu pirkti, dar draugų savo paklausiu kurie užsiima muzika jų nuomonės dar paklausiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va, žinok, gal ir pasisekė tau. :D Brolis kaip tik prieš savaitę pirko m50x. Ką galiu pasakyti, tikrai labai geros ausinės, tiek patvarumu, tiek garso kokybe, geriausia dalis jų, kad laidas yra neįmontuotas, o paprastai pakeičiamas. Klausiausi savo mėgstamos sunkiosios muzikos, ten kaip visada triukšmo daug, bet va su šiomis ausinėmis, to triukšmo jaučiasi mažiau, kas tikrai pagerina visą kokybę. Na, bet jei nori pajusti visą tą "kaifą", būtina klausytis geresnio formato muzikos failų nei mp3, o pvz. - flac. Be to, pats savo kompiuteryje turiu gan neblogą garso plokštę, tai irgi kiek padeda išspausti tą maksimumą iš tų ausinių. Mano verdiktas - ausinės geros, bet pats ieškočiau pigesnio varianto, kadangi, jei nori maksimumo iš jų, tai reikia ir keisti garso formatą ir patį grotuvą turėti geresnį, bet jei, tarkim, tu pats ir turi tikrai gerą grotuvą ir klausaisi tik flac ar dar kitus aukštos kokybės formatus, tai šios ausinės geriausias šiuo metu variantas. :)

Na jei taip šviesiai ir tiesiai, tai ausinės iš maximos už 1€ taipogi savaitę patvarios būna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei taip šviesiai ir tiesiai, tai ausinės iš maximos už 1€ taipogi savaitę patvarios būna.

 

Ne tai ne tame esmė, daug apžvalgininkų sako, kad tikrai kokybiškas build'as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.