Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Gran Turismo SPORT PS4

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

siaip zaidimai neima kazkaip daug tu duomenu. as pamenu su lapu losdavau elite dangerous per telefo interneta pasijunges i lapa,

tai labai ten mazai paimdavo tu duomenu. 

GTS seivina po kiekvienu lenktyniu tai 2 val seivai tikrai nedings  jis pastoviai seivina kai tu kazka ivykdai ir kaskart kai gryzti i meniu. 

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Griežčiausias moderatorius

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:narkata69
  • XBL vardas:narkata69
  • Steam ID:narkata
  • Origin ID:narkata69

HDR tai gerai atrodo, bet geras kai pasiemi masina ir nori ją apžiūrėti, tai gerai padaryta ant nuotraukos kur nufotografuota kalnuose ar mieste, žaidimo mašina važinėja, aišku žmonės sustingę yra, bet nesvarbu, kad visus vaizdus pamatyti reiktų beveik 10min ziureti, šiaip gerai atrodo, Nu prisijungus tai iskart 5lvl pakilo mano player is, davė 210miliu point,  2.5m pinigų ir tikrai gerų mašinų, kiek pravažiuota tai rašo nulis

Jeigu koki nors vaizdą nori parsisiųst kad paskui nufotkint savo auto, tai iškart siųs visas nuotraukas, sveria 9.3gb

O pačio žaidimo update man iškart siuntė, jau pačiam žaidime, tai kaip sakoma update nereikėjo siųsti atskirai, aišku kas diską jau gavo tai jiems teks kentėti tuos 12gb :(

Šį pranešimą redagavo narkata: Šiandien, 02:10

...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais.

76561197974462015.pngnarkata69.png

PC (2016)

CPU: Intel i7-6800K 6-core 4.2GHz GPU: Asus GTX 1080 Ti 11GB GDDR5X STIX OC Motherboard: Asus ROG RAMPAGE V X99 EDITION 10 RAM: Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3000MHz (8GBx4) PSU: Corsair AX860i 860W SSD M.2: Samsung 950 PRO 256GB SSD: Samsung 850 Evo 500GB HDD: Western Digital 3TB Black Case: Corsair 780T OS: Windows 10 Monitor: Asus ROG Swift PG278Q 27" 1440p G-Sync 144Hz Mouse: Razer Mamba Tournament Edition Keyboard: Razer BlackWidow Chroma Pad: Razer Firefly - Hard Gaming Mouse Mat Controller: Xbox One Elite Wireless Controller

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

jo jo tos masinu vietoves animuotos kur tai mane nustebino irgi . vienos aisku graziau atrodo kitos netaip, bet vistiek to nebuvau dar mates. jo vietos tie visi scape uzima ziauriai. bet smagu kad padare pasirinkintai. tipo nebutina tau jo siustis jei nenori su foto prasidet. ir tos vietose ten kazkaip irgi buna uzrakintos kitos .

@narkata tai kaip zaidimas, kaip fizika tau ? jo HDR zmones kalba kad turbut pats geriausias HDR iki siol koki yra teke matyt. aisku skirtingi TV rodys HDR skirtingai ir tik patys geriausi parodys jau maximaliai ka galima pamatyt.

zQ96N27.gif

matosi kaip is pradziu ABS dar prasukinejo ratus bet matyt uz myne tapke taip kad jau uzblokavo ABS viska. 

MewRpc4.gif

siaip mazinu tiuningas sioks toks yra . galima kelt HP masinom ir mazint svori. bet atrodo kad tik tuos du dalykus. 

DMbXeA2XkAACDbJ.jpg

tik reikia ziuret kad su tuo masina nepersoktu i kita grupe. pvz lancer EVO gali pasikelt hp iki 111% ir vis dar but N300 grupej

tai dar sioks toks zaidimas su tais dalykais irgi yra , kas sveikintina. aisku tai ne GT6 tiuningas , bet bent jau toks.

Šį pranešimą redagavo scalman: Šiandien, 16:33

Asus X550 LN
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

zaidimas yra bare banes lyginant kas buvo kitose dalyse. jeigu cia butu tik papildymas GT serijai kaip kad GTA Online, tai butu sveikintinas dalykas. bet dabar isleidzia zaidima, o jame turinio vargiai rasi. ka jie veike tuos 4 metus? nu protu nesuvokiama. net tie patys online eventai vargiai vos 3 i diena(ir tiek kiek matau nepasikeite)! cia juk online!!! turetu buti 10-20 kas diena! net gi GT6 turejo ju nemazai, kaip single playerio zaidimui. reiktu ten jiems keisti ta sena pirdyla, nes jis ta serija i savartyna nuvarys, nors dalinai, jau nuvare.

Šį pranešimą redagavo gedunex: Šiandien, 17:14

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

nesutikciau. cia tik pradzia. pats devas nesenai pasake kad masinu dauges su papildymais nes jis pats nori daugiau masinu idet. ides. po to dauges offline veiklos irgi sake . manau tai kaip zaidimo pagrindas . na ir dabar ji galima aplipdyt ivairiais dalykais dar. 

as pats savim nusistebejau kaip man patiko demo ir kaip buvo idomu kad i su tom 3,4 masinom vazinet . o siai psmagiausia isvis su 2 buvo ir dviem trasom. po to dar kelias trasas pameginau. na ir viskas nzn kas bet tas dalykas tau parduoda zaidima. tu pazaidi ir zinai ar tau to reikia ar ne. 

