albinas123

PS1

Rekomenduojami pranešimai

sveiki turiu ps1 fat ir kita psone konsoles ar eina jas nulauzti kaip nors ka nors padaryti kad eitu zaisti neorginalius zaidimus zinau ta swap trick bet neturiu orginalo ne vieno zaidimo ir dar kaip suzinoti ar mano konsole cipuota ar ne

Redagavo albinas123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulaužt nėra kaip, jei čipuota - skaitys įrašytus žaidimus. Jei ne - tai, aišku, neskaitys. Reikia čipuot 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu ps1 fat ir kita psone konsoles ar eina jas nulauzti kaip nors ka nors padaryti kad eitu zaisti neorginalius zaidimus zinau ta swap trick bet neturiu orginalo ne vieno zaidimo ir dar kaip suzinoti ar mano konsole cipuota ar ne

O tu paimk ir nusipirk originaliu disku, gi kainuoja ne taip ir brangiai (2-5eur). Svarbu laiko zaist turet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Jeisonas Lengva pasakyti "Nusipirk originalų", sunku Lietuvoje rasti jų. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Jeisonas Lengva pasakyti "Nusipirk originalų", sunku Lietuvoje rasti jų. :D

Dideliuse miestuose gal sunkiau, bet mazam miesteli galima rasti. Pats radau keleta Ignalinos turguj, matomai niekam jie ten nereikalingi ir neidomus. Buvau baisiai nustebes kad pardavejute zinojo "Playstation" varda Playmanai beto manau turi ka parduot. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau turguj po eura tu ps1 originaliu kompaktu su knygutem, tik viena beda su jais- vokieciu kalba zaidimai, dazniausiai sporto, bet testavimams tinka. As kartais tokius variantus nusiperku jeigu dezute buna ledine (nes jos trapios labai ir luzta), paimu ir gero zaidimo cd su visu turiniu perdedu is sulauzytos dezutes i nuliova, o tada jau i lentyna.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki turiu ps1 fat ir kita psone konsoles ar eina jas nulauzti kaip nors ka nors padaryti kad eitu zaisti neorginalius zaidimus zinau ta swap trick bet neturiu orginalo ne vieno zaidimo ir dar kaip suzinoti ar mano konsole cipuota ar ne

dar koks meistrelis oldschool  tau idetu ta chipa ir tvarka. gali ir patrs ta chipa atsisiust ir isilituot jei sugebetum , dar idomiau. :)

 

MM3 modchip PSX (EUR)

 USD $4.00 

mm3eur_small.jpg

 

del suzinojimo ar chipuotas tai be disko jokio ka jau ten pamatysi. atsidarai tada deze ir matai ar yra toks ilituotas ar ne.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imi PS1 su chipu tada jau ir tiek to vargo. Pastebejau kad PS1 dazniau chipuoti buna negu PS2. Kaina apie 20eur dar daznai su zaidimais, tai nemanau ka chipa pirkt, siustis paskui dar meistrui sumoket, pigesnis ir paprastesnis variantas. O del dezuciu tai jo, radus uz eura donorui kaip nepaimsi. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imi PS1 su chipu tada jau ir tiek to vargo. Pastebejau kad PS1 dazniau chipuoti buna negu PS2. Kaina apie 20eur dar daznai su zaidimais, tai nemanau ka chipa pirkt, siustis paskui dar meistrui sumoket, pigesnis ir paprastesnis variantas. O del dezuciu tai jo, radus uz eura donorui kaip nepaimsi. 

Tiesa, kad čipuoti PS1 labai dažni, ir, aišku, logiška, nes tuo metu originalų labai sunku buvo gaut (bent jau mano mieste), geriausia alternatyva buvo visokie rusiški piratiniai kompaktai. Praktiškai kiekvienas PS1, kurį esu turėjęs ir turiu, yra čipuotas. Čipuotą PS2 tik vieną esu turėjęs. Temos autoriui reikėtų nueit į vietinį turgelį ir šiek tiek pasiknaisiot, manau, tikrai ras čipuotą PS1 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jis jau turi 2 tai dar trecia isigyt ? ziurint ko jis nori. gali duot kazkam abu uz tai jam suciouos viena o kita pasiliks pvz. gali pats cipuot. ten easy. gali issikeist su kazkuo i cipuota gal. arba tiesiog isigyt dar viena cipuota su sudroztu lazeriu ir po to vartyt konsole kad uzsikrautu zaidimas  :trl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

orginaliu zaidimu visgi sunku begauti psone,o nucipint uztenka teturet gera meistra,jei paciam nesigauna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei biski draugauji su lituokliu, tai nera sunku ji sucipuoti. Tik nepadarykit tokio fail'o kaip as. Nusipirkau ir susilitavau neprogramuota. Ir dar galvojau nu blyn ko neveikia. :D uzsiprogramuot irgi galima paciam. Info internete uztektinai. Prietaisas programavimui keli doleriai kainuoja. Nereikia labai kieto. Uztenka pasiziureti, kad palaikytu ta mikrokontroleri kurio tau reikia. Bet cia tiems kam malonu paciam pasikrapstyt. Kitiems aisku geriau bus surasti paprastesni buda. :)


Siaip jeigu reikia originalo naudojimui kaip swap, tai gi uztenka ir demo disko jei toks yra. Esu pats bandes. Pas mane voliojasi keletas. Jei kas galiu padovanot koki :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.