Rekomenduojami pranešimai

@scalman pats neperdaugiausiai žaidžiau, viena karta arkada pralekiau, o dabar su tom teisėmis lakstau, tai nelabai galiu dar pasakyti kokia ten fizika, nes aš tik gt žaidžiau ir forza, tai negaliu dabar pasakyti ar gera ta fizika, FH3 tai ten kaip arkada, o F7 neperdaug žaidžiau, reiks pabandyti pasiimti tokias pačias mašinas ant F7 ir ant gts, ir pajusti pačiam

O pats kokia versija imei gts standart ar deluxe

standartine . kam man tu bonusu as pats viska pasieksiu. jau 6 lvl. pasiekes bet eisiu miegot nes uz 5 val jau keltis i darba. rytoj jau turesiu pilna zaidima pagaliau. bet jau kiek tas masinas ismokau kurias dave tai ziauriai smagu. visos masinos smagios ir renault ir civis type r , it kitos ..visos savotiskai geros ir kai ikerti ka jos daro trasoj ir kaip tai nebaisu buna paspaust iki limito. va butent ta smagu . GT6 masinos nebuvo tokios geros trasoj toli grazu . ar kokiam forza 6 apex. ar netgi aseeto corsa . tas gal su vairu ir geras bet su pulteliu pameti masina per sekunde. o cia jei jauti kada slysti kada sukibimas atsiranda tai gali taip gerai suvaldyt visas masinas. as jau lygint situ valdyma su forza 6 apex tai ten labai paprasta toks ale arkadinis bet ne visai bet paprastas valdymas. o cia ... cia tai yra GT tikrai. 

ford focus priekiu varomas bet sunkus toks ir ilgas . jauciasi neisimsi taip posukiu , reikai leciau i posuki o is posukio jau mink bet po to vairas tiesiai mina ..zodziu. po to renault sportine irgi priekiu varoma bet lengva, greit atlekei ir greit islekei is posukio o garsas koks geras . riaumoja maloniai tikrai. impreza nuo lancer velgi kitaip valdosi nors abu 4wd. impreza gali taip pasismagint su rankiniu ir nesumazint per daug greicio. smagu tikrai man .  :D o kai gausiu visas masinas ..  :god:

Dar ne laiku išėjo tas gts man, nes darbas 

man ir bet vakare ryt jau kalsiu toliau .  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ryte gal paleksiu pora trasu, Nu man kur Dave reno tai net ne važiavau, is kart imiau forda ta sportinį kur Dave Deluxe, tai patiko man palakstyti, tik reikėjo priprast prie valdymo, nes senai nežaidziau gt, FH3 tai ten valdymas labai lengva as man buvo


Aisku kai nuėjau pirkti auto, tai tokia skurdokas pasirinkimas. Tai galvojau reik kokia silpna nusipirkti, tai golf paėmiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Porsche ir galiniai ratai sukasi. Detales detales

LkQQiEo.gif

Nu as ryte gal paleksiu pora trasu, Nu man kur Dave reno tai net ne važiavau, is kart imiau forda ta sportinį kur Dave Deluxe, tai patiko man palakstyti, tik reikėjo priprast prie valdymo, nes senai nežaidziau gt, FH3 tai ten valdymas labai lengva as man buvo

Aisku kai nuėjau pirkti auto, tai tokia skurdokas pasirinkimas. Tai galvojau reik kokia silpna nusipirkti, tai golf paėmiau

Geriau kazka galu varoma pasimk ivairovei. Pajausi kaip iskart kitas valdymas.nereikia nieko ten labai galingo pradziai yra pigiu aparatu su kuriais smagu irgi. Golfas gti tas gerai rove kai demo meginau. Gali mint jau dugnais nuo puses kokia posukio ir apie nieka negalvot aisku jei neistemps is trasos. Tie priekiniai varomi taip daro.

Renault ta sportine labai gerai skamba.