GT6 tie eventai budavo savaitiniai. ju daugiau budavo bet savaitiniai. cia jie dieniniai. 

o gal ir savaitines ... nesuprasi

[Daily Races] Schedule 15/10/2017

[Daily Races] will be hosted every day in Gran Turismo Sport starting from Wednesday 18 October.

New races will begin every 20 minutes following an A, B, C order and then repeated. The race event content will be updated every Tuesday.

It is possible to join [Daily Races] from ‘Race Entry’ in the "Sport Mode" (please make sure to clear the Racing Etiquette section first.)

We are looking forward to seeing you in the [Daily Races]!

*In some circumstances, the content of the events may be changed without notice.

gail tai bus daily races kurios pradings po savaites. tad atsiras naujos vel. bet tik savaitei laiko.bet daily .  :genius:

Šį pranešimą redagavo scalman: Šiandien, 17:19

Asus X550 LN
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

gauni isbaigta produkta, ir zinai kad ji turesi. o ne bus kazkada, kazkada bus :D jie jau buvo pasisike ir ne karta, pats gi rasei ta pati. siais laikais visi bando apipisti tik zaidejus ir ismelzti pinigus su tokais lackluster zaidimais. 

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

na taip tai nera GT kokio as noreciau. bet tai bent jau kazkas. GT6 jau nebelosciau , praeitu forzu irgi. o naujos forzos nera kaip lost. PC2 irgi labiau online tik racingas. dar labiau nei GTS . nes ten isvis jokio tiuningo nera niekam. daug masinu man nereikejo nei trasu .

realiai ik idemo as galvojau kad mes nei masinu nepirksim, nei pinigu uzdirbsim, nei kad kazka tobulinsim masinose. bet vistik na yra ten ir ka pirkt ir ko siekt.

na ka pradedu ir as. pirma masina gavau Genesis Coupe 3.8 2013 .galas varomas jega bus . 

Šį pranešimą redagavo scalman: Prieš 28 min.

Asus X550 LN
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

na taip tai nera GT kokio as noreciau. bet tai bent jau kazkas. GT6 jau nebelosciau , praeitu forzu irgi. o naujos forzos nera kaip lost. PC2 irgi labiau online tik racingas. dar labiau nei GTS . nes ten isvis jokio tiuningo nera niekam. daug masinu man nereikejo nei trasu .

realiai ik idemo as galvojau kad mes nei masinu nepirksim, nei pinigu uzdirbsim, nei kad kazka tobulinsim masinose. bet vistik na yra ten ir ka pirkt ir ko siekt.

na ka pradedu ir as. pirma masina gavau Genesis Coupe 3.8 2013 .galas varomas jega bus . 

patransliuok, paziuresiu :D

p.s. as ziauriai istroskes GT zaidimo, nu bet negaliu as jo pirkti ir remti kureju. nu negaliu, nes jeigu pajaus kad toks š**** praslys, tai GT 7 ne su ziburiu nesulauksim. o jei neparsiduos per daug, plius metakritike ziauriai sedes rezultatas, vos barbena link 80, kas tikrai nera gerai.

Šį pranešimą redagavo gedunex: Prieš 15 min.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

aisku kol kas duoda tik aracade nes dar siuncia. bet pameginau ta pagerinta garsa tai jis ijunge visai muzika. reiks muzika isijungt. visai geru yra dainu. nzn per ausines ir per stereo stipriaka pasirinkau 7.1 garsa galvojau gal padarys koki ale virtualu surounda ar ka . na blogiau nebuvo tikrai . labai geras kryptinis garsas. kuris ratas ciuozia is tos puses ir girdziu, kuris ratas nuvaziuoja nuo kelio irgi girdi viska. 

kol kas genesis labai stabilus su soft padangom. galvojau nepagausiu as jo posukiuose net specialiai meginau uzsimest ir iskart pagaudavau. super. bet per daug sukibimo. reiks imt medium arba hard kad linksmiau butu .  :grt: man kazkaip atrodo geriau uz demo ir skamba lyg geriau. 

patransliuok, paziuresiu :D

p.s. as ziauriai istroskes GT zaidimo, nu bet negaliu as jo pirkti ir remti kureju. nu negaliu, nes jeigu pajaus kad toks š**** praslys, tai GT 7 ne su ziburiu nesulauksim. o jei neparsiduos per daug, plius metakritike ziauriai sedes rezultatas, vos barbena link 80, kas tikrai nera gerai.

niekad netransliavau , per ka rinktis twitch , youtube ar dailymotion ? 

Asus X550 LN
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

aisku kol kas duoda tik aracade nes dar siuncia. bet pameginau ta pagerinta garsa tai jis ijunge visai muzika. reiks muzika isijungt. visai geru yra dainu. nzn per ausines ir per stereo stipriaka pasirinkau 7.1 garsa galvojau gal padarys koki ale virtualu surounda ar ka . na blogiau nebuvo tikrai . labai geras kryptinis garsas. kuris ratas ciuozia is tos puses ir girdziu, kuris ratas nuvaziuoja nuo kelio irgi girdi viska. 

kol kas genesis labai stabilus su soft padangom. galvojau nepagausiu as jo posukiuose net specialiai meginau uzsimest ir iskart pagaudavau. super. bet per daug sukibimo. reiks imt medium arba hard kad linksmiau butu .  :grt: man kazkaip atrodo geriau uz demo ir skamba lyg geriau. 

nepamirsk praziuret filmuku nes kitaip online negalesi losti. :) patransliuok online, paziuresiu :D

Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 2, svečių: 0, slaptų narių: 0

scalman, WirmiS
17 Farming Simulator Mods  •   Farming Mods 2017 mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 2017 mods