Rekomenduojami pranešimai

Ziuriu su tokiais dalykais kaip pabandymais ir neperejimais mes siek tiek panasus. :D Tas pats ir mano stovykloje. Pabandziau, numeciau ir viskas. Turbut tam tikriem zaidimam turi ateiti tam tikras laikas. Sakykime koks geras zaidimas neuzkabina dabar, bet nereiskia, kad jis neuzkabins ryt ar po pusmecio kokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tiesa sakant nelabai tokie zaidimai kur reikia rinktis is keletos variantu. Nepamenu kuris cia zaidimas mane "uzkrete". Tiesiog zaidimas pasidaro nebe zaidimas, o galvojimas kas butu jeigu butu. Nepatinka man kai zaidimas is taves kazko reikalauja. Pvz., rinktis teisingus variantus ar daryti kazka, kad po to gautum kazka.

 

Galbut L.A. Noire yra kazkiek kaltas. Kai nori padaryti viska tobulai, o gali praeiti ir ne pilnai viska padares. + tokiam zaidime noresis isbandyti visus variantus. Aisku gal ir ne visiems.

nezinau, keistai skambi, zaidimas tampa nebezaidimu :D sitokiu zaidimu butent esme ir yra, laisve pasirinkti(bendram visu zaidimu kontekste), o ne taip kaip kiti nustate. ir cia nereik overthink'inti, cia gali elgtis kaip tu nori ir kaip tau teisingai atrodo. zaidimas plius pasiule begale perzaidziamumo, kuris siais laikais beveik is vis isnykes. gal kada su laiku atsipalaiduosi ir pasimegausi tokiais zaidimais ne'overthink'indamas ir nekomplikuodamas paprastu dalyku :D no offense :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau, keistai skambi, zaidimas tampa nebezaidimu :D sitokiu zaidimu butent esme ir yra, laisve pasirinkti(bendram visu zaidimu kontekste), o ne taip kaip kiti nustate. ir cia nereik overthink'inti, cia gali elgtis kaip tu nori ir kaip tau teisingai atrodo. zaidimas plius pasiule begale perzaidziamumo, kuris siais laikais beveik is vis isnykes. gal kada su laiku atsipalaiduosi ir pasimegausi tokiais zaidimais ne'overthink'indamas ir nekomplikuodamas paprastu dalyku :D no offense :D

yra tiesos. yra. Na, kol kas mano skonis toks. Su laiku gal jis keiciasi. Jeigu zaidimas geras tai noretusi pereiti ji gal kelis kartus renkantis vis skirtingus pasirinkimus. Pvz., pamenu GTA 4 laikus. Ten irgi buvo pasirinkimai tam tikri. Perejus zaidima kazkaip nesinorejo kartoti ir rinktis kitus variantus, ziureti kaip jie pakeis zaidimo eiga.

 

Gal ateis toks laikas kai noresis tiesiog suzaisti ir palikti viska kaip pasirinkau. Matyt reikia uzaugti iki to. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau parodė gameplay kuris tikrai užkabino. Man, kaip QD fanui, žaidimas yra vienas laukiamiausiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamenu kaip Heavy rain pamačiau pirmą trailerį, iš karto užsimaniau ir žinojau kad būtinai pirksiu. Vienas geriausių žaidimų, kurs labai užkabino ir priversdavo pergyventi dėl veikėjų. Šito trailerio metu jau šiurpuliukai per kūną ėjo, ir iš karto svarstau apie preorder, atrodo toks žaidimas kurio stalčiui gulėti neleisiu, kaip kad su kitais būna... O apie Beyond kalbant aš jo pats nežaidęs, pati koncepcija žaidimo gal ne taip sudomino ar kažkas, bet pabandyti visgi reiks kada manau... :) Kalbant apie palyginimus su L.A Noir, kaip tik pats dabar žaidžiu, po truputį, tai juo lyginti kažkaip ne... Nes ten pasirinkimai gana durni kartais būna, mano nuomone, mąstai viena o iššaukia visiškai priešingai nei kad tu buvai summąstęs. Kas pvz iš Heavy rain, jei ir nebūna kaip tu tikėjais vis tiek nustembi iš geros pusės, kas L.A kaip tik sunervina kas per nesąmonė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, teisingai. Man labai patinka, kaip pvz kokiam Witchery, padarai sprendimą lyg ir gerą tuo momentu, bet pasekmės išryškėja po kurio laiko ir dažniausiai būna ne tokios geros. Taip pat ir Heavy Rain, ir Beyond, ir, tikiuosi, Detroit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie sprendimus ėjo kalba. Padarai sprendimą - pasekmės išryškėja tik po tam tikro laiko. O Witcheris kaip pavyzdys - vienam Chaptery kažką darei, o kitam tik pamatai pasekmes ir atsimeni "va, tikrai, čia dėl mano kaltės". Taip pat ir Heavy Rain.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kazkaip uzteko kelis kartus plus vakar pamatyt sita demo ir jau uztenka, nes dabar rodys ir rodys ta pati demo visur su kazkiek kitokiom pasekmem. nezinau ar to uzteks kad kas nors noretu perzaist ta pacia vieta kelis kartus kad pamatyt kas galejo but kitaip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas dalykas ir nervina mane, kad nezinai kitu variantu.. Butu vienas butu kitaip. Aisku nieko negali kaltinti nes cia toks zaidimas. Aisku gerai sakai. Jeigu pereisi misija teigiamai, kam ja kartoti su kitais variantais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 


image_detroit_become_human-37754-3428_00


image_detroit_become_human-37753-3428_00


image_detroit_become_human-37753-3428_00


image_detroit_become_human-37753-3428_00


image_detroit_become_human-37753-3428_00


paziurejus tokios lievos kokybes youtubes treileri atrodo kad zaidimas nusidowngradino ziauriai , bet is screenu nepanasu. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3gb dydzio demo su scena ant stogo kai reikia perkalbet androida . bus koks senas buildas is kokios nors parodos matyt bet ismeginsim. 


 

naujausiom ziniom zaidimas duoda tokius 4k screenusDETROIT_CARL_02_1524051074.jpg


DETROIT_CARL_03_1524050919.jpg


DETROIT_CITY01_HD_1_1524049813.jpg


DETROIT_CONNOR_CARLOS_04_1524051028.jpg


DETROIT_CONNOR_INTERROGATION_02_15240511


DETROIT_CONNOR_JIMMYBAR_02_1524051029.jp


DETROIT_DARK_NIGHT_00_1524051178.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.