 

Atrodo sport mode lenktynes dabar eina kas 5 min. Matyt devai bando ivairius variantus

Kazkas idomaus atrodo kai kurie garaze randa sulankstytas ir purvinas masinas. No kidding lol

Bet po to kazkur ten trial race kazkokia tai viska nuplauna ir pataiso. Ir vel masina kaip nauja.bet idomu kad netgi garaze gali rast purvina masina ji automatiskai nenusiplaus.

https://www.gtplanet.net/forum/attachments/20171017_175557_hdr-jpg.681119/

Atrodo patvirtinta kad masinas pataiso ir nuplauna time trial . jei ten neisi tai turesi su purvina vazinet.bet tai jega man tai patinka tokie prikolai xD

Sake netgi masinos perdazymas ar liveriu dejimas jos nenuplauna loool

 

Tas BOP labai geras dalykas pasirodo. Pvz bmw m4 yra n300 grupes bet tu nori su ja dalyvaut n400 grupej.tu tai gali, panasiai kaip gt6 galejai sumazint galia ir gaut zemesne klase taip ir cia gali sumazint hp ir prisidet svorio ir galesi dalyvaut kitos grupes letesniu lenktynese su ta pacia masina. Ir visa tai padaro pats kompas nereikia paciam reguliuot ten daug ko.kiek reikes prides ar atims ir baigta.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na žaidimas iš ties geras, vakar po kelių valandų lošimo įveikiau 100% gold'u driving school'ą. Ant kai kurių misijų tikrai kartais būdavo ką paveikt. Išbandžiau ir foto režimą, bet arba aš kažką ne taip darau arba čia taip turi būti :) Realiai kaip taisyklingai nufotografuoti ir persikelti foto iš GTS į PC? Kaip aš darau, tai padarau nuotrauką per Scapes. Ją atsidarau ir su DS4 - Share, save screenshot. Bet vėliau iš PS memory pasiėmus tą nuotrauką ji tik 390 kb. Ar taip gali būti? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Foto keli i usb flasha ir gauni pilnos kokybes ir rezoliucijos foto. Visais kitais budais iskaitant per twiteri gauni tik suspausta gana prastos kokybes

Aisku i twiteri paprasciau daliniesi foto su savo acc twiteriu tada per tviteri paziuri foto rodo galune su :large pakeiti ta large i :orig ir turetum gaut irgi lygtai pilna kokybe bet tokia gali tik issisaugot sau nes kelt tokio linko niekur negali

 

Devas paaiskina kodel is zaidimo iseme GT Mode. Nors visi to elementai vistiek yra zaidime tiesiog jie isskaidyti.

https://www.driving.co.uk/news/gran-turismo-boss-says-removed-gt-mode-gamers-losing-automotive-know/

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui, reiks vakare pamėginti. Man svarbiausia kad galėčiau tą nuotrauką išsisaugot :) O po to jau galėsiu kelt ją kur norėsiu. 

 

Foto keli i usb flasha ir gauni pilnos kokybes ir rezoliucijos foto. Visais kitais budais iskaitant per twiteri gauni tik suspausta gana prastos kokybes
Aisku i twiteri paprasciau daliniesi foto su savo acc twiteriu tada per tviteri paziuri foto rodo galune su :large pakeiti ta large i :orig ir turetum gaut irgi lygtai pilna kokybe bet tokia gali tik issisaugot sau nes kelt tokio linko niekur negali

Devas paaiskina kodel is zaidimo iseme GT Mode. Nors visi to elementai vistiek yra zaidime tiesiog jie isskaidyti.
https://www.driving.co.uk/news/gran-turismo-boss-says-removed-gt-mode-gamers-losing-automotive-know/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali ir per twiteri issaugot aisku tik nezinau ar tokia pat kokybe kaip kelt per ps4 tiesiai i usb.
Galetu padaryt koki perkelima foto tiesiai i tlf pvz ar per app ar tiesiog kokiu blutu.butu paprasciau.dabar kad as pvz tureciau foto is ps4 telefone reikia gan ilga kelia aplinkui per aplinkui praeit. Is twiterio app telefone pvz gali saugot tik prastos kokybes foto.apie 400kb man isaugo ten tik. Per pc gali gaut ir geresne kokybe is twiterio bet deja su telefo app ne


Atrodo tos dienines lenktynes keicia taisykles. Matyt devai realiai stebi viskas real time ir reaguoja. Buvo padare tik grupes apribojima tai dauguma imdavo m4 mazindavo galia ir taip laimedavo. Tai dabar pakeite apribojimus kad tik hatch gali dalyvaut. Teks imt civic type r. Siaip smagu kad ziuri ir kazka keicia.

