Rekomenduojami pranešimai

Losiu dabar, gut. Is pirmo karto igavau 100% pasitikejima, ir biciukas paleido mergaite ir poto snaiperis nusove kandi.

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

review kopijos jau losiamos. zaidimas uzims 41gb hdd. visai nedaug kaip siai dienai. 

 

 

 

Detroit Become Human review copies are now out in the wild. We’ve almost completed Quantic Dream’s sci-fi interactive adventure, and we’ll be sharing our opinion shortly. Meanwhile, we can let you know about the Detroit Become Human file size.

Available exclusively on PS4, the Detroit Human file size is 41.4GB, so that’s how much space you’ll need on your hard-drive to download the game client

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gera apklausa tik per daug jau androidiski atsakymai to kas atsakinejo

 

 


dauguma apie 68% visai nemato nieko blogo del santykiu su androidu. manau cia viska leme jos isvaizda. padaryk ta pacia apklausa su kokia baisia androide ir niekas taip nesakys.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar vienas Quantic Dreams šedevras, bet manau čia toks žaidimas, kur arba jį dievini arba nekenti, panašiai, kaip koks Deadly Premonition, kur arba 9,10/10 arba 2/10 :D.  Dauguma, kaip ir įvardina, kaip geriausią grafiką demonstruojantį PS4 žaidimą, ypač jei kalbama apie detalumą ir taip kaip viekia šviesa žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ta sistema kai tu nieko realiai nevaldai pilnai net savo gameplay siek tiek jau gali nelipti kai kuriem. man jau beyond two souls sunkiai zaidesi . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ta sistema kai tu nieko realiai nevaldai pilnai net savo gameplay siek tiek jau gali nelipti kai kuriem. man jau beyond two souls sunkiai zaidesi . 

Tai vat būtent apie tai ir kalbu, kai kuriem žmonėm Farenheit, Heavy Rain, Beyond Two Souls, Life is Strange visiškai nežaidžiami žaidimai, o man, kaip žmogui kuriam svarbiausia istorija, emocija ir turinys vieni geriausių žaidimų aplamai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokiu reikia kur ne į masės eina žaidimai.... Aš asmeniškai tokio ne vieno nežaidžiua, bet gerbiu už toki orginaluma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tik baigiau lost pirma karta, zaidimas must have ps4 useriam, nekantrauju perlost su geresne pabaiga, nes pirmas kartas baigesi liudnokai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt jau kas perėjęs ir turite parduoti diską? Noriu išmėginti ir aš, tik nelabai randu naudotą, o naujo pirkti nesinori :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Youtubei persižiūrėjau gameplay šio žaidimo ir žiauriai užkabino, dabar užsimaniau nusipirkti PS4 vien dėl jo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PC versijos isejimo datos ir demo data, Heavy Rain demo jau kita savaite ant PC

 

PC release dates for Beyond Two Souls, Detroit: Become Human, and Heavy Rain have been announced.

 

Quantic Dream will release Beyond Two Souls, Detroit: Become Human, and Heavy Rain on PC this summer. The first to arrive on the Epic Games Store is Heavy Rain in June.

The title will also see a demo release next week on May 24. This will be followed by a demo for Beyond: Two Souls on June 27. A demo for Detroit: Become Human will arrive in late-summer.

Release dates are as follows: Heavy Rain- June 24 ($19.99); Beyond: Two Souls – July 27 ($19.99); Detroit: Become Human ($39.99) this fall.

 


Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neseniai perėjau šį žaidimą pirmą kartą. Atsisiunčiau dėl to, kad buvo free game PSN :D visiškai nesidomėjau, kas čia per žaidimas ir nieko nebuvau apie jį girdėjęs, bet galvoju, jei jau free, tai reik paimt :D ir ką sau galvoji, čia kažkas panašaus į Heavy Rain (kas buvo vienas geresnių žasitų žaidimų). Tai, kaip supratot, man žaidimas labai patiko, nustebino pasėkmių ir galimų scenarijų skaičius. Juolab, kad istorijos atžvilgiu, pabaiga neturi kažkokio lemiamo spoilo, po kurio nebūtu, taip įdomu žaisti, kaip buvo su Heavy Rain, kai sužinojai, kas yra tikrasis pagrobėjęs (bent jau man, tai panaikino didelį norą vėl žasiti žaidimą). Tikrai žaisiu Detroit antrą kartą ir galbūt dar kelis kartus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš neseniai perėjau šį žaidimą pirmą kartą. Atsisiunčiau dėl to, kad buvo free game PSN :D visiškai nesidomėjau, kas čia per žaidimas ir nieko nebuvau apie jį girdėjęs, bet galvoju, jei jau free, tai reik paimt :D ir ką sau galvoji, čia kažkas panašaus į Heavy Rain (kas buvo vienas geresnių žasitų žaidimų). Tai, kaip supratot, man žaidimas labai patiko, nustebino pasėkmių ir galimų scenarijų skaičius. Juolab, kad istorijos atžvilgiu, pabaiga neturi kažkokio lemiamo spoilo, po kurio nebūtu, taip įdomu žaisti, kaip buvo su Heavy Rain, kai sužinojai, kas yra tikrasis pagrobėjęs (bent jau man, tai panaikino didelį norą vėl žasiti žaidimą). Tikrai žaisiu Detroit antrą kartą ir galbūt dar kelis kartus :D

joo geras detroit, du kart perejau su skirtingom pabaigom.ju lb daug ten galima :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plius dar, kai pasiimi Detroit iš PS Plus, tai kartu ir Heavy rain duoda, pasižiūrėkit į library ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.