mantukis5000

Savaime atsidaro xbox 360 S diskasukis

Rekomenduojami pranešimai

Pagrindine plokste kuri sako sugedusi? Xboxo motinine ar dvdromo plokste?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox'o pagrindinė plokštė, ten kur cpu, gpu, ram ir t.t.

 

99% kad bulshitas. Kad dvdromo PCB plokshte gali but nusprogus tas labai tiketina, bet kad konsoles motinine tai netikiu. Primink slimas ar fatas? Koks tikslus DVDromo modelis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

99% kad bulshitas. Kad dvdromo PCB plokshte gali but nusprogus tas labai tiketina, bet kad konsoles motinine tai netikiu. Primink slimas ar fatas? Koks tikslus DVDromo modelis?

Slim 2010 metų rudens su 250 hdd. DVD rom'as Liteon 9504 winbond.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia 95% winbondines dvdromo pcb gedimas, tikrai ne motinines. Uz atsidaryma atsakinga dvdromo pcb, ne motina. Jei winbondas buvo bandytas fleshinti tai taip daznai nutinka, mates ne viena kuri atsidarineja be jokios priezasties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodo jie ten keitė mikroprocesorių (pagrindinį chip'ą). Dabar problemų nėra, bet reikėjo laukti ilgiau nei mėnesį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bullshit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne sugedo o tave apgavo. Tai ka tau pasakojo yra bullshitas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tai nesk tegul vel tvarko, kas belieka daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką patartum daryti? Dar turiu remonto garantiją.

aišku dabar jau vėloka, bet ateičiai patariu nešti taisyti į kinect taisyklą kaune, jie su plm oficialiai draugauja ir bėdų niekad neturėjau kai ko prireikdavo mano x360 rgh ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano variantai

1)Taisyti turimą X360 - garantijos greičiausiai nesuteiks, nes gali būti, kad ji suteikiama tik tai daliai, kurią taisė/pakeitė. Gali būti brangu ir nepatikima.

2)Pirkti naują X360 - brangoka, tačiau patikima bent dviem metam. Bet pirkti last geną už tiek nekyla ranka. Tas slim E negražus, palyginus su mano slim (glossy).

3)Pirkti XONE ar PS4 - Neverta, nes neapalaiko mano turimų žaidimų, už kuriuos tiek daug mokėjau ir nėra pakankamai naujų žaidimų, kuriuos aš norėčiau lošti. Brangu ir gali po mažiau nei pusės metų tapti last genu dėl PS4.5

4) Laukti PS4.5 - Nebus žaidimų iš pradžių, neturiu 4k TV ir nesu nei kiek suinteresuotas Sony VR.

5)Pirkti R9 280 4gb - Man PC niekada nebuvo ta platforma su kuria norėčiau daug lošti.

6) Taisyti X360 pačiam - nesunku, jei tik pakeisti DVD Rom, neaišku, kuri dalis kalta dėl gedimo.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

99% kad cia kalta dvdromo PCB. Ja reikia keisti nauja, perfleshinti ir viskas turetu ishsispresti. Kaina ~30-40 eur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.