 

visai nieko . jau turejau virs 460 k ir virs 5k mileage kai pradejau zaist pilna tai iskart pazejau isvis ka ten verta pirkt is masinu. kadangis jau dovanu gavau genesis , lancer evo, ir dar pora sportiniu tai jau tu pirkt nereiks. aisku nieko nuostabaus kad US masinos kainuoja pigiausiai. pasemiau iskart mustanga ir camaro ten abu kazkur po 40k kainvo. kapeikos palyginus kad bmw m4 kainuoja 3x tiek. o porsche pigiausia 250k . nes pigesniu tiesiog nera modeliu. viso suskaiciavau kad as noreciau pirkti ir ismegint is viso visu masinu apie 15-20 gal. ne daugiau. nes realiai is daugumos gamintoju tau reikia tik vienos masinos, nes tik tiek jie turi road modeliu. ta ir visos masinos kurios mane domina GT . haha.  :trl:  damn kam as pirkau sita zaidima. ne rimtai tai bus smagu manau.  man jau smagu pralekt su mustangu naujoj nematytoj trasoj , be jokio hud be jokio trasos zinojimo . 


Autodrome Lago  Maggiore trasa grazu grazu. meginsiu visus laikus nuo ankstyvo tyro iki vakaro ir ziuresim kada graziausia


po velniu tau buvo itempta. kadangi mustangas jau aukstesnej grupej tai mane paleido su tokiais monstrais ten ..per viduri apdejau ir mclaren nzn kiek kartu brangesni uz mustanga bet 6 x tai maziausiai. tik 2 ratai masinas pasivyt ne taip ir lengva. visos pagalbos isjungtos, begiai rankiniai ir padangos kietos. pirma karta vaziuoju sita masina. pirmas ratas pasimokymui o poto lekiam...ir kas gi cia pirmas aisku varo 250k Porshe, nieko tokio tik 6x brangesne uz mano Mustanga. bet taip kompai gali naudot siek tiek galingesnes masinas uz mano kazkiek juos detunina kad tilptu i zemesne grupe . turbut. zodziu Porsha aplenkiau tik paskutinej tiesiojoj pries pat finisa.  :god:  :god:


o kaip padangos vaiksto pas mustanga ant posukiu. na vistik tokia mase ..tiesiog deformuojasi padangos i viena ar kita sona. amazing 


tai stai kodel iki siol as dariau su GTS tokias baisias foto.  :genius:  nes as jas dariau sustabdes replay ir fotkines su share knopke kuri fotkina sustabdyta vaizda. kai zaidimo kamera padaro foto judesi ko pasekoja nesimato jokiu jaggies. 

ok paziurim kuo skiriasi share foto nuo zaidimo foto kuri issisaugo my library

cia foto tiesiai su share knopke fotkinta sustabdzius per replay. bet realiai sustabdes replay tu matai butent toki vaizda

DMg6jgUXUAI-8iL.jpg


na o cia jau kaip zaidimo foto mode fotkina ir isaugo my library. as niekad to nedarydavau nes po to vargas is ten kazka paimt. tai as budamas my library vel fotkinau su share.

DMg6fmzXcAEEaOP.jpg


pirma foto pazoominus gan baisoka ane  :yao:  :yao:


taip negalima daryt foto matyt. ne nu gaunasi nesamone tu sustabdai judanti vaizda ir pagauni visus kampus ant visu liniju. katastrofa 


tai va zodziau vijausi as ta Porsche monstra ...jau liko tik keli paskutiniai posukiai 

DMg9KTCWsAE58y1.jpg


ir pavijau aisku ir aplenkiau net 

DMg9PnAW4AAYP-0.jpg


zodzius vistiek nelabai kokybiskos foto. parinkes 4k reza ir png formata. ko dar noret. perkelt tiesiai i usb ir tada jei ikelsi kazkur i neta vel tau suspaus ja . raw kokybes negausi tikriausia.


Na žaidimas iš ties geras, vakar po kelių valandų lošimo įveikiau 100% gold'u driving school'ą. Ant kai kurių misijų tikrai kartais būdavo ką paveikt. Išbandžiau ir foto režimą, bet arba aš kažką ne taip darau arba čia taip turi būti :) Realiai kaip taisyklingai nufotografuoti ir persikelti foto iš GTS į PC? Kaip aš darau, tai padarau nuotrauką per Scapes. Ją atsidarau ir su DS4 - Share, save screenshot. Bet vėliau iš PS memory pasiėmus tą nuotrauką ji tik 390 kb. Ar taip gali būti? 

patikslinu ka pries tai sakiau zodziu yra taip. 

zaidime ka nufotkini ir laikose tai my library. geriausias kokybe bus jei 

1. perkelsi tai tiesiai is ten i USB. yra toks variantas. tada gauni virs 1mb foto i flasha tiesiai. 

