dannux

Kazkas blogai

Rekomenduojami pranešimai

SVeiki playmanai turiu pora klausimu taigi prasiurbliavau savo ps2 slim viskas ok buvo kokias 3 savaites. Vakar zaidziau irgi viskas gerai. Siandien jau neskaito pvz naujai irasytu zaidimu pvz siandien resident evil 4 isirasiau irasinejau su alchochol 120 pasirinkau kad playstation2 ant 2.0x greicio (pacio leciausio) ir ka man ismete? Atspekit The disc canot read ar kazka tokio. paskui isiedejau raw vs smackdown 2011 kuris puikiai man veike tiek vakar tiek pavasari. Taigi gal kas zinot kas cia per problema? Padekit :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:  :help:

P.S galvojau kad lazeris bet kai prasiurbliavau viskas gerai buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Originalūs žaidimai normaliai veikia? Į kokius diskus rašai piratinius žaidimus? Esu kelis kartus rašęs į acme ir digidata diskus, greitai pradėdavo jų neskaityt arba iš vis neskaitė. Verbatim diskai rašymui geriausi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prikelsiu tema . Pildau savo ps2 zaidimu kolekcija  , siunciuosi zaidimu , kuriu neturiu  . vienas zaidimas kaip ir gerai veikia is karto , kitas  per vargus paleidzia  , bet iki galo neuzkrauna  , treciu isvis nepaleidzia  . rasiau  tiek per alcohol120 , nero , iso burn , power iso  ,  diskai verbatim . turiu du ps2 ir per abu taip pat. Kas gali buti blogai ?  patys iso failai ?  nes ps2 cipuoti , seni zaidimai veikia puikiai , be priekaistu . turetu veikti tiek PAL  tiek NTSC  kaip suprantu . help ? :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.