2. jeigu sharini i twiteri tai geriausiu atveju gausi : orig foto apie 300kb , large foto apie 150kb.

 katik ismeginau pats . bet sitiek reikia vargt kad geros kokybes foto pasimt is ps4. wow tikrai prastai 


ka cia ikeliau tai tik is twiterio shh kokybes meslai. nieko daugiau. tik per tlf ekrana dar padoriai atrodo gal. 


stai kur foto tiesiai is ps4 per usb po to per imgur. fokusuota Porsche tai i ja reikia ziuret 

 

83lmDEt.jpg


na va pirma foto tikro GTS gerio kaip turi atrodyt o ne crapas kur buvp pries tai mano keltas  :D


zaidziu zaidziu foto mode sau ten per replay. nu ok issaugojau foto, metas gryzti i pagr meniu... connection lost .bam ismeta i pagr meniu. You can use just arcade mode now. net i my library negali eit  nors tas su online nieko nesusijas . PD stop this shit plz  :god:


GTS 4k visame grazume

 

PQgq8tW.jpg


NmTtgb2.jpg


05ioRlZ.jpg


YTmqxwz.jpg


rWeCRzk.jpg

sitas mazylis galu varomas labai smagiai lekia ir slysta visur

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza 7 PC 4k vs GTS PS4 Pro

 

90jsjq.jpg


axssc0.jpg


4wwsce.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forza 7 PC 4k vs GTS PS4 Pro

 

90jsjq.jpg

axssc0.jpg

4wwsce.jpg

GT Sport bent jau man tai geriau atrodo, ypac ziauriai tikroviskiau tos galines lempos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet žaidime tu I tas lempas nežiūrėsi, o reik I kelią žiūrėti :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip labiausia kas prieki manau tai apsvietimas cia labai daug duoda bendram vaizdui. Na gts giria del seideriu ir apsvietimo. Bet taip i lempas ir pan tu ziuresi nebent photo mode ar per replay pasistabdes. Cia foto dar daryti photo mode nes siaip gts matosi jaggies vadinami.
Forza turi iskart daug road masinu ko gts labai truksta. Geriausias pavyzdys koks fordas pvz. Jis turi parduot focusa ir turi mustanga ir dar 3 mustango versijas lenkrynines. Kiti gamintojai isvis tik viena modeli turi parduot. Ir siaip viskas gerai ir grazu ir fizika patinka ...iki tol kol neuzsimanai daugiau masinu ir kai kuriu garsiu trasu. Tada pradedi galvot kad kazko truksta gts

 

kol kas geriausiai skambantis auto is tu ka dave ar dovanojo ar pats pirkau tai SLS AMG. tiesiog ausines +dugnais zemu ir aukstu su geru stipriaku...aisku SLS AMG taip neriaumoja kaip per assetto corsa bet vistiek labai zemai ir stipriai

8UK7HRx.jpg

 

ir kai tu pasiveji ir aplenki sita ...

amqgcqr.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirodo GTS tikrai turi lietu. toki lengva lietuti vienoj is misiju trasu . ir realiai matosi lietaus lasai ir jie krenta pagal judejimo krypti ir pan ir ant stiklo matosi . zodziu geri dalykai. bet tik sita viena trasa ir tik misija. tai pats negali to ismegint laisvai . nors as cia gan laisvai pasitaskiau . kai kurie kameru rakursai gavosi net labai neblogi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GTS pirmos savaites pardavimai UK lenke gt1 ir gt6 , mazdaug 3x daugiau nei forza7.bet maziau nei gt5.

 

GTS - 73,688

Gran Turismo - 44,000

Gran Turismo 2 - 115,000

Gran Turismo 3 - 74,000

Gran Turismo 4 - 253,000

Gran Turismo 5 Prologue - 108,000

Gran Turismo 5 - 269,000

Gran Turismo 6 - 55,000

 

Idomu butu bendrai pasauliniu mastu ir su digitalais skaicius suzinot. Cia tik retail kopijos

 

GTS muzika spotify

https://open.spotify.com/user/flixmadfox/playlist/2C7my1WxeWOP1Cz4Thibly